رفتن به مطلب

لیست ویو قدرتمند و بسیار سریع AriaListView

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

در 5 ساعت قبل، netlog گفته است :

اینو که با لیست معمولی هم میشه!

اما آریا رو خودتون این تاپیک رو بخونید و ببینید ارزش خریدشو داره یا نه من که خریدم ولی پشتیبانی ظاهرا نداره ... برای همین ارزشی نداره

خب الان تعطیلات عید کسی فرصت جواب دادن نداره وگرنه من اوایل از پشتیبانی راضی بودم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت دوستان عزیز ، خب کتابخونه توی فروشگاه قرار گرفت و میتونین خیلی راحت کتابخونه+ ریسورس ها + سورس + آموزش تصویری رو از فروشگاه تهیه کنید ،   امکانات کتابخونه هم به این صورته : -

دوست عزیز واسه این کتابخونه واقعا زحمت کشیدم و چند روز تمام وقتم روش بود ، مشابه همین توی سایت مرجع 25 یورو قیمتشه ! ! یعنی حدود 100هزار تومن ، من هنوزم دارم روش دارم میزارم و وقتمو میزارم پاش، همین چ

با سلام ،    ورژن 4 هم آماده شد ، که امکانات زیر به کتابخونه اضافه شده :  - لیوت همراه با باتن اضافه شد در سه حالت راست چین و چپ چین و وسط چین  - مشکل کلیک شدن روی بعضی دیوایس ها هم  کلا برطرف شده

تصاویر ارسال شده

در 3 ساعت قبل، mohammad3250 گفته است :

خب الان تعطیلات عید کسی فرصت جواب دادن نداره وگرنه من اوایل از پشتیبانی راضی بودم

امیدوارم اینطوری باشه که شما می گید،

اما شما همین تاپیک رو برید چند صفحه قبل ببینید آخرین باری که آقای شاهدی جوابی به کسی داده چه تاریخیه؟

لینک ارسال

سلام دوستان من از گالری آریا لیست ویو استفاده میکنم ولی تصویرها کوچک وسط صفحه میاند، یعنی با اینکه بهش 100%x  دادم باز هم وسط صفحه هستند؟ یعنی عکس ها 100%x  را نمیپوشانند، چیکار باید کرد؟

لینک ارسال

سلام

این که قبلا جواب داده شده !

1- اگه منظورتون گالری عمودی باشه : شما از داخل پوشه layout که در  arialistviewresources    هست فایل لیوت موردنظر رو که دربرنامه شما layout_image_center.xml می تونه باشه رو بازکنیدواندازه  android:layout_width    و   android:layout_height  رو زیادکنید که اندازه تصویرتان بزرگتربشه . الان مثلا دراین مثال پایین اندازشون "180dp" هست که هم اندازه ی نصف صفحه هست یعنی دوتا تصویر درکنارهم ودوستونی هستش ،شما این دو رو دستی زیادش کن تا بشود هم اندازه کادرصفحه .

البته می تونید برای اندازه تمام صفحه  از  "fill_parent" هم استفاده کنید. 

"android:layout_width="fill_parent
"android:layout_height="fill_parent

یا درصورت نیاز از عبارت "wrap_content" نیز استفاد ه کنید ، این به این معنی که فقط به همون اندازه که نیاز داره، فضا اشغال می‌کنه.

"android:layout_width="wrap_content
"android:layout_height="wrap_content

ضمنا android:layout_marginLeft    هم فاصله عکس ها با کناره صفحه از سمت چپ هست که اگه بخوای کل صفحه رو بگیره باید نزدیک به صفر قرارش بدی و  android:layout_marginTop هم فاصله عکسهااز همدیگر از بالاوپایینه و   android:layout_marginRight   هم ازسمت راسته که متناسب با نوع تصاویرت باید دستی تنظیمش کنی وذخیره کنی .

* البته اینوهم بگم سوال خودم هم هست که اندازه ی android:layout_marginTop  تو گوشی های مختلف متفاوت میشه وتصاویر از بالا وپایین اندازه شون کم یا زیادتر است! نمی دونم !شاید بخاطر استفاده از (dp) تو مقداردهی اش باشه ولی زیادهم به چشم نمیادوکارآدمو راه میاندازه !

