رفتن به مطلب

راه حل اساسی ضد هک پرداخت درون برنامه ای!(حتما ببینید!)

AMiN.M7892

ارسال‌های توصیه شده

سلام، خدمت همه دوستان!

میدونم، خیلیا فکر میکنن تو این تاپیک یه راه حل یا آموزش گذاشتم برای ضدهک پرداخت درون برنامه ای بازار ولی نه اینطور نیست!

من میخوام یه راه حل اساسی رو پیش بریم تا این موضوع رو ریشه کن کنیم!

من میخوام فرهنگ این کار از بین مردم بیافته و تبدیل بشه به یه کار زشت و قبیح!

برای اینکار چند تا روش داریم:

- تو سایت ها و انجمن هایی که این موضوع رو آموزش میدن یا برنامه های بازار رو فری میزارن کامنت بزاریم و هر چی از دهنمون در میاد بهشون بگیم و بهشون یادآوری کنیم چقدر کارشون زشته! 

مثل این لینک

- یه نامه سرگشاد بنویسیم (توسط یک حقوقدان که کاربلد باشه!) و توش خطاب به وزارت ارشاد درخواست فیلترینگ سایت های با این مضمون رو بدیم و حداقل 70 نفر زیر نامه رو امضا کنند! روش خوبیه ولی خب ممکنه زمان بر باشه

- یه کمپین راه اندازی کنیم برعلیه این سایت ها و تا جایی که میتونیم این سایت ها رو بکوبیم و توی کمپینمون از اثرات بد این کار بگیم و کارشون رو کریح کنیم! سایت های با این مضمون رو لینک کنیم تا اعضای کمپین برن تو سایتشون و وجدان خفته مدیران سایت ها رو بیدار کنند!

- راه دیگه ای به ذهنم نمی رسه ، اگه دوستان پیشنهادی دارن بگن!

ولی هر راهی رو انتخاب کردیم وجدانن پایه باشید و نترسید و تا آخرش پای کار بموند تا به نتیجه برسیم!

مدیران حتما شرکت کنند در تاپیک!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جالبه ، اونجایی که باید پسندیدم رو بزنید نمی زنید و اونجا که باید تاپیک رو کامل تر کنید و پاسخ بفرستید پسندیدم رو میزنید؟

لینک ارسال

دارم روی یه الگوریتم کار میکنم که انشالله به زودی جواب میگیریم و راحت میشیم از این چیزا

لینک ارسال

من همه حرفم اینه که این روش ها رو هر چقدر هم درست کنیم و استفاده کنیم یه روش هک دیگه میاد و این روش ها هم بی ارزش میشن، چکاریه ؟؟

بجای این همه وقت گذاشتن روی ضدهک ، فرهنگ سازی میکردیم برای مردم الان دیگه کسی به راحتی هک نمی کرد...

چند تا از جوابایی که دیشب توی تاپیکی که آموزش هک میداند و من رفتم بهشون پیام زدم:
1-ما به همین چند روز دنیای مجازی خوشیم شما میخواید همینم بگیرید؟-------اصلا انگار نه انگار اون برنامه ای که باید پولش رو بده ، کسی واسش زحمت کشیده!!!

2-شما تاپیک رو نخون!

3-تو برو نامه ات رو بنویس!

4-وقتی پول نداریم چیکار کنیم؟ ------- انگار چون پول نداره میتو

لینک ارسال

درود

راه حل هک شدن درون پرداخت خیلی وقته که حل شده :fekr:

لینک ارسال

من همه حرفم اینه که این روش ها رو هر چقدر هم درست کنیم و استفاده کنیم یه روش هک دیگه میاد و این روش ها هم بی ارزش میشن، چکاریه ؟؟

بجای این همه وقت گذاشتن روی ضدهک ، فرهنگ سازی میکردیم برای مردم الان دیگه کسی به راحتی هک نمی کرد...

چند تا از جوابایی که دیشب توی تاپیکی که آموزش هک میداند و من رفتم بهشون پیام زدم:
1-ما به همین چند روز دنیای مجازی خوشیم شما میخواید همینم بگیرید؟-------اصلا انگار نه انگار اون برنامه ای که باید پولش رو بده ، کسی واسش زحمت کشیده!!!

