رفتن به مطلب

لیست ویو قدرتمند و بسیار سریع AriaListView

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

دوستان این دستور توی بیسیک فور اندروید نسخه 7 پشتیبانی نمی شه.

#AdditionalRes: ..\AriaListViewResources

کسی راه حلی داره؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت دوستان عزیز ، خب کتابخونه توی فروشگاه قرار گرفت و میتونین خیلی راحت کتابخونه+ ریسورس ها + سورس + آموزش تصویری رو از فروشگاه تهیه کنید ،   امکانات کتابخونه هم به این صورته : -

دوست عزیز واسه این کتابخونه واقعا زحمت کشیدم و چند روز تمام وقتم روش بود ، مشابه همین توی سایت مرجع 25 یورو قیمتشه ! ! یعنی حدود 100هزار تومن ، من هنوزم دارم روش دارم میزارم و وقتمو میزارم پاش، همین چ

با سلام ،    ورژن 4 هم آماده شد ، که امکانات زیر به کتابخونه اضافه شده :  - لیوت همراه با باتن اضافه شد در سه حالت راست چین و چپ چین و وسط چین  - مشکل کلیک شدن روی بعضی دیوایس ها هم  کلا برطرف شده

تصاویر ارسال شده

در در 1396/03/15, 16:56:24، Crashday گفته است :

منظورت از لیمیت اینکه چندتا چندتا لود کنم؟

من ایتم ها رو 10 تا 10 تا لود می کنم ولی وقتی تعداد ایتم ها به 150-200 میرسه ارور OutOfMemory میده.الان لایه ام رو توی دیزاینر داخل یک پنل طراحی کردم،فقط به یه ابزاری قوی تر از اسکرول ویو احتیاج دارم که بتونه حداقل 1000 تا ایتم رو بدون مشکل نشون بده.

الان من میتونم یه لایه اختصاصی طراحی شده داخل دیزاینر رو توی آریا لیست ویو نمایش بدم؟

میتونی لایوت خودتو تو اریا نشون بدی تا یک میلون هم مشکلی نداره

لینک ارسال

در 52 دقیقه قبل، avanta گفته است :

دوستان این دستور توی بیسیک فور اندروید نسخه 7 پشتیبانی نمی شه.

#AdditionalRes: ..\AriaListViewResources

کسی راه حلی داره؟

مطمئنی؟ توی سایت اصلی هرچی سرچ کردم مطلبی در این زمینه نوشته نشده بود.

لینک ارسال

در در 1396/03/15, 18:04:58، Crashday گفته است :

خب basic v7 جدید اومده احتمالش زیاده نحوه دادن ریسورس هم تغییر کرده باشه

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، Crashday گفته است :

بله تصویرشم می زارم که ببینید.

n14jv4U.jpg

لینک ارسال

دوستان کاشف به عمل اومد که فقط توی اکتیویتی Main باید این کد گذاشته بشه و توی سایر اکتیویتی ها خونده نمی شه.

لینک ارسال

دوستان کسی می دونه چطور می شه فونت Expandable list view رو تغییر داد؟ مثلا از یه فونت فارسی استفاده کرد...

ممنون از همه دوستان که به نحوی پاسخ می دن.

لینک ارسال

سلام

من این کتابخونه رو خرید کردم ولی هیچ لینک دانلودی برام نیومد!! چطور باید پیگیری کنیم؟ ضروریه.

لینک ارسال

در 23 دقیقه قبل، esmaeil57 گفته است :

سلام

من این کتابخونه رو خرید کردم ولی هیچ لینک دانلودی برام نیومد!! چطور باید پیگیری کنیم؟ ضروریه.

درود دوست عزیز

شما وارد صفحه اول سایت بشو بعدش برو بالا و موس رو روی فروشگاه نگه دار بعدش هم سه تا چیز ظاهر میشه شما بزن روی سفارشات

در ضمن آقای ایزدی هم در این رابطه تاپیک زدن

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، میلاد حائری گفته است :

درود دوست عزیز

شما وارد صفحه اول سایت بشو بعدش برو بالا و موس رو روی فروشگاه نگه دار بعدش هم سه تا چیز ظاهر میشه شما بزن روی سفارشات

