رفتن به مطلب

جدیدترین مکاتبه بنده با کافه بازار در مورد پخش رایگان برنامه های پولی

afraz aa

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید

بنده طی آنالیزهای که با همکاران خود درباره سایت کافه بازار انجام دادیم متوجه شدیم که کاربران کافه بازار دیگر از کافه بازار خریداری نمیکنند

و به جایه خرید از کافه بازار از کانال ها و سایت هایی که برنامه های ما را به صورت رایگان قرار میدهند دانلود میکنند و لذا کافه بازار نیز بدون توجه کافی به این موضوع باعث هرچه بیشتر شدن این فعالیت ها در کانال ها و سایت ها شده است

نمونه بارز از این کانال که تمام برنامه های پولی بازار رو به صورت رایگان قرار میدهد این کانال میباشد

https://telegram.me/app3admin

ما روزانه 10ها کانال با این موضوع مشاهده میکنم و قبول کنید که نمی شود همه این کانال ها و سایت ها رو گزارش داد و یا بلاشون کرد چون در مدت کوتایی دوباره دست به فعالیت خود میزنند.

من و همکاران بنده در انجمن های برنامه نویسی شدیدا نگران روند فعالیت این گونه سایت ها و کانال ها هستیم و عدم توجه کافه بازار به این اقدامات نگرانی ما را دوچندان کرده است

برای ما سوال است که چرا کافه بازار جلوی این گونه سو,استفاده ها را نمیگیرد؟

و در آخر از شما خواهشمندیم که هرچه سریعتر راه حلی برای این موضع بیابید 

و بنده و سایره برنامه نویسا ها را از این نگرانی ها رها سازید

با تشکر 

هههههههه هنوز جواب ندادن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیگه آدم نمیدونه چی بگه.

ول کنید دیگه بابا. بازار یعنی نمیدونه؟؟؟؟؟

هرکسی بخواد یه نامه بفرسته. جوابشو بیاره تو انجمن بزاره که نمیشه.

تازه گذشته از این. جوابی که میدن. سرو ته نداره.

منم یه نامه فرستادم . برای گرفتن مجوز هفت یا هشت خط پر نوشتم. آخرش نوشتن. متاسفانه ما اطلاعاتی در این مورد نداریم.

ول کنید تورو خدا. اگه خودمون به فکر خودمون نباشیم. کسی مثل بازار هیچ وقت به ما فکر نمیکنه.

لینک ارسال

به نظر من برای عدم  انتشار رایگان برنامه ها ، در خود برنامه این نکته را که از انتشار رایگان برنامه خودتان راضی نیستین ذکر کنید ، اینجوری لااقل عده ای که حلال و حرام براشون مهم هست ، دیگه بصورت رایگان از برنامه شما استفاده نمیکنه و انتشارش نمیده.

لینک ارسال

سلام و خسته نباشید

بنده طی آنالیزهای که با همکاران خود درباره سایت کافه بازار انجام دادیم متوجه شدیم که کاربران کافه بازار دیگر از کافه بازار خریداری نمیکنند

و به جایه خرید از کافه بازار از کانال ها و سایت هایی که برنامه های ما را به صورت رایگان قرار میدهند دانلود میکنند و لذا کافه بازار نیز بدون توجه کافی به این موضوع باعث هرچه بیشتر شدن این فعالیت ها در کانال ها و سایت ها شده است

نمونه بارز از این کانال که تمام برنامه های پولی بازار رو به صورت رایگان قرار میدهد این کانال میباشد

https://telegram.me/app3admin

ما روزانه 10ها کانال با این موضوع مشاهده میکنم و قبول کنید که نمی شود همه این کانال ها و سایت ها رو گزارش داد و یا بلاشون کرد چون در مدت کوتایی دوباره دست به فعالیت خود میزنند.

من و همکاران بنده در انجمن های برنامه نویسی شدیدا نگران روند فعالیت این گونه سایت ها و کانال ها هستیم و عدم توجه کافه بازار به این اقدامات نگرانی ما را دوچندان کرده است

برای ما سوال است که چرا کافه بازار جلوی این گونه سو,استفاده ها را نمیگیرد؟

و در آخر از شما خواهشمندیم که هرچه سریعتر راه حلی برای این موضع بیابید 

و بنده و سایره برنامه نویسا ها را از این نگرانی ها رها سازید

با تشکر 

هههههههه هنوز جواب ندادن

اگر جواب دادند پاسخ آنها را هم اینجا منتشر کنید.

لینک ارسال

امروز یک ایمیل از  : [email protected]  دریافت کردم

در مورد ارسال پوش نوتیفیکشن بود

صاحب این ایمیل به تازه ترین برنامه ها رجوع میکنه و ایمیل هارو جمع اوری میکنه بهشون پیشنهاد پوش و تبلیغات توسط نام بازار میکنه

بنظر من این کلاه برداریه

در مورد برنامه های رایگان هم باید کمپین راه بندازین اینطوری که پیش میره تا الان تقریباً 80 درصد برنامه های پولی بازار رو سرچ کنی پیدا میشه

خب دیگه چرا تو بازار داریم انتشار میدیم بیایم برنامه بسازیم دو دستی بدیم به ادمین های کانال خخخ :wacko1:

لینک ارسال

بیکارین؟ من یا رایگان میزنم یا درون پرداخت امن. فروشی گذاشتم 33 تا فروخت بعدش تو تلگرام ریختن. یه ادمین تلگرام برنامه رو گذاشته رایگان بعد میگه حرامه تو گروهای دیگه بدون ذکر منبع انتشارش بدی!!!!! بابا بی انصاف تو خودت عین حرام رو انجام میدی.بهش پیام دادم که انتشار برنامه پولی بنده بصورت رایگان حرامه. هنوز ج نداده.اینا به دو خط و یه عکس خودشون حساسن میگن لطفا بدون ذکر نام مانال تلگرام انتشارش نده بعدش خودشون خیلی ساده دزدی انجام میدن.

