رفتن به مطلب

لیست ویو قدرتمند و بسیار سریع AriaListView

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

سلام من یه پیشنهاد کوچیک دارم اینکه اگر امکان داره جملات نوشته شده در text1 وtext2 بصورت جاستیفای نمایش داده بشه چون بعضی مواقع خیلی بهم ریخته میشه !

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت دوستان عزیز ، خب کتابخونه توی فروشگاه قرار گرفت و میتونین خیلی راحت کتابخونه+ ریسورس ها + سورس + آموزش تصویری رو از فروشگاه تهیه کنید ،   امکانات کتابخونه هم به این صورته : -

دوست عزیز واسه این کتابخونه واقعا زحمت کشیدم و چند روز تمام وقتم روش بود ، مشابه همین توی سایت مرجع 25 یورو قیمتشه ! ! یعنی حدود 100هزار تومن ، من هنوزم دارم روش دارم میزارم و وقتمو میزارم پاش، همین چ

با سلام ،    ورژن 4 هم آماده شد ، که امکانات زیر به کتابخونه اضافه شده :  - لیوت همراه با باتن اضافه شد در سه حالت راست چین و چپ چین و وسط چین  - مشکل کلیک شدن روی بعضی دیوایس ها هم  کلا برطرف شده

تصاویر ارسال شده

سلام.

میش بگین چطوری از GetBitmap استفاده کنم؟

من ازین کد استفاده میکنم برای ذخیره سازی

Dim out As OutputStream
out = File.OpenOutput(File.DirRootExternal, "pictures/1.jpg", False)
bitm = galery.GetBitmap(av)
bitm.WriteToStream(out, 100, "JPEG")
out.Close

av پازیشن من.

البته اینم بگم که داخل گالری ویو...

up

لینک ارسال

@,

امین عزیز اگر وقت داشتی به این مشکل من یک رسیدگی بکن

خودت یه تست بزن 500 تا عکس داخل حافظه خارجیت بریز

لودشون کن داخل لیست ویو

لینک ارسال

سلام اقای شاهدی ببینین مشکل چیه این اخطار رو میده 

من چند تا عکس ریهتم تو پوشه فایل هم نام مثل اموزشتون . اما نه تنها عکس نشون نمیده بلکه وقتی دوبار انگشت میکشی ک عکس عوض کنه این پیغام ک تو عکس هست رو میده

uzuf0hx30ipy.png

لینک ارسال

@,

امین عزیز اگر وقت داشتی به این مشکل من یک رسیدگی بکن

خودت یه تست بزن 500 تا عکس داخل حافظه خارجیت بریز

لودشون کن داخل لیست ویو

جشم تست میکنم

سلام اقای شاهدی ببینین مشکل چیه این اخطار رو میده 

من چند تا عکس ریهتم تو پوشه فایل هم نام مثل اموزشتون . اما نه تنها عکس نشون نمیده بلکه وقتی دوبار انگشت میکشی ک عکس عوض کنه این پیغام ک تو عکس هست رو میده

سلام ، مشکل از لیستتونه ، شاید اسم رو بد دادین ، لیست عکس ها رو به صورت BITMAP بگیرین بدین اونجوری درصد خطا کمتره

لینک ارسال

خب بهتر نیست بگین مشکلش چیه ؟‌

خوب ذخیره نمیکن.شاید تو گالری ویو پازیشن نمیده....

چرا که یک باز زدم فقط عکس اولو ذخیره کرد و دفعات بعد هم همون عکس بود.رو هر عکسی میرفتم

لینک ارسال

جشم تست میکنم

سلام ، مشکل از لیستتونه ، شاید اسم رو بد دادین ، لیست عکس ها رو به صورت BITMAP بگیرین بدین اونجوری درصد خطا کمتره

مشکل از اسم نیست اقای شاهدی عکس تکی رو بخوبی نشون میده ولی ی مجموعه مثلا 20 تایی رو میتونه  نشون بده 

این راهی ک گقتید رو میتونین راهنمایی دقیق کنید

لینک ارسال

خوب ذخیره نمیکن.شاید تو گالری ویو پازیشن نمیده....