در ضمن آقای ایزدی هم در این رابطه تاپیک زدن

دوست عزیز ، قبلا رفتم اون مراحل رو ، سفارشات و جزئیات اون رو هم زدم ، هیچ لینکی نیست فقط آیکون کتابخونه هست !!!!! موس رو همه جای صفحه هم جابجا کردم دریغ از لینک!!!!! تماس هم میگیرم آقای ایزدی متاسفانه گوشی خاموشه و پیام هم دادم تا الان پاسخی نیومده. تصویر هم ضمیمه شد

aria.JPG

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، esmaeil57 گفته است :

دوست عزیز ، قبلا رفتم اون مراحل رو ، سفارشات و جزئیات اون رو هم زدم ، هیچ لینکی نیست فقط آیکون کتابخونه هست !!!!! موس رو همه جای صفحه هم جابجا کردم دریغ از لینک!!!!! تماس هم میگیرم آقای ایزدی متاسفانه گوشی خاموشه و پیام هم دادم تا الان پاسخی نیومده.

خوب حتما مشکلی پیش اومده با اقای ارتا تماس بگیرید ایشون هم میتونن پیگیری کنن واستون ایدی تلگرامشون @majid_arta

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، میلاد حائری گفته است :

خوب حتما مشکلی پیش اومده با اقای ارتا تماس بگیرید ایشون هم میتونن پیگیری کنن واستون ایدی تلگرامشون @majid_arta

از طریق آیدی چه طوری میشه پیام داد ؟ میبخشید از این طریق پیام میدم. راستش توی اضافه کردن فقط از طریق شماره بلدم.!

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، esmaeil57 گفته است :

از طریق آیدی چه طوری میشه پیام داد ؟ میبخشید از این طریق پیام میدم. راستش توی اضافه کردن فقط از طریق شماره بلدم.!

درود

شماره خودتو ذخیره کن توی لیست مخاطبین بعد برو توی تلگرام به خودت پیام بده وقتی به خودت پیام دادی قعدش اینو بفرست برای خودت

@majid_arta

وقتی فراستادی میبینی ابی شده بزن روش میری روی کاربری ایشون

لینک ارسال

در 45 دقیقه قبل، esmaeil57 گفته است :

دوست عزیز ، قبلا رفتم اون مراحل رو ، سفارشات و جزئیات اون رو هم زدم ، هیچ لینکی نیست فقط آیکون کتابخونه هست !!!!! موس رو همه جای صفحه هم جابجا کردم دریغ از لینک!!!!! تماس هم میگیرم آقای ایزدی متاسفانه گوشی خاموشه و پیام هم دادم تا الان پاسخی نیومده. تصویر هم ضمیمه شد

aria.JPG

داداش گلم شما نباید روی گزینه سفارشات برید بلکه باید روی گزینه "مدیریت خرید ها" کلیک کنید و بعد در صفجه بعد روی دکمه مدیریت در سمت چپ صفحه کلیک کنید و لینک ها رو ببینید. مراحلو عکس گرفتم. ناراحتی نداره که.

مرحله اول

fw_sALC.jpg

مرحله دوم

QkdtzHM.png

موفق باشید

لینک ارسال

در در 1396/03/16, 02:29:14، avanta گفته است :

دوستان کسی می دونه چطور می شه فونت Expandable list view رو تغییر داد؟ مثلا از یه فونت فارسی استفاده کرد...

ممنون از همه دوستان که به نحوی پاسخ می دن.

کسی نیست؟ دوستان جاوا کار نظر بدن. از توی فایل XML اش ظاهرا باید property فونت بهش اضافه شه اما من جاوا کار نکردم. تنظیماتش توی این فایل xml هست layout_expandable.xml در پوشه layer. حالا دوستان جاوا کار دست به کار بشن اگه می تونن. خیلی فوری هست. می خوام فونتش فارسی بشه مثلا فونت تیتر.

لینک ارسال

خب این سوال رو بهتر بود درتایپیک دیگری مطرح می کردید!!  ببینید این مثال کارتونو راه می اندازه یانه!

<TextView
        android:layout_height="wrap_content"
        android:layout_width="fill_parent"
        android:id="@+id/text1"

android:textSize="40dp"
             android:fontFamily="Arial"

android:font="@font/lobster_italic"   

android:fontFamily="@font/lobster"

android:textStyle="italic"

android:textColor="@color/expandtext1"
        android:gravity="right"
        android:layout_margin="5dp"

/>

بجای "Arial" ، اسم فونت خودتونو بذارید!یادر لیوت اختصاصی  بجایش از android:fontFamily="@font/lobster"  استفاده کنیدوازداخل برنامه توسط متغیر "font" بهش فونت معرفی واضافه کنید.

