رفتن به مطلب

لیست ویو قدرتمند و بسیار سریع AriaListView

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت دوستان عزیز ، خب کتابخونه توی فروشگاه قرار گرفت و میتونین خیلی راحت کتابخونه+ ریسورس ها + سورس + آموزش تصویری رو از فروشگاه تهیه کنید ،   امکانات کتابخونه هم به این صورته : -

دوست عزیز واسه این کتابخونه واقعا زحمت کشیدم و چند روز تمام وقتم روش بود ، مشابه همین توی سایت مرجع 25 یورو قیمتشه ! ! یعنی حدود 100هزار تومن ، من هنوزم دارم روش دارم میزارم و وقتمو میزارم پاش، همین چ

با سلام ،    ورژن 4 هم آماده شد ، که امکانات زیر به کتابخونه اضافه شده :  - لیوت همراه با باتن اضافه شد در سه حالت راست چین و چپ چین و وسط چین  - مشکل کلیک شدن روی بعضی دیوایس ها هم  کلا برطرف شده

تصاویر ارسال شده

وقتی از لی ات ایمیج استفاده میکنی فونت تغییر نمیکنه اما وقتی از لی ات با باتن استفاذه می کنی درسته.من مجبور شدم واسه تغییر فونت از لی ات با باتن استفاده کنم و برم تو فایل XML پهنا و ارتفاع باتن 0dip بزارم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دو سه تا قابلیت میخواهم خواهشا بهش اضافه بشه چون نیاز دارم . یکی افزودن Value در کنار Position چون من در برنامه ام به Value نیاز دارم و اگر از Position استفاده کنم در آپدیت های بعد کارم برای آپدیت برنامه به مشکل میخوره و سخت میشه.

یکی دیگه هم افزودن TextSize1 و TextSize2 برای متن های لیست ویو هست .

یکی دیگه هم افزودن Gravity برای متن های لیست ویو هست .

همچنین در آخرین نسخه با تغییر فونت و رنگ مشکل دارم و عمل نمیکنه .

لینک ارسال

تغییر فوت رو امتحان کردم درست بود ، 

در مورد value هم بار ها گفتم ، شما برای مثال یه لیست اماده میکنی که بدین به آریالیست ویو ، خب لیست همونو بهتون به عنوان value برگردونه ؟ خب همون لیست اولیه رو به عنوان value استفاده کنین

لینک ارسال

در مورد value هم بار ها گفتم ، شما برای مثال یه لیست اماده میکنی که بدین به آریالیست ویو ، خب لیست همونو بهتون به عنوان value برگردونه ؟ خب همون لیست اولیه رو به عنوان value استفاده کنین

برادر من شما توی حالت گریدویو ببین میتونی فونت رو عوض کنی اون دوست بالایی هم مشکل منو داشت دقیقا توی نسخه قبلی راحت فونت عوض میشد توی نسخه جدید عوض نمیشه

و یه سوال:

میشه از tag و sender هم استفاده کرد توی این لیست ویو؟

لینک ارسال

برادر من شما توی حالت گریدویو ببین میتونی فونت رو عوض کنی اون دوست بالایی هم مشکل منو داشت دقیقا توی نسخه قبلی راحت فونت عوض میشد توی نسخه جدید عوض نمیشه

و یه سوال:

میشه از tag و sender هم استفاده کرد توی این لیست ویو؟

tag sender نمیشه تا اونجایی که من میدونم ولی میتونی یه لیست دگ تعریف کنی و هرچیو که میخوای به تک بدی به اون لیست add کنی اونوقت  list.get(position) توی ساب select همون تگ رو بهت میده

لینک ارسال

سلام دوستان!
نمیدونم چرا هرکاری میکنم رنگ متن پس زمینه آداپتر و رنگ متن ها وهمچنین فونت متن تغییر نمیکنه ،حالا نمیدونم مشکل از لایبری یا از کد نویسی منه ؟منم دقیقا از طبق آموزش تصویری پیش رفتم نسخه لایبری هم 4.1،نمونه کدم هم:
الان با نسخه 3 تست کردم درست شد ظاهرا نسخه 4.1 رنگ وفونتش کار نمیکنه

pan3.AddView(Alistview,0,0,100%x,83%y)
                  For i=0 To 100
                      l1.Add("شماره:"&i)
                      l2.Add("salam")
                      l3.Add("https://www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_272x92dp.png")
                  Next
                  Aadapterimage.Initialize("layout_image_right",l1,l2,l3).ToListView(Alistview)
                  Aadapterimage.SetColor(Colors.Black,Colors.Black,Colors.Red,Colors.Blue,Colors.Black,Colors.Black)
                  Aadapterimage.SetFont1(Typeface.LoadFromAssets("iransansmobile.ttf"))
                  Aadapterimage.SetFont2(Typeface.LoadFromAssets("iransansmobile.ttf"))
لینک ارسال

