رفتن به مطلب

سورس برنامه مدیریت پیام های ارسالی کاربران به بانک انلاین(معرفی + php + b4a)

shahab.es

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

این سورس رو چند روز پیش برای یکی از دوستان گلم نوشتم

گفتم قرارش بدم همه استفاده کنیم

کار سورس اینه:

توی بعضی از برنامه ها، شما نیاز دارید که کاربرا محتوا ارسال کنن، مثه برنامه های جک یا هر نوع برنامه ای، و میخواین قبل  از تایید شدن ، برای همه نمایان نشه این محتوا

خوب، کار سورس همینه ، یه نمونه کار سور و توضیحات در باره برنامه اندروید و فایل php در ویدیو زیر موجوده، حتما ویدیو رو ببینید تا از بعضی سوال ها جلوگیری بشه

ممکنه قسمت اول و دوم این اموزش هم نیازتون بشه دوستان :gol:

http://answercenter.ir/topic/9817-اپدیت-دیتابیس-افلایناز-طریق-بانک-انلاین/

دانلود فایل فشرده از پیکو فایل

محتوای فایل فشرده: 

فایل های php (هم برای برنامه اصلی ، هم برای برنامه مدیریتی)

سورس کد بیسیک(هم برنامه اصلی هم برنامه مدیریتی)

رمز فایل فشرده : www.answercenter.ir

شب یلداتون هم پیش پیش مبارک :gol:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دکمه تشکر برای تشکر هست 
ولی وقتی عزیز مثل شما و دیگر دوستان با زحمت ویدیویی رو برای آموزش تهیه میکنند که محتوای علمی انجمن رو بالا میبره 
وظیقه خودم میدونم که با نوشتن یه پست از شما تشکر کنم 
مرسی شهاب عزیز بابت آموزش رایگان و بی دریغت
:gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:

-----------------

خواهش میکنم ارسطو عزیزم

کاری نکردم  :gol:

لینک ارسال

تشکر فراوان 

بعضی وقت ها دکمه تشکر کمه

:gol:

-------------

استاد بیات شرمنده ام میکنید، کاری نکردم:gol:

لینک ارسال

استاد بیات شرمنده ام میکنید، کاری نکردم :gol:

من میدنم آخر من به کشتن میدی با این استاد گفتنت یا به جرم قتلت تو میرم بالای دار  :crazy:

به پیر به پیغمبر من استاد نیستم (یعنی تو زمینه کدنویسی, البته اگر 3 سال دیگه ورزشو ادامه میدادم میتونستم مربی بشم هـــــــــــــِی :roomNemishe: )

بهر حال هر چی که هست کارش شما خیلی درسته از بنده اس و اگرم این صفتو به کسی اطلاق کنیم شما لایق هستید نه (من کلا با کسی تعارف ندارم و حرفمو رک میزنم)

لینک ارسال

من میدنم آخر من به کشتن میدی با این استاد گفتنت یا به جرم قتلت تو میرم بالای دار  :crazy:

به پیر به پیغمبر من استاد نیستم (یعنی تو زمینه کدنویسی, البته اگر 3 سال دیگه ورزشو ادامه میدادم میتونستم مربی بشم هـــــــــــــِی :roomNemishe: )

بهر حال هر چی که هست کارش شما خیلی درسته از بنده اس و اگرم این صفتو به کسی اطلاق کنیم شما لایق هستید نه (من کلا با کسی تعارف ندارم و حرفمو رک میزنم)

دیگه ویرایش جواب نمیده، احتمالا دکتر ایزدی میاد و برا این اسپم جریمه ام میکنه

منم رکم استاد بیات، شما استاد من هستید و بودید، واقعا اگر چیزی بلدم با کمک دوستان بوده(که با توجه به شواهد چیزی هم بلد نیستم :oops:)

منم رکم و دوستان و خودتون میدونید، اما واقعا برای من استادید، هم شما هم همه بجه ها :gol:

لینک ارسال

خسته نباشی شهاب جان 3>

وری نایس :دی ( به یاد قدیما )

لینک ارسال

خسته نباشی شهاب جان 3>

وری نایس :دی ( به یاد قدیما )

فداتم اقا مجیدَم :gol:♥♥

گل کاشتی استاد.