'اندازه تصاویر (گالری) موجوددرمثال که دوستونیه
  <ImageView
        android:layout_width="fill_parent"
        android:layout_height="180dip"
        android:id="@+id/imageView"

android:layout_alignParentTop="true"
        android:layout_centerHorizontal="true"
        android:layout_marginLeft="2dp"
        android:layout_marginTop="2dp"
        android:layout_marginRight="2dp" />
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
'اندازه تصاویر موجوددر(نتیجه جستجو) درمثال که تک ستونیه
<ImageView
        android:layout_width="350dp"
        android:layout_height="350dp"
        android:id="@+id/imageView"

android:layout_alignParentTop="true"
        android:layout_centerHorizontal="true"
        android:layout_marginLeft="2dp"
        android:layout_marginTop="15dp"
        android:layout_marginRight="15dp" />

مثلا نمونه ای از اریا لیست ویو که تصاویرش همانطورکه عرض شد بااندازه ی نصف صفحه تنظیم شده که اونو می تونید در قسمت گالری نرم افزار زیر که درکافه بازار هستش مشاهده کنید.(توقسمت نتیجه جستجو هم اریالیست ویو استفاده شده که تصاویرش تک ستونی وبزرگتر هست -قسمت منتخبهاش هم همینطور اریا لیست ویو هست!)

نمونه نرم افزار دارای گالری تصاویر با arialistview (نرم افزار مدعیان دروغین مهدویت) 

2-اما اگه منظورتون گالری افقی با آریا گالری ویو باشه خب در این صورت لیوت (imgviewelayout.xml) هست واین نمونه سورسش هست : (نمونه سورس Aria Gallery با سه سایز متفاوت )

* البته تصاویرتان را باید درطول وعرض هم اندازه تصویرشماره یک موجود درسورس باشه تا تصاویر کل صفحه رو بگیره ویا (ضریبی از آن) ، حالا یا بصورت دستی هم اندازه بشن ویا با لیبل (که معمولا صلاح نیست وتصویرتان از چپ وراست وبالا وپایین کش میاد !) .اما اگه تصاویرتان طول وعرضش یک اندازه است ومربعیه خب طبیعتا مثل تصویر شماره دو میشه وکل صفحه را نخواهد گرفت .

نمی دونم واقعیت داره یا نه ! ولی شاید  وصدالبته شاید آقای شاهدی رفتند سراغ گوشی glx (جی ال ایکس آریا)که توی این تایپیک زیر بهش اشاره شده ومشغول اون باشند!:bigsmile::fekr:  البته اگه اینجورباشه که ارزش صبرکردن رو داره ! نه؟ 

میگن گوشی آریا glx رو کارمیکنن!نمی دونیم شوخیه یاجدی!

لینک ارسال

ببخشید از وقتی که قالب رو اپدیت کردین دیگه من به کتابخونه دسترسی ندارم و نمیتونم فایل هاشو دانلود کنم . 

الان شدیدا به ریسورس ها - نسخه اخر و فایل های اموزشی نیاز دارم ولی نمیتونم دانلود کنم 

چ کنم ؟‌

لینک ارسال

aria.jpg

چه کنم این مشکل را ؟؟؟‌

میخوام آیتم هام یه پنل باشه ولی نمیشه 

این ارور ور مدیه 

لینک ارسال

سلام. خسته نباشید.

من کتابخانه arialistview رو در تاریخ ۱۶/۰۹/۳۰ خرید کردم. ولی الان که میخوام دریافت کنم تو صفحه خرید ها لینکی برای دانلود فایل وجود نداره.

باید چیکار کنم؟

لینک ارسال

در در 1396/01/25, 22:14:15، ali2000hos گفته است :

aria.jpg

چه کنم این مشکل را ؟؟؟‌

میخوام آیتم هام یه پنل باشه ولی نمیشه 

این ارور ور مدیه 

ببینید این پوشه ی (AriaListViewResources) رو که داخل نرم افزارتون محلشو تعریف کرده اید رو باهمه فایلهاش در پوشه اصلی نرم افزارتون کپی کرده اید؟!

لینک ارسال

در در 1395/09/12, 22:08:29، susa گفته است :

کسی اینجا جوابگو نیست؟

اینم عکسش

answer.png

وضعیتش زده فعال ولی لینکی توش نیست

سلام

رو تیترش کلیک کنید، وارد میشه

در در 1396/01/26, 14:20:07، mosobo گفته است :

سلام. خسته نباشید.

من کتابخانه arialistview رو در تاریخ ۱۶/۰۹/۳۰ خرید کردم. ولی الان که میخوام دریافت کنم تو صفحه خرید ها لینکی برای دانلود فایل وجود نداره.

باید چیکار کنم؟

سلام

از این قسمت وارد بشید

2017_04_17_9_31_40.png

بعد هم روی اسم محصول کلیک کنید، باید وارد بشه...

لینک ارسال

سلام  آقای اسکندری وقتی اینکار رو انجام میدیم صفحه آخر یعنی صفحه محصول میاد ولی بدون وجود  گزینه دانلود وتوضیحات و .... مثل تصویر زیر . مشکل در چیز دیگری است مثل تغییر دیتابیس اصلی سایت یااختلال در اتصال به دیتابیس دربرخی محصولات که بعدازتغییر قالب سایت ایجاد شده !