من تو همه آپها نوشتم حرامه و راضی نیستم دیگه کاربر خودش میدونه. 

لینک ارسال

اندروید گندشو درآورده.

توی ویندوز و آیفون این بازی ها نیست.

من فقط بخاطر درآمد اندروید امدم سمتش.

عاشق برنامه نویسی ویندوزفون هستم.

لینک ارسال

خدا رحم کنه به جامعه ما!

اینجوری این مشکلا حل نمیشه

باید با بزرگان راجب این موضوع صحبت کرد

یعنی استادای ما مثل آقای ایزدی یا آرتا و... مراجعه کنن به مقامات بالاتر و راجب این موضوع صحبت کنن و بخوان که اتحادیه ای یا همچین چیزی برای برنامه نویس ها درخواست کنن

البته شاید وجود داشته باشه و من خبر ندارم(اما مطمینا اگه وجود داشته باشه همچین اتفاقایی نمیفته)

لینک ارسال

ممنونم از نظرات شما به نظر بنده همه بیاید یه متن مثل ما من به بازار ارسال کنید و ازشون بخواید که این مشکلو برطرف کنن ببینید چی جواب میدن

یا به قول دوستمون بیاید یه اتحادیه تشکیل بدیم و با کمک هم یه درصد کمی از این مشکلات رو با هم فکری هم حل کنیم

اگه بازار جواب ایمیل بنده رو بده همینجا قرار میدم

لینک ارسال

ممنونم از نظرات شما به نظر بنده همه بیاید یه متن مثل ما من به بازار ارسال کنید و ازشون بخواید که این مشکلو برطرف کنن ببینید چی جواب میدن

یا به قول دوستمون بیاید یه اتحادیه تشکیل بدیم و با کمک هم یه درصد کمی از این مشکلات رو با هم فکری هم حل کنیم

اگه بازار جواب ایمیل بنده رو بده همینجا قرار میدم

آقا والا بلا این کار بازار نیست

امکان نداره بازار بتونه بالای پونصدتا کانال با تعداد اعضای واقعا بالارو ببنده

حالا گیریم که تونست!آیانمیان دوباره کانال ایجاد کنن

ما برنامه نویسا خیییلی دیر اینو فهمیدیم که چاره ی کارمون بازار نییسسست

با تشکر

از تهران :cool:

لینک ارسال

آقا والا بلا این کار بازار نیست

امکان نداره بازار بتونه بالای پونصدتا کانال با تعداد اعضای واقعا بالارو ببنده

حالا گیریم که تونست!آیانمیان دوباره کانال ایجاد کنن

ما برنامه نویسا خیییلی دیر اینو فهمیدیم که چاره ی کارمون بازار نییسسست

با تشکر

از تهران :cool:

چرا دوسته عزیز اتفاقا کاره بازار اگه بازار هم بیاد یه سرویس مثل مایکت و قوی تر از اون پیاده  سازی کنه 100%درصد که نه ولی 90درصد مشکلات حل میشن 

شک نکنید 

همین چند روز پیش یکی از دوستان همچین سرویسی رو برای بازار طراحی کرده بودن ولی بازار اجازه پیاده سازی این سرویس رو نداده بود 

بازار باید پاسخگو باشه

بازار باید بستره امنی برای برنامه نویسا پیاده سازی کنه 

لینک ارسال

برنامه های گوگل پلی میان چک میکنن اگهاز گوگل پلی خریده شده بود اجازه ورود میدن.بازار هم بیاد اینو پیاده سازی کنه فکر کنم این دزدی ها کمشه.

لینک ارسال

مشکل همینه

کافه بازار به فکر درآمد خودش هم نیست

حتی فراخوان یا... هم راجب این موضوع به برنامه نویس ها نداده که ایده خودشونو راجب این موضوع مطرح کنن

حالا من باز هم بهشون ایمیل میدم و راجب همچین طرحی مثل گوگل پلی باهاشون مکاتبه میکنم

شما هم حتما این کار رو بکنید بلکه یه نتیجه ای بشه به دست آورد تا هممون ورشکست نشدیم :wacko1:

لینک ارسال

به نظرتون این جواب سوالیه که من از کافه بازار پرسیدم ؟ :sorry:  :sorry: 

سلام،

توسعه‌دهندهٔ گرامی،در حال حاضر توسعه‌دهندگان زیادی به جای عرضهٔ برنامهٔ غیررایگان به سوی ارائهٔ برنامه‌هایی با پرداخت درون‌برنامه‌ای روی آورده‌اند. با پیاده‌سازی صحیح پرداخت درون‌برنامه‌ای امکان انتشار برنامه از کانال‌های غیرمجاز تا اندازهٔ زیادی کاهش خواهد یافت.

از شما خواهشمندیم تا نظر خود را در مورد پاسخ دریافتی از طریق فرم نظرسنجی‌ای که برای شما ارسال شده است ثبت نمایید.
با احترام و آرزوی موفقیت،
ساسان تقوایی

این یعنی این که بازار هیچ سیاسته خواصی برای جلوگیری از این امر نداره 

آقایون تصلیت :scare3:  :ss:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...