رفتن به مطلب

بازی خواننده اش کیه ؟ نسخه ی دوم در بازار ( نیازمند یاری شما )

ارسال‌های توصیه شده

سلام عزیزانم

ممنون میشم حمایت کنید که یکمییی دیده بشه برنامه !

بعد از اون مدت ۱ ساله ی دوری خیلی خیلی چیزارو یادم رفته بود و کم کم از اول باز یکم اوکی تر شدم

اینو واسه ی تمرین خودم نوشتمش , نسخه ی اولش ۱۳ مرحله بود و کلا دیزاینش فرق میکرد و از دیزاینر اسکریپت استفاده نکرده بودم و ویوها بهم میریخت !

ولی الان ۲۳ مرحله شد و دیزاین یکم بهتر و فونت و رنگ بندی بهتر و دیزاینر اسکریپت

کاملا رایگانه حتی درون پرداخت هم نیست و فقط از عدد استفاده شده ! ممنون میشم نصب کنید و ۵ ستاره بدید , نیازمند یازی شما هستم شدیدا !

لینک برنامه : https://cafebazaar.ir/app/ir.mt.whoissinger/?l=fa

حجم ۵ مگابایت

تصاویر برنامه پیوست شد

post-207-0-00499000-1470566729_thumb.jpg

post-207-0-94560700-1470566745_thumb.jpg

post-207-0-49302600-1470566755_thumb.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش خوبه ولی میتونستی عکسای بهتری بزاری.

لیست ویوت که نصفش معلوم نیس..ادیت تکس اسم اهنگم که تو کادر رفته...

فک میکنم اندکی نیاز به وقت بیشتر داره

:pardon:

لینک ارسال

گرافیک ضعیفه مثلا به جای پخش و توقف موزیک از آیکن Play و Stop استفاده میکردی بهتر بود 

و...

لینک ارسال

خیلی ممنونم از نظر

بازی هر هفته ۱۰ مرحله آپدیت میشه

حتماااا این  تغیرارو هم میدم ممنونم

گرافیک ضعیفه مثلا به جای پخش و توقف موزیک از آیکن Play و Stop استفاده میکردی بهتر بود 

و...

بله درسته

خیلی ممنون از نظر حتما اعمال میکنم آپدیت بعدی

لینک ارسال

دلاور خیلی گرافیکش ضعیفه نمیخوام نا امیدت کنم ولی باور کن روی گرافیک خیلی باید کار بشه من که برنامه نویسم با دیدن اسکرین شات ها یکمی نا امید شدم وای به حال کاربرا... :pardon: 

خیلی خیلی شرمنده من خیلی رک و راست حرفمو میزنم باید ببخشی :53: 

دلیلی نداره تمرینی برنامه بدی بازار این یجور استارتاپ بد تلقی میشه :pardon: 

ولی نمیخوام تو ذوقت بزنم صرفا گفتم برای اینکه یخورده بیشتر روی گرافیکش کار کنی، موفق باشی :53: 

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام عزیزان , آپدیت جدید منتشر شد و همه ی مشکلاتی که گفتید داره برنامه تا حدودی رفع شد دیگه بنظرم

کلا سایز لیست ویو و اون منو کناری اوکی شد

و...

آیکون با رنگ آبی بالا زدم براش Stop و Play و اون بنر بالا که به آهنگ گوش بده و اسم رو بنویس رو هم هماهنگ با‌ایکونا کردم

دلاور خیلی گرافیکش ضعیفه نمیخوام نا امیدت کنم ولی باور کن روی گرافیک خیلی باید کار بشه من که برنامه نویسم با دیدن اسکرین شات ها یکمی نا امید شدم وای به حال کاربرا... :pardon: 

خیلی خیلی شرمنده من خیلی رک و راست حرفمو میزنم باید ببخشی :53: 

دلیلی نداره تمرینی برنامه بدی بازار این یجور استارتاپ بد تلقی میشه :pardon: 

ولی نمیخوام تو ذوقت بزنم صرفا گفتم برای اینکه یخورده بیشتر روی گرافیکش کار کنی، موفق باشی :53: 

بله عزیز کاملا قبول دارم سعیمو انشالله بازم میکنم , الان فقط اون طراحی صفحه نوشتن پاسخ رو یکمی عوضش کردم

اسکرین شات هارو هم کلا تغییر دادم و از ماک آپ استفاده کردم

بروزرسانی ۶ شهریور
- اضافه شدن راهنما به همه ی مراحل
- اضافه شدن ۱۰ مرحله جدید
- عوض شدن طراحی برخی صفحات !

