شتابدهنده انسرسنتر

دوستان عزیز میخواییم از ایده هاتون، تفکراتتون، طرح هاتون حمایت کنیم، چه حمایتی؟ الان خدمتتون عرض میکنم.
هر ایده و طرحی نیاز به سنجش داره که ایده مد نظر میتونه به باروری تجاری برسه ؟ میتونه نیازی رو به شکل مناسبش مرتفع کنه ؟ اصلا این ایده مناسب هستش در این زمان اجرا بشه ؟
خب واسه اینکه بتونید بهتر ایدتون رو درک کنید و متوجه بشید ایدتون بدرد بخور هستش، خوبه که از افراد متخصص به این امر کمک بگیرید که بهش میگیم  "شتاب دهنده" و خلاصه به واکاوی کردن ایده و روشن کردن مسیری برای پیمودن راه موفقیت اون طرح و ایده از جوانب مختلفش، اعم از حمایت مالی، حمایت های مشاوره ای،  حمایت های فنی برای پیاده سازی طرح کذایی.سنجش هارو انجام میدن و طبق نتایجش بهتون مشاوره میدن.
خب اینجا قراره دو گروه به شما کمک کنن تا بتونید طرح یا ایده ای در زمینه های مختلف برنامه نویسی رو به باروری برسونید.
گروه اول که باید از این فیلتر رد بشید و برسید به گروه دوم، شتاب دهنده ما قدم اول هستش و در ابتدای کار باید ایده بررسی بشه و گزینش بشه تا برسه به گروه دوم که همیار فنی شما هستش تا بتونید به کمک همیاران فنی که گروه دوم هستش ایده رو به وادی عمل برسونید و پیاده سازی کنید.
همیار فنی هم شمارو از لحاظ تامین منابع مورد نیاز فنی مثلا تولید کتابخونه یا تهیه و اماده سازی سرور مثلا برای بازی یا چت، یعنی برای  یک بازی انلاین مثل منچ  نیاز دارید که یک سرور داشته باشید و از طریق برنامه نویسی تحت شبکه مدیریت کنید که همیار فنی  برای شما کتابخونه و کدهای سمت سرور رو اماده سازی میکنه
ببینید دوستان، خیلی از برنامه نویسان و توسعه دهندگانی هستن که در سردرگمی و یا نبود شرایط لازم برای اجرایی کردن ایده هاشون وجود داره.
ما اینجا هستیم به وسیله ی شتاب دهندگان و همیاران فنی، تا بتونیم تفکرات شمارو محقق کنیم.
قطعا این جزئی از معضلات و مشکلات 90 درصد از افراد مشغول به کار توی این حوزه کاری هستش.پس اگر میخوایید خیلی سریع ایده هاتون رو قبل اینکه تاریخ مصرفشون تموم بشه رو راه بندازین به ایدی های زیر پیام بدید و در ارتباط باشید
خب در یک جمع بندی کلی خدماتی که براتون در نظر گرفتیم شامل موارد زیر هستش »

  1.   خدمات فنی شامل ارائه کتابخانه ها و همکاری در تکمیل پروژه
  2.   ارائه هاست و سرور و پشتیبانی آنها
  3.   تبلیغات و بازاریابی
  4.  مشاوره و راهنمای طرح و ایده

مجید آرتا >>  تلگرام

امین مهدی نژاد >>          تلگرام            ||          ایتا

App Landing Page Template - Quanto