و واسه مطالب بیشتر دست به کار بشید و این منابع روببینید!

تغییرفونت xml

یادست به کاربشیداین منبع روببینید!

تغییرفونت xml2

لینک ارسال

در در 1394/10/01, 13:03:56، امین شاهدی گفته است :
با سلام خدمت دوستان عزیز ، خب کتابخونه توی فروشگاه قرار گرفت و میتونین خیلی راحت کتابخونه+ ریسورس ها + سورس + آموزش تصویری رو از فروشگاه تهیه کنید ،

امکانات کتابخونه هم به این صورته :

-استفاده خیلی راحت و آسون و دیگه نیازی به مولتی پنل و کد نویسی های طولا نی و سخت و افت سرعت برنامه و کرش ندارید و بدون لیمیت دادن میتونین چند هزار آیتم رو به صورت آنی و با حتی کمترین افت سرعت نمایش بدین
-امکان طراحی لیوت توی بیسیک و استفاده از لیوت های بیسیک توی لیست ویو  و گرید ویو 
-لیست ویو و گرید ویو همراه با عکس +2عدد تکست
-لیست ویو و گرید ویو همراه با عکس و باتن +2عدد تکست
-لیست ویو و گرید ویو همراه با CheckBox همراه با 2عدد تکسک
-لیست ویو و گرید ویو ساده دو خطی و یه خطی
-قابلیت اضافه کردن امکان PullToRefresh (کشیدن رو به پایین و رفرش شدن (مثل برنامه هایی مثل instagram,Gmail و ...)
-گالری ویو (ایمیج اسلادر حرفه ای با 16 انیمیشن زیبا)    برای دیدن apk نمونه کلیک کنید
-و ExpandableListView استاندارد خود اندروید 
-امکان اضافه کردن چندین هزار آیتم بدون افت سرعت
-امکان دانلود عکس های لیست با کتابخانه بسیار قدرتمند Picasso
--امکان دادن عکس ها توی لیست ویو و گرید ویو و گالری به صورت Bitmap و یا آدرس عکس از هرجایی (SDcard , Assets ...) و یا لینک و دانلود خودکار توسط کتابخونه
-امکان کلیک شدن جدا روی اجزا مثل کلیک شدن روی عکس و آیتم لیست به صورت جدا ( برای ساخت آِتم هایی مثل علاقه مندی)
-امکان ذخیره لیست و اجرا اون توی آداپتر در اجرا های بعدی برنامه یعنی هر تغییری رو توی لیست میتونین همونجا ذخیره کنیدش
-امکان تغییر آیتم ها در هر positionایی برای مثال میتونین عکس آیتم 36 ام رو تغییر بدین و یا هرچیزی بدون اینکه لیست رو دوباره از اول بخواین لود کنید
-امکان اضافه کردن آیتم در مکان مشخص ، برای مثال توی position شماره 130 یه آیتم اضافه کنید
-امکان حذف هر یک از آیتم ها در هر position ایی
-تمامی لیوت ها xml هستش و میتونین تمامی لیوت رو از رنگ متن ها تا padding ها و هرچیزی رو شخصی سازی کنید و میتونین حتی لیوت های خودتون رو درست کنید و با این کتابخونه استفاده کنید ! ! !
-افکت کلیک شدن روی آیتم ها روی اندروید 5 به بالا به صورت Ripple و زیر 5 به صورت معمولی که میتونین رنگش رو هر رنگی که خواستین بزارین
-امکان تغییر شکل Divider یا همون جدا کننده بین آیتم ها که میتونین از هر عکسی ویا رنگی به عنوان جدا کننده استفاده کنید
- و کلی امکانات دیگه که توی لیست معمولی به هیچ عنوان نمیشه ازش استفاده کرد و مولتی پنل هم سرعت برنامه رو به شدت کاهش میده

تمامی امکانات مانند لیست ویو و گرید ویو و ExpandableListView و گالری ویو که همون ViewPager هستش  کاملا Native و استاندارد خود اندروید هستش و تمامی ادپتر ها کاملا بهینه کد نویسی شده تا بتونین از نهایت سرعت استفاده کنین 