شب یلدای شما هم مبارک.

به امید موفقیت های روز به روز در زندگیت

مرسی دلاور، انشاالله در کنار هم :)

شب یلدای شما هم مبارک. :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:

مرسییی عزیزم :):gol:

لینک ارسال

شهاب عالی بود ، مرسی از زحماتی که بدون چشم داشت واسه همه انجام میدی شیرمرد :دی  :gol:

----------------------------

مخلصم استاد شاهدی :)

به پای شما نمیرسیم ♥♥:gol:

لینک ارسال

شهاب جان ان شاءالله خودم عروسیت میام هم بندری میرقصم هم به خانواده عروس مباحث مالی و حسابداری و حسابرسی یاد میدم  :oops:

لینک ارسال

شهاب جان ان شاءالله خودم عروسیت میام هم بندری میرقصم هم به خانواده عروس مباحث مالی و حسابداری و حسابرسی یاد میدم  :oops:

سلام دکتر مخلصم

مرسی :):gol::oops:

فقط خواهشا بگو که مهریه و این چیزا رو کی داده کی گرفته، بگو اصن مشکل حسابداری حسابرسی داره مهریه در علم نوین حسابداری :gol:

بابت ارتقا هم ممنون دکتر :gol::)

لینک ارسال

سلام دکتر مخلصم

مرسی :):gol::oops:

فقط خواهشا بگو که مهریه و این چیزا رو کی داده کی گرفته، بگو اصن مشکل حسابداری حسابرسی داره مهریه در علم نوین حسابداری :gol:

بابت ارتقا هم ممنون دکتر :gol::)

سپاس فراوان از شما استاد اسکندری.خیلی خیلی کابردی میتونه باشه .خیلی بیشتر از یه پست ارزش داره این اموزشتون :gol:

لطفا میتونین بگین از چه هاستی خریداری می کنین ,واقعا معظیه این هاستای رایگان.یبار جواب میده ده بارم نه.. 

لینک ارسال

سپاس فراوان از شما استاد اسکندری.خیلی خیلی کابردی میتونه باشه .خیلی بیشتر از یه پست ارزش داره این اموزشتون :gol:

لطفا میتونین بگین از چه هاستی خریداری می کنین ,واقعا معظیه این هاستای رایگان.یبار جواب میده ده بارم نه.. 

سلام عزیزم

خواهش میکنم، کاری نکردم

من خودم هاست رو خریداری نکردم و برای یکی از دوستان هست

اما مدیران هاست خیلی خیلی تاکید دارن بر میهن هاست فکر میکنم

درباره اش خیلی بحث شده تو انجمن، یه سرچ بزنید هست :gol:

لینک ارسال

سلام جناب اسکندری

انصافا از همه دارید بیشتر مایه میذارید و این جای تقدیر و تشکر داره.

من توی این تاپیک سوالم رو مطرح کرده بودم ولی هنوز قسمتی از مشکلم که از طرف کدای بیسیک هست برطرف نشده و میشه گفت مربوط به این تاپیک هم میشه. چون یه برنامه مخصوص ادمین داره.

توی برنامه ادمینی که شما نوشتی، اگه ادمین بخواد از یه دیتابیس آفلاینی که مثلا 10 رکورد داره، دیتابیس main رو آپدیت کنه، اون موقع باید چیکار کنه؟

لینک ارسال

سلام هموطن

شما لطف دارید

دیدم تاپیکتون رو 

ببینید، شما یه بار جاب خودتون رو اینیشیالایز کردید که احتمالا بعد از اینکه تمامی حلقه ها انجام شد مقدار رو ارسال کنه که میشه اخرین ردیف دیتابیس افلاینتون

توی کدهای زیر من اومدم برای هر بار اجرا حلقه، یه بار اینیشیالایز کردم جاب رو و در اخر حلقه هم جاب رو ازاد کردم