Untitled.jpg

-----------------

برخلاف سایر محصولات مثل تصویر زیر :

Untitled2.jpg

البته تنها آریا لیست ویو نیست که اینجوری شده بلکه برخی از محصولات دیگه ای که خریدیم هم اینجوری هست :یعنی همه اونهایی که درقسمت مدیریت خریدها تصویرشان حذف شده وسیاه رنگه مثل تصویر پایین:(که تعدادشون هم خیلی زیاده وکم نیست وظاهرا مشکل خیلی ها هست ) مثل :کتابخانه AriaZip - MusicStramer - کتابخانه Effect دادن به تصاویر - Ultimate ListView Library - انتخاب طیف رنگ ها با SeekBar - کتابخانه FreeView ساخت پنجره شناور

Untitled3.jpg

Untitled4.jpg

لینک ارسال

در در 1396/01/28, 09:22:17، شهاب اسکندری گفته است :

سلام

رو تیترش کلیک کنید، وارد میشه

سلام

از این قسمت وارد بشید

2017_04_17_9_31_40.png

بعد هم روی اسم محصول کلیک کنید، باید وارد بشه...

در در 1396/01/28, 19:00:25، [email protected] گفته است :

سلام  آقای اسکندری وقتی اینکار رو انجام میدیم صفحه آخر یعنی صفحه محصول میاد ولی بدون وجود  گزینه دانلود وتوضیحات و .... مثل تصویر زیر . مشکل در چیز دیگری است مثل تغییر دیتابیس اصلی سایت یااختلال در اتصال به دیتابیس دربرخی محصولات که بعدازتغییر قالب سایت ایجاد شده !

Untitled.jpg

-----------------

برخلاف سایر محصولات مثل تصویر زیر :

Untitled2.jpg

البته تنها آریا لیست ویو نیست که اینجوری شده بلکه برخی از محصولات دیگه ای که خریدیم هم اینجوری هست :یعنی همه اونهایی که درقسمت مدیریت خریدها تصویرشان حذف شده وسیاه رنگه مثل تصویر پایین:(که تعدادشون هم خیلی زیاده وکم نیست وظاهرا مشکل خیلی ها هست ) مثل :کتابخانه AriaZip - MusicStramer - کتابخانه Effect دادن به تصاویر - Ultimate ListView Library - انتخاب طیف رنگ ها با SeekBar - کتابخانه FreeView ساخت پنجره شناور

Untitled3.jpg

Untitled4.jpg

دقیقا منم مشکلم همینه

لینک ارسال

در در 1396/01/28, 19:00:25، [email protected] گفته است :

سلام

با اقای ایزدی تماس بگیرید مطرح کنید عزیزم

لینک ارسال

این ارور برای چیه ؟

Generating R file.    Error
..\arialistviewresources\layout\layout_card_right.xml:9: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'foreground' with value '@drawable/card_foreground').

طبق آموزش AriaCardView  یه لایوت جدید درست کردم که بعدش این ارورو میده

لینک ارسال

یه ارور دیگم میده که از برنامه میندازه بیرون این ماله چیه ؟

http://uupload.ir/files/6r9r_screenshot_(214).png

لینک ارسال

در در 1396/01/26, 14:20:07، mosobo گفته است :

سلام. خسته نباشید.

باید چیکار کنم؟

چرا کسی پیگیری نمیکنه؟ چطور به کتابخونه دسترسی داشته باشم؟

و مورد بعد اینکه نمونه کد استفاده از حالت مختلف آریا لیست ویو کجا قابل دسترسی هست؟

لینک ارسال

در 18 ساعت قبل، hamedj گفته است :

دیر اومدم انگار کسی نیست ج بده :unknown:

یکی بیاد اینو ج بده میخوام از کارت ویو استفاده کنم این ارور میده چیکارش کنم :gerye:

لینک ارسال

در در 1396/02/02, 16:28:51، hamedj گفته است :

:gerye:

لینک ارسال

در در 1396/02/02, 04:58:51، hamedj گفته است :

توی ورژن های آخر کاردویو کلا حذف شده ، اینکه دیگه خودتون میخواین جدا اضافه کنین دیگه ربطی به آریالیست ویو نداره ارور هاش

لینک ارسال

سلام 

جناب آقای شاهدی من یک پروژه کتابخانه ای برای کسی ساختم وتحویل صاحب کاردادم که در اون اطلاعات بعداز سرچ از دیتابیس داخل arialistview انتقال داده میشن ولی در بروز رسانیش خواسته اند که  کلمه مورد جستجو هم در همین لیست ویو رنگی بشه که هرکاری کردم که بین کتابخانه RichString وarialistview  ارتباط برقرار کنم که همانطورکه این کتابخانه کلمات خاص لیبل وادیت تکست رو رنگی می کنه همانطور  اونو در این لیست ویو رنگی کنه نتونستم ! آیا راهی واسه ایجاد ارتباط بین این دوکتابخانه هست که حروف وکلمات خاصی از این لیست ویو رو با richstring رنگی کنیم ؟لطفا راهنمایی بفرمایید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...