رفتن به مطلب

لیست ویو قدرتمند و بسیار سریع AriaListView

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

برنامه فورس کلوز میده 

w.PNG

نمیدونم چرا؟ 

جتی دیتابیسمو رو عوض کردم ولی نشد که نشد 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت دوستان عزیز ، خب کتابخونه توی فروشگاه قرار گرفت و میتونین خیلی راحت کتابخونه+ ریسورس ها + سورس + آموزش تصویری رو از فروشگاه تهیه کنید ،   امکانات کتابخونه هم به این صورته : -

دوست عزیز واسه این کتابخونه واقعا زحمت کشیدم و چند روز تمام وقتم روش بود ، مشابه همین توی سایت مرجع 25 یورو قیمتشه ! ! یعنی حدود 100هزار تومن ، من هنوزم دارم روش دارم میزارم و وقتمو میزارم پاش، همین چ

با سلام ،    ورژن 4 هم آماده شد ، که امکانات زیر به کتابخونه اضافه شده :  - لیوت همراه با باتن اضافه شد در سه حالت راست چین و چپ چین و وسط چین  - مشکل کلیک شدن روی بعضی دیوایس ها هم  کلا برطرف شده

تصاویر ارسال شده

این آموزش راه های مختلف نمایش عکس ، آدرس از assets ،آدرس از هرجای دیگه ای و دانلود عکس از لینکی که از دیتابیس میگیرین (یا هرطوری که دوست دارین میتونین لینک رو به لیست بدین)

http://s7.picofile.com/file/8232994076/AriaListView_DownloadLink.rar.html

لینک ارسال

بازم همون مشکل هست و برنامه فورس کلوز میده 

خودمم موندم چرا کار نمیکنه

اگر لازمه بگید سورسم بزارم 

لینک ارسال

بازم همون مشکل هست و برنامه فورس کلوز میده 

خودمم موندم چرا کار نمیکنه

اگر لازمه بگید سورسم بزارم 

آره سورس رو با دیتابیس بدید چک کنم

لینک ارسال

علی جان شرمنده من حواسم نبوده Resource های جدید رو بدم ، 

یه عکس کوچیک با اسم error با هر پسوندی فرق نمیکنه بسازید و بزارید توی پوشه drawable توی ریسورس های کتابخونه ، مثل عکس زیر : ( زمانی که مشکلی توی دانلود پیش بیاد این عکس نمایش داده میشه)

errorpicaso.JPG

(ریسورس های جدید توی فروشگاه قرار میگیره)

لینک ارسال

ببخشید من چه طور میتونم از این ساب استفاده کنم (خودم سعی کردم نشد) میخام مثلا 10 تا 10 لود بشن

Sub list_onscroll (FirstVisibleItem As Int,VisibleItemCount As Int,TotalItemCount As Int)

End Sub

یه چیز دیگه این ساب برای گریدویو وجود نداره (لطفا تو اپدیت بعدی بزارید)

لینک ارسال

آقا امین اگه بخوام یه همچین چیزی رو درست کنم چطوری میشه :

با این کتابخونه امکانش نیست مثل این درست کنین

لینک ارسال

با این کتابخونه امکانش نیست مثل این درست کنین

آیا امکانش هست اینو به کتابخوه اضافه کینن ؟ یا کلا با این کتابخونه اصلا نمیشه مثل اینو ساخت ؟ :roomNemishe:

لینک ارسال

سلام آقای شاهدی

آیا امکان نمایش روند دانلود به شکل زیر برای هر آیتم لیست ویو هستش؟ یا اگر نیست، امکان اضافه کردنش هست؟

dltelegram.jpg

لینک ارسال

روند دانلود خیر ، فقط امکان نمایش یه عکس به عنوان Loading هست

لینک ارسال

سلام. من روی گوشی Huawei honor 3c تست کردم، رویداد تاج نمیگیره ، یعنی ریپل اجرا نمیده و کلیک نمیشه

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

لینک ارسال

سلام. من روی گوشی Huawei honor 3c تست کردم، رویداد تاج نمیگیره ، یعنی ریپل اجرا نمیده و کلیک نمیشه

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

نوی ورژن بعد مشکل حتما برطرف میشه

لینک ارسال

آقا امین اگه بخوام یه همچین چیزی رو درست کنم چطوری میشه :

3.jpg

خوب آقا امین گفتید مثل این نمیشه درست کرد . حالا اگه من این صفحه رو با مولتی پنل درست کنم و بخوام روی هر سوره که کلیک شده بره صفحه بعد و آیه ها ها رو تک تک توی لیست ویو آریا برام نمایش بده میشه دیگه ؟ و اگر میشه چطوری باید مولتی پنل رو به لیست ویوی آریا وصل کرد ؟

لینک ارسال

سلام دوستم

الان شما تو اکت اول مولتی پنل داری، میخوای بری اکت دوم وصلش کنی به اریا لیست ویو تا ایه هارو بیاره 

خوب

ای دی سوره رو از اکت اول میگیری با تگ و سندر ، میریزی توی یه متغیر پراسس گلوبال

توی اکت دوم هم که همونطور که استاد شاهدی اموزش دادن، اطلاعات اون ای دی رو از دیتابیس میگیری و میریزی توی اریا لیست ویو....

لینک ارسال

سلام ، من کتابخانه را خریدم ، خیلی خوب و روون است فقط چند مشکل داشتم. اول : مشکل تاچ نشدن را من هم دارم. در شبیه ساز Windroy ، که بسیار سریع هم هست نه select دارم و نه LongSelect

شما یک دریا امکانات دادید ، برای راه افتادن سمپل و فیلم خوبی دادید. ولی ای کاش یک سمپل هم می گذاشتید که کلیه رویدادها و توابع توش بود ، مثلا در یکی از توابع که برای گرفتن متن است ، ID می خواهد که نمی دانم از کجا بیاریم ، لطفا یک سمپل (نه فیلم آموزشی) بگذارید.

ممنون

لینک ارسال

سلام ، من کتابخانه را خریدم ، خیلی خوب و روون است فقط چند مشکل داشتم. اول : مشکل تاچ نشدن را من هم دارم. در شبیه ساز Windroy ، که بسیار سریع هم هست نه select دارم و نه LongSelect

شما یک دریا امکانات دادید ، برای راه افتادن سمپل و فیلم خوبی دادید. ولی ای کاش یک سمپل هم می گذاشتید که کلیه رویدادها و توابع توش بود ، مثلا در یکی از توابع که برای گرفتن متن است ، ID می خواهد که نمی دانم از کجا بیاریم ، لطفا یک سمپل (نه فیلم آموزشی) بگذارید.

ممنون

برای رویداد هم برید توی ریسورس ها و فولدر layout-v21 رو به layout-v20 تغییر بدین احتمالا درست میشه، واسه سورس هم چشم میزارم

لینک ارسال

برای رویداد هم برید توی ریسورس ها و فولدر layout-v21 رو به layout-v20 تغییر بدین احتمالا درست میشه، واسه سورس هم چشم میزارم

جناب شاهدی عزیز من این کار را هم کردم ولی درست نشد!

و منتظر آپدیت و اصلاح این مشکل کلیک نشدن هستیم

ممنون از زحمات شما

لینک ارسال

ببخشید میشه بگید دقیقا چطور باید توی این لیست سرچ کرد ؟

متن رو از دیتابیس میگیرم . و برای سرچ مشکل دارم .

خواهشمندم که هر کسی میدونه سابشو بنویسه .. ممنونم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...