این هم کد :

For i = 0 To cur.RowCount-1
		cur.Position=i
		title.Add(cur.GetString("title"))
		subtitle.Add("برای افزودن کلیک کنید")
		pic.Add(AdaptorAria.getAssetsFullAddress("t_logo.png"))
		value1.Add(cur.GetString("value"))
	Next

AdaptorAria.Initialize(AdaptorAria.Layouts.LAYOUT_IMAGE_LEFT,title,subtitle,pic).ToListView(AriaListView)

AdaptorAria.SetColor(Colors.White,Colors.Black,Colors.Gray,Colors.White,Colors.Black,Colors.Gray)

AdaptorAria.SetFont1(Typeface.LoadFromAssets("iran_sans_light.ttf"))
	AdaptorAria.SetFont2(Typeface.LoadFromAssets("iran_sans_light.ttf"))

فونت که عوض نشد رنگ هم همین طور .

همچنین گفتید برای Value از یک لیست استفاده کنم . خب استفاده کردم و مقدار Value ها رو هم از دیتابیس گرفتم ولی توی Sub List_select که ما فقط Position As Int رو داریم . چطوری از Value به جای Position استفاده کنم ؟:|

Sub list_select (position As Int)
    If value1=1 Then

End If
End Sub

اینجوری که نمیشه استفاده کرد :|

لینک ارسال

مشکل فونت و رنگ و نگاه میکنم اگه موردی داشت توی ورژن بعدی برطرف میشه

دوست عزیز برادر ، value1 یه متغیر از لیسته ! این شرطی که گذاشتی دیگه چیه دیگه !

اینجوری بزن : 

If value1.Get(position)=1 Then

End If
End Sub
لینک ارسال

مشکل فونت و رنگ و نگاه میکنم اگه موردی داشت توی ورژن بعدی برطرف میشه

دوست عزیز برادر ، value1 یه متغیر از لیسته ! این شرطی که گذاشتی دیگه چیه دیگه !

اینجوری بزن : 

End If
End Sub

وقتی روی لیست کلیک میکنم چرا این ارور رو میده ؟ ( حتی با سورس که خودتون ساخته بودید در آموزش اول هم همین اررور رو میده موقع کلیک ) :

Sub list_select signature does not match expected signature.

اگر بخاطر نبود ParentEventName As String هست که اگر ParentEventName As String باشه با اون دستوری که گفتید با کلیک روی لیست هیچ عملی انجام نمیشه .

Sub list_select (ParentEventName As String,position As Int)

ToastMessageShow("Clicked "&position,False)

End If

End Sub
لینک ارسال

با سلام...لطفا نسخه تست شده را بعنوان نسخه جدید ارایه کنید.حیفه که این کتابخونه کاربردی تو نسخه جدیدش قابلیتهای قبلیش از کار بیفته اینجوری ما که تو پروژمون میخوایم استفاده کنیم مشکل میخوریم.یه مشکل دیگه اینه که اگر پروژهای با نسخه قبلی این کتابخونه نوشته باشی وقتی کتابخونه رو به نسخه جدید آپدیت میکنی دیگه کار نمیکنه...این مشکلات به کتابخونه شما ضربه میزنه... واقعا کتابخونه اس کع زحمت کشیدید عالیه....به نظر من قرار نیست هر کاربری هر چی گفت شما تو این کتابخونه ایجاد کتید به نظر من یک استاندارد براش طراحی کنید و طبق اون پیش برید.در آخر هم این کتابخونه عالیه....با احترام

لینک ارسال

با سلام...لطفا نسخه تست شده را بعنوان نسخه جدید ارایه کنید.حیفه که این کتابخونه کاربردی تو نسخه جدیدش قابلیتهای قبلیش از کار بیفته اینجوری ما که تو پروژمون میخوایم استفاده کنیم مشکل میخوریم.یه مشکل دیگه اینه که اگر پروژهای با نسخه قبلی این کتابخونه نوشته باشی وقتی کتابخونه رو به نسخه جدید آپدیت میکنی دیگه کار نمیکنه...این مشکلات به کتابخونه شما ضربه میزنه... واقعا کتابخونه اس کع زحمت کشیدید عالیه....به نظر من قرار نیست هر کاربری هر چی گفت شما تو این کتابخونه ایجاد کتید به نظر من یک استاندارد براش طراحی کنید و طبق اون پیش برید.در آخر هم این کتابخونه عالیه....با احترام