چرا که یک باز زدم فقط عکس اولو ذخیره کرد و دفعات بعد هم همون عکس بود.رو هر عکسی میرفتم

up

لینک ارسال

سلام اقای شاهدی  

من ی جستجو ساختم برای اریا لیست ویو و میخوام مثل لیست ویو از کد lv.clear  برای خالی کردن لیست استفاده کنم ولی اریا لیست ویو این قسمت رو نداره لطفا راهنمایی کنید 

و 

مشکل گالری ویو رو عایا حل کردید چون خیلی لازمش دارم

ممنون

لینک ارسال

س دوستان 

مشکل این ارور چیه ی عکس میهوام بریزم این ارور رو میده

sk8k5wgz1z4x.png

لینک ارسال

س دوستان 

مشکل این ارور چیه ی عکس میهوام بریزم این ارور رو میده

سلام ، شما cursor رو یا اشتباه اینیشیالایز کردین و یا اسم ستون هارو اشتباه دادین ، چون سایز cursor -1 و هیچ دیتایی رو به ادپتر نمیده

لینک ارسال

سلام ، شما cursor رو یا اشتباه اینیشیالایز کردین و یا اسم ستون هارو اشتباه دادین ، چون سایز cursor -1 و هیچ دیتایی رو به ادپتر نمیده

خوب اگه کورسور مشکل میداشت متنم لود نمیکرد . وقتی عکس رو نمیزارم متنهاش میاد بالا و هیچ مشکلی نداره

من عکس رو از دیتابیس لود نمیکنم از توی خود برنامه لود میکنم

لینک ارسال

خوب اگه کورسور مشکل میداشت متنم لود نمیکرد . وقتی عکس رو نمیزارم متنهاش میاد بالا و هیچ مشکلی نداره

من عکس رو از دیتابیس لود نمیکنم از توی خود برنامه لود میکنم

عکس و جدا میدین به آدپتر :| ؟ 

کدتون رو بدین ببینم ، توی عکس کامل معلوم نیست

لینک ارسال

عکس و جدا میدین به آدپتر :| ؟ 

کدتون رو بدین ببینم ، توی عکس ماکل معلوم نیست

142hbs3nmrz3.png

لینک ارسال

کد نویسیتون اشتباهه ، نمیتونین عکس هارو جدا بدین ، عکس هاتون رو توی یه ستون از دیتابیس بریزید و اسم ستون رو بهش بدین

لینک ارسال

کد نویسیتون اشتباهه ، نمیتونین عکس هارو جدا بدین ، عکس هاتون رو توی یه ستون از دیتابیس بریزید و اسم ستون رو بهش بدین

عکس ها رو یریزم توی ی ستون که تایپش blob باشه یا text . اگر تکست باشه اسم عکس رو بدم بهش با فرمتش کافیه

بعد برای لود کردن عکس در برنامه در قسمت اداپتر ام ستون رو بدم کافیه یا باید کار دیگه ای هم انجام بدم

لینک ارسال

عکس ها رو یریزم توی ی ستون که تایپش blob باشه یا text . اگر تکست باشه اسم عکس رو بدم بهش با فرمتش کافیه

بعد برای لود کردن عکس در برنامه در قسمت اداپتر ام ستون رو بدم کافیه یا باید کار دیگه ای هم انجام بدم

یه ستون blob بزنید و عکس ها رو بریزید توش ، بعد شما فقط کافیه اسم ستون رو به ادپتر بدین همین ، بقیه کار هارو ادپتر انجام میده

لینک ارسال

یه ستون blob بزنید و عکس ها رو بریزید توش ، بعد شما فقط کافیه اسم ستون رو به ادپتر بدین همین ، بقیه کار هارو ادپتر انجام میده

من همین کار رو کردم الان ولی این پیغام رو میده 

ihoj153ymast.png

لینک ارسال

اقای شاهدی دست شد ولی تعداد فیلدها زیاده یعنی 800 تاس بخوام عکسا رو توش بزارم حجم دیتابیس خیلی میره بالا 

راه دیگه ای نیس اداپتر عکسا رو بشناسه

چون تو اموزش دیتابیس بود اسم عکس رو میدادی بهش انجام میداد ولی اینجا تست میکنم نمیشه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...