2-شما تاپیک رو نخون!

3-تو برو نامه ات رو بنویس!

4-وقتی پول نداریم چیکار کنیم؟ ------- انگار چون پول نداره میتونه به حقوق دیگران تجاوز کنه؟!

و....

باید کار اساسی کرد! یا حتی میتونیم این کارشون رو رسانه ای کنیم فقط باید وقت بزاریم و همه پایه باشیم همین!

لینک ارسال

درود

راه حل هک شدن درون پرداخت خیلی وقته که حل شده :fekr:

چه راه حلی؟ احتمالا منظورتون آموزش توی فروشگاه هست؟؟؟

لینک ارسال

آقای محمدی عزیز ممنونم بابت ایجاد تاپیکتون

به منظورم همونه...

خیلی خیلی خیلی به ما نزدیک هستید . کیش ~~~~~>>> بندرلنگه :crazy:  خوشحالم که توی انجمن هم دوستان کیشی هستند و بستکی و مینابی و قشمی و ... :gol:

اما واقعا این رو باید قبول کرد که هر کاری که کنیم باز نه این فرهنگ سازی صورت میگیره

و نه راه تضمینی برای جلوگیری از هک شدنش

مدیران امنیتی همیشه میگن : Security is never complate

با همین روش هایی که فعلا وجود داره مثل بررسی پکیج نیم بازار و ... فعلا میشه جلوی 80-90% هک درون پرداخت هارو گرفت که فکر کنم همین کافی باشه

وگرنه مثال همیشگی رو باز تکرار میکنم :

ماکروسافت ویندوز جدید میده ... سه روز بعدش کرکش و فارسی سازش و چندین مدل دیگه توسط ایرانیان غیور به بازار عرضه میشه

وقتی ویندوز اینجور میشه دیگه برنامه های ما و شما همین 80-90% هم خیلی خیلی براش زیاده و آمار خوبیه . مجبوریم راضی باشیم :fekr:

لینک ارسال

توی ایران چیزی به اسم اورجینال و پیمنت وجود نداره !

چون کسی اینو نمیفهمه ! حالا چرا نمیفهمه ؟ چون فرهنگ سازی نشده !

بزارید یه مثال بزنم

توی بازار یسری برنامه خارجی هست که اورجینال فروخته میشه ...

بعد حالا کامنتای مردم چیه ؟

1.این برنامه  توی فلان جا مجانیه

2.نگیرید کلاه برداریه بازار داره دزدی میکنه

و از این قبیل کامنت ها !

حالا چرا بیایم اورجینال بگیریم وقتی میشه کرک رو مجانی گرفت ؟!

و چرا بیایم وقتی میشه پیمنت رو هک کرد پول بدیم ؟!

چون که یه برنامه نویس یا یه تیم برنامه نویسی وقتشونو میزارن که واسه ی تو یه برنامه ای درست کنند که یه جا به کارت بیاد ...

یا میان یه برنامه درست میکنن که منبع در آمد باشه !!!  

میدونید چرا خارجیا از لینوکس زیاد استفاده میکنند ؟ چون مجانیه !

توی خارج کسی نمیره ویندوز کرک بخره ! اگه نداره پول اورجینالشو  میره یه سیستم عامل مجانی میگیره !

چند وقت پیش توی یه گروه تلگرام همین بحث بود ... حتی اون برنامه نویسم نمیدونه اورجینال یعنی چی !!!! پس از ملت انتظار نداشته باشید !

به عنوان حرف آخر : آقا کرک = دزدی --- هک پیمینت = پیدا کردن یه سوراخ در دیوار همسایه و دزدی کردن از اون قسمت !

لینک ارسال

خب آره حرفتون رو قبول دارم ، مردم خیلی ساده تر از این حرفا هستن که بفهمن برنامه نویس چه زحمتی میشکه برای برنامه اش !

البته برای راه حل بنظرم اگه واقعا بشه با روشی 80-90 درصد مشکل رو حل کرد که خوبه! ولی مشکل اینه که این 80-90 درصد با اومدن روش های جدید هک از بین میرن و نمی تونه پایدار باشه!

البته نباید انقدرها هم ازمردم انتظار داشت ولی اگه بشه فرهنگی رو جا انداخت بهتره !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...