رفتن به مطلب
  • 0

درخواست سورس بانک پیامک

alivoll

سوال

سلام به تموم دوستان من یه سورس لازم دارم برای بانک پیامک که با دیتابیس کار کنه و دیتابیس رو 10 تا 10 تا لود کنه تا هنگ نکنه خودم سورس یه بانک پیامک  دارم ولی وقتی تعداد پیام ها بالا میره کلا هنگ میکنه ولی اگه یه سورس خوب باشه که با بالا رفتن تعداد پیامک ها هنگ نکنه برای پیوست  کنین لازم دارم و البته امکان به اشتراک گذاری و کپی هم داشته باشه اگه امکانات دیگه ای هم داشته باشه که  بهتر میشه ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

داداش تازه خودکار دست گرفتم ی بار دیگه شرایطشو بگو لیست کنم....  :wacko1:  این همه کارو خب برادرم ی نفر انجام بده پس خوده شما چیکار میکنین؟؟؟ خداییش اینی ک گفتین سفارش پروژه بود، سرچ کنید "بانک پیامک" احتمالن خیلی نتیجه داره

لینک ارسال

داداش تازه خودکار دست گرفتم ی بار دیگه شرایطشو بگو لیست کنم....  :wacko1:  این همه کارو خب برادرم ی نفر انجام بده پس خوده شما چیکار میکنین؟؟؟ خداییش اینی ک گفتین سفارش پروژه بود، سرچ کنید "بانک پیامک" احتمالن خیلی نتیجه داره

نه داداش سفارش نیس گفتم که خودم سورس دارم اما موقع بالا رفتن تعداد پیامک ها 70 تا دیگه موقع اجرا هنگ میکنه فقط میخواستم که سورسی باشه که این قابلیت هنگ کردن رو نداشته باشه ...

لینک ارسال

خب وقتی سورس دارین و هنگ میکنه باید از همون لیمیت استفاده کنید دیگه چرا دنبال کل سورس هسیتن سرچ کنید "لیمیت" لیمیت دادنو یاد بگیرین تو همون سورسی ک دارین اعمال کنید(خودتون)

نه داداش سفارش نیس گفتم که خودم سورس دارم اما موقع بالا رفتن تعداد پیامک ها 70 تا دیگه موقع اجرا هنگ میکنه فقط میخواستم که سورسی باشه که این قابلیت هنگ کردن رو نداشته باشه ...

لینک ارسال

بفرما این سورس ببین چی کار کرده همونو تو برنامت استفاده کن. سورس پیامک هم موجوده با ارسال , فک کنم لیمیت نداره 

مولتی پنل به همراه انیمیشن و فراخوانی به صورت لیمیت شده

خواهشا قبل از مطرح کردن سوال حتما حتما سرچ کنید 

به خدا آموزش ها نمونه سورس کدهای خیلی غنی موجوده فقط یه سرچ رو میطلبه 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...