(لیوت های بیشتر و انیمیشن ها و ... کم کم به کتابخونه اضافه میشه و خب هرکس که یه بار این کتابخونه رو بخره میتونه آپدیت ها و لیوت های جدید رو رایگان دریافت کنه)

دقیقا قبل اضافه شدن به فروشگاه من یه آپدیت هم واسش دادم که متاسفانه فرصت نشد آموزش تصویری جدید بگیرم ، توی ورژن جدید برای سرعت هرچه بیشتر لیست از کتابخونه فوق الاده قدرتمند Picasso استفاده شده که شما میتونین  به جای دادن اسم عکس به لیست ( بعد از دیدن آموزش تصویری متوجه میشین ) میتونین یه لینک به جاش بدین که حتما باید با //:http شروع شده باشه تا کتابخونه تشخیص بده که اسم به صورت لینکه و اون رو با از طریق picasso دانلود میکنه و توی لیست قرار میده.(بدون افت سرعت توی لیست های طولانی و دانلود همه عکس ها) 
در صورتی که از این حالت استفاده کردین تا وقتی عکس دانلود بشه یه عکس به صورت پیش فرض جای اون قرار میگیره که میتونین از توی Resource ها و توی پوشه drawable اون رو تغییر بدین (یه عکس به اسم placeholder)

برای استفاده از GalleryView باید کتابخونه android-support-v4  رو داشته باشین ، برای دانلود کلیک کنید

لینک فروشکاه :

https://answercenter.ir/store/product/97-arialistview/

* به دلیل استفاده از Ripple ها و کد های متریال باید برای کامپایل از Api بالای 21 استفاده کنید (برنامه روی اندروید های پایین اجرا میشه و فقط برای کامپایل api بالا میخواد همین)

ویدبو یکی از لیست ها همراه با عکس با 1میلیون آیتم ! ! !

سلام  امین جان واقعا ممنونم از زحماتی که برای انجمن میکشی.

من آریا لیست ویو روخریدم ولی مثلا اگر بخوام ویوی رو به اون اضافه کنم چطور هست یعنی فرض کن مثلا یک کتابخونه ای داریم که ویویی در آن قرار دارد مثل videoview چطوری میشه به این لیست ویو اضافه کنم . یا کارت ویو یا هر ویو دیگه ای .

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، [email protected] گفته است :

خب این سوال رو بهتر بود درتایپیک دیگری مطرح می کردید!!  ببینید این مثال کارتونو راه می اندازه یانه!

<TextView
        android:layout_height="wrap_content"
        android:layout_width="fill_parent"
        android:id="@+id/text1"

android:textSize="40dp"
             android:fontFamily="Arial"

android:font="@font/lobster_italic"   

android:fontFamily="@font/lobster"

android:textStyle="italic"

android:textColor="@color/expandtext1"
        android:gravity="right"
        android:layout_margin="5dp"

/>

بجای "Arial" ، اسم فونت خودتونو بذارید!یادر لیوت اختصاصی  بجایش از android:fontFamily="@font/lobster"  استفاده کنیدوازداخل برنامه توسط متغیر "font" بهش فونت معرفی واضافه کنید.

و واسه مطالب بیشتر دست به کار بشید و این منابع روببینید!

تغییرفونت xml

یادست به کاربشیداین منبع روببینید!

تغییرفونت xml2

ممنون از شما. این سوال دقیقا مربوط به همین تاپیک میشه چون این سوال مربوط به آریا لیست ویو هست که باید پشتیبانی بشه اما متاسفانه نمی شه.

لینک ارسال

در 18 ساعت قبل، maxnet13 گفته است :

سلام  امین جان واقعا ممنونم از زحماتی که برای انجمن میکشی.

من آریا لیست ویو روخریدم ولی مثلا اگر بخوام ویوی رو به اون اضافه کنم چطور هست یعنی فرض کن مثلا یک کتابخونه ای داریم که ویویی در آن قرار دارد مثل videoview چطوری میشه به این لیست ویو اضافه کنم . یا کارت ویو یا هر ویو دیگه ای .

با اداپتر AriaAdapterB4aLayout لایوت خودتو توی دیزاینر بساز، آموزشش توی اون فیلماش هست

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...