رفتن به مطلب

دستور العمل های انتشار‌برنامه در‌کافه بازار

MahdiHD

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه همکاران و توسعه دهندگان عزیز!

مارکت برتر ایرانی‌، کافه بازار ، با توجه به تخلفات بسیار برنامه ها در فریب کاربران برای دانلود و نظر دهی ، مستند جدیدی را در‌لیست مستندات خود قرار داده است که پیشنهاد می‌کنم جهت جلوگیری از بسته شدن پنل کاربری و حذف برنامه ها این مستند را مشاهده کنید :

https://cafebazaar.ir/developers/docs/app-publish/guidelines-and-practices/

کلیات این مستند ، استفاده از‌ جملات و کلک ها در توضیحات ، نام و آیکون برنامه خلاف می داند و توسعه دهندگان را موظف می کند که راستی و صداقت را سرلوحه کار خود قرار دهند ، همچنین قوانین جدیدی در‌مورد مبحث کپی رایت ، جعل و تبلیغات نیز اضافه شده است. خوش حال می شوم توسعه دهندگان عزیز نظرات خودشون رو در مورد قوانین جدید در‌همین تاپیک بیان کنند!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نظر من اینکه قوانین خوبیه

البته اینا باید برامون مثل ی فرهنگ جا بیوفته و دیگه گفته نشه که بعدا بگن قانونه

فقط این "مارکت برتر ایرانی‌، کافه بازار " به نظرم اینجا جاش نیست  اگه تو نمایشگاه بودی با نماینده های غرفشون حرف میزدی خودت متوجه میشدی که واقعا بی سواد و بی ... بماند نظرم رو که گفتم و نمخوام وارد حاشیه بشم

از بابت اطلاع رسانی هم ممنونم ازت

لینک ارسال

سلام

نظر من اینکه قوانین خوبیه

البته اینا باید برامون مثل ی فرهنگ جا بیوفته و دیگه گفته نشه که بعدا بگن قانونه

فقط این "مارکت برتر ایرانی‌، کافه بازار " به نظرم اینجا جاش نیست اگه تو نمایشگاه بودی با نماینده های غرفشون حرف میزدی خودت متوجه میشدی که واقعا بی سواد و بی ... بماند نظرم رو که گفتم و نمخوام وارد حاشیه بشم

از بابت اطلاع رسانی هم ممنونم ازت

از لحاظ رتبه بین مارکت های ایرانی ، کافه بازار پرطرفدار‌ترین مارکت است ، با توجه به شناختی‌ هم که من از کارکنان کافه بازار ، عدد و دیوار دارم از درجات علمی خیلی خوبی برخوردار هستند، در نمایشگاه هم فکر کنم فقط عدد به عنوان یک شرکت کسب و کار آنلاین حضور داشت ، شما از مسئولانشون رفتار بدی دیدید؟
لینک ارسال

از لحاظ رتبه بین مارکت های ایرانی ، کافه بازار پرطرفدار‌ترین مارکت است ، با توجه به شناختی‌ هم که من از کارکنان کافه بازار ، عدد و دیوار دارم از درجات علمی خیلی خوبی برخوردار هستند، در نمایشگاه هم فکر