لینک https://cafebazaar.ir/app/ir.mt.whoissinger/?l=fa

اسکرین شات ها هم پیوست شد , ممنون میشم نظراتتون رو بگید

post-207-0-91106300-1472283487_thumb.jpg

post-207-0-32450600-1472283516_thumb.jpg

post-207-0-58647800-1472283581_thumb.jpg

post-207-0-81407300-1472283615_thumb.jpg

post-207-0-78450000-1472283665_thumb.jpg

لینک ارسال

سلام عزیزان , آپدیت جدید منتشر شد و همه ی مشکلاتی که گفتید داره برنامه تا حدودی رفع شد دیگه بنظرم

کلا سایز لیست ویو و اون منو کناری اوکی شد

آیکون با رنگ آبی بالا زدم براش Stop و Play و اون بنر بالا که به آهنگ گوش بده و اسم رو بنویس رو هم هماهنگ با‌ایکونا کردم

بله عزیز کاملا قبول دارم سعیمو انشالله بازم میکنم , الان فقط اون طراحی صفحه نوشتن پاسخ رو یکمی عوضش کردم

اسکرین شات هارو هم کلا تغییر دادم و از ماک آپ استفاده کردم

بروزرسانی ۶ شهریور

- اضافه شدن راهنما به همه ی مراحل

- اضافه شدن ۱۰ مرحله جدید

- عوض شدن طراحی برخی صفحات !

لینک https://cafebazaar.ir/app/ir.mt.whoissinger/?l=fa

اسکرین شات ها هم پیوست شد , ممنون میشم نظراتتون رو بگید

نسبت به قبل بهتر شده ولی همچنان یک مشکلی که به چشم می خوره اینه که شما توی بخش مراحل بازی اومدی از لیستی استفاده کردی که اصلا چشم نواز نیست.

توی قسمت بازی هم از یک عکس (صورت خندان) دو بار استفاده کردی که  دلیلش رو متوجه نمیشم. 

به هارمونی فونت ها توجه بیشتری بکنید مثلا اینطوری نباشه که یک متن با فونت بزرگ و یک متن با فونت خیلی ریز توی یک صفحه باشه.

تصویر شروع برنامه ت خوبه به نظرم.

توی صفحه Info تاریخ تولد رو نوشتی که من بازم نمی دونم دلیل این کار چی بوده. چه نیازی هست که دیگران بدونن چند سالته ؟

یک مقدار توی ظاهر برنامه هایی که داری دقت کنن ببین چه عواملی رو رعایت کردن. رنگ بندی و چینش ویوو ها مهمه و به چشم نواز شدن برنامه ت کمک می کنه. درباره Material Design هر چی بیشتر بخونی ناخوآگاه بهتر طراحی می کنی.

اینا نظر شخصی منه و فقط گفتم که فکرت رو درگیر کنه وگرنه همین که با این سن مشغول برنامه نویسی هستی نشون میده که موفقیت در انتظارت خواهد بود.

لینک ارسال

نسبت به قبل بهتر شده ولی همچنان یک مشکلی که به چشم می خوره اینه که شما توی بخش مراحل بازی اومدی از لیستی استفاده کردی که اصلا چشم نواز نیست.

توی قسمت بازی هم از یک عکس (صورت خندان) دو بار استفاده کردی که  دلیلش رو متوجه نمیشم. 

به هارمونی فونت ها توجه بیشتری بکنید مثلا اینطوری نباشه که یک متن با فونت بزرگ و یک متن با فونت خیلی ریز توی یک صفحه باشه.

تصویر شروع برنامه ت خوبه به نظرم.

توی صفحه Info تاریخ تولد رو نوشتی که من بازم نمی دونم دلیل این کار چی بوده. چه نیازی هست که دیگران بدونن چند سالته ؟

یک مقدار توی ظاهر برنامه هایی که داری دقت کنن ببین چه عواملی رو رعایت کردن. رنگ بندی و چینش ویوو ها مهمه و به چشم نواز شدن برنامه ت کمک می کنه. درباره Material Design هر چی بیشتر بخونی ناخوآگاه بهتر طراحی می کنی.

اینا نظر شخصی منه و فقط گفتم که فکرت رو درگیر کنه وگرنه همین که با این سن مشغول برنامه نویسی هستی نشون میده که موفقیت در انتظارت خواهد بود.

خیلی ممنونم بابت نظرتون شدیدا خوب بود

بله انشالله آپدیت آخرهفته ی بعدی لیست ویو هم حل میشه مشکلش کلا یجور دیگه مراحلو واردش بشن

اون شکلک هم کلا یجورایی مثل اموجیه مخصوص برنامه و این صحبتا

اون تاریخ تولده هم حقیقتش اینه که این صفحه ی info رو من خیلییی وقت پیش طراحی کردم و الان حتی اون سایت هم اگه توجه کنی دیگه وجود نداره و کلا یجورایی از روی تنبلیه که اینو میزارم

خیلی ممنونم در کل

شدیدا کارآمد بود نظرتون و حتما اعمال میکنم . ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...