کدهای زیر رو تست کنید

ببینید نتیجه میده بهتون یا نه

Dim offTOon As HttpJob
  cur=sql3.ExecQuery("SELECT * FROM khtr"&code.Text)
	             For i=0 To     cur.RowCount-1
				 	offTOon.Initialize("writekhtr",Me)
                    cur.Position=i
                    post="code="&code.Text&"&id="&cur.GetString("id")&"&titr="&cur.GetString("title")&"&matn="&cur.GetString("matn")&"&mozoo="&cur.GetString("mozoo")
                    Log(post)
                    offTOon_writekhtr.PostString("http://rahrovanevesal.ir/App/Rahrovan/plt/khtrWrite.php",post)
					http.Release
                Next

فقط این قضیه به ذهنم میرسه، از نظر منطقی کدهاتون کاملا درستن......

لینک ارسال

سلام هموطن

شما لطف دارید

دیدم تاپیکتون رو 

ببینید، شما یه بار جاب خودتون رو اینیشیالایز کردید که احتمالا بعد از اینکه تمامی حلقه ها انجام شد مقدار رو ارسال کنه که میشه اخرین ردیف دیتابیس افلاینتون

توی کدهای زیر من اومدم برای هر بار اجرا حلقه، یه بار اینیشیالایز کردم جاب رو و در اخر حلقه هم جاب رو ازاد کردم

کدهای زیر رو تست کنید

ببینید نتیجه میده بهتون یا نه

Dim offTOon As HttpJob
  cur=sql3.ExecQuery("SELECT * FROM khtr"&code.Text)
	             For i=0 To     cur.RowCount-1
				 	offTOon.Initialize("writekhtr",Me)
                    cur.Position=i
                    post="code="&code.Text&"&id="&cur.GetString("id")&"&titr="&cur.GetString("title")&"&matn="&cur.GetString("matn")&"&mozoo="&cur.GetString("mozoo")
                    Log(post)
                    offTOon_writekhtr.PostString("http://rahrovanevesal.ir/App/Rahrovan/plt/khtrWrite.php",post)
					http.Release
                Next
فقط این قضیه به ذهنم میرسه، از نظر منطقی کدهاتون کاملا درستن......
ولی توی اون تاپیک هم خدمتتون عرض کردم

فکرکنم منظورتون job.release که اون رو هم انجام دادم، همینطور اینیشیالایز داخل حلقه رو، ولی فایده نداشت و فرقی نکرد!!

لینک ارسال

یه مسیج باکسی چیزی بذارید قبل از قسمت postString و چک کنید متنی که هر بار پست میشه چیه

شاید مشکل از دیتابیس افلاین باشه و مطالب به شکلی دیگه ارسال میشن ، شاید مورد از حلقه اس

یه چک بکنید ببینید چه میشود !!

لینک ارسال

یه مسیج باکسی چیزی بذارید قبل از قسمت postString و چک کنید متنی که هر بار پست میشه چیه

شاید مشکل از دیتابیس افلاین باشه و مطالب به شکلی دیگه ارسال میشن ، شاید مورد از حلقه اس

یه چک بکنید ببینید چه میشود !!

اتفاقا log گذاشتم(توی کدای بالا هم مشخصه: log(post)) و یکی یکی خطوط خوانده میشه و مشکلی نیست(توی اون تاپیک چون طولانی میشد قسمت های اول log رو نگذاشتم)

ولی از اون نظر مشکلی نیست ظاهرا!

لینک ارسال

:D

خیلی عجیبه و جالب

ببین 2 تا چیز اینجا پیش میاد ، یکی اینکه فقط یه بار پست میشه که که بعد از انجا حلقه اس که اشتباه

2 اینکه حلقه کامل انجام میشه و بعد به تعداد حلقه، متغیر پست رو پست میکنه که متغیر پست اخرین فیلد رو داره

به جای پست بیا و دونه دونه ایتم هارو بده به پست استرینگ

واقعا جالبه

این مشکل رو با چند تا از اساتید مطرح میکنم هموطن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...