شهرخ جان این کتایخونه حدودا 20 تا کلس داره و هرکدوم کلـــــــی کد ،بعد هر آپدیت بعضی اوقات آدم واقعا گیج میشه و بعضی چیز ها ممکنه از یاد آدم بره و این مشکلات پیش میاد که من عذر خواهی میکنم

لینک ارسال

آقا ما خیلی چاکریم‌ خدایی کارت حرف نداره.اون روز من روند دانلود خودم پیلده سازی کرده بودم و اومدم از روند دانلود و پروگرس باره شما استفاده کردم خدایی کلی حال داد.دمت گرم.خیلی خوشم اومد.

خدا قوت....به نظر من حالا که افتادی تو کار کتابخونه نوشتن نیاز سنجی برای بچه های بیسیک کار انجام بدی و کتابخونش واسه بیسک بنویسی عالیه......بازم تشکر....

لینک ارسال

وقتی روی لیست کلیک میکنم چرا این ارور رو میده ؟ ( حتی با سورس که خودتون ساخته بودید در آموزش اول هم همین اررور رو میده موقع کلیک ) :

Sub list_select signature does not match expected signature.

اگر بخاطر نبود ParentEventName As String هست که اگر ParentEventName As String باشه با اون دستوری که گفتید با کلیک روی لیست هیچ عملی انجام نمیشه .

End If

End Sub

up

لینک ارسال

برای اینکه ورژن آپدیت شده و این ساب یه تغییراتی داشته

اسم ساب رو دوباره بنویسید

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

لینک ارسال

برای اینکه ورژن آپدیت شده و این ساب یه تغییراتی داشته

اسم ساب رو دوباره بنویسید

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

میدونم ولی مشکل من اینجاست که ایشون گفتن این جور شرط رو استفاده کن ولی خب شرط عمل نمیکنه :

End If

End Sub
لینک ارسال

سلام

دوستان کسی هست برام با همین لیست ویو یک کاتالوگ بسازه با امکان نمایش توضیحات محصول با استفاده از دیتا بیس آفلاین

ممنون

لینک ارسال

با سلام ، خب کتابخونه ورژن 4.1 هم برای آقا مهدی فرستادم تا توی فروشگاه قرار بدن ، باگ ایونت اسکرول برطرف شده و ایونت اسکرول برای گرید ویو هم اضافه شده ،

خب این ساب بهتون 3تا  پارامتر میده با اسم های :

FirstVisibleItem : مکان یا position اولین آیتمی که توی لیست نمایش داده میشه رو میده 

VisibleItemCount :  تعداد آیتمی که لیست نشون مدیه رو میده 

TotalItemCount : تعداد کل آیتم های لیست رو میده 

خب اگه  FirstVisibleItem  رو با VisibleItemCount  جمع کنیم میشه تعداد کل ، پس هر موقع جمع این دوتا برابر TotalItemCount  شد پس اسکرول به پایان رسیده و میتونین دستور های خودتون برای اضافه شده آیتم های بیشتر به لیست بدین 

نمونه کد : 

Sub list_onscroll (ParentEventName As String,FirstVisibleItem As Int,VisibleItemCount As Int,TotalItemCount As Int)

If FirstVisibleItem + VisibleItemCount >= TotalItemCount Then

ToastMessageShow("End of Scroll",False)

End If
End Sub

من آخرشم نتونستم لود 10تا10 به آریا لیست ویو بدم 

اینم کدهام

Sub list_onscroll (ParentEventName As String,FirstVisibleItem As Int,VisibleItemCount As Int,TotalItemCount As Int)

End If
End Sub

اون ParentEventName ملطفت نشدم کجای این کدها باید بیاد

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک ارسال

من آخرشم نتونستم لود 10تا10 به آریا لیست ویو بدم 

اینم کدهام

End If
End Sub

اون ParentEventName ملطفت نشدم کجای این کدها باید بیاد

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نیازی نیست حتما جایی بیاد ، اگه چندتا آریا لیست ویو داشتیسن میتونین نسبت به EventName شرط بزارین که چه کار هایی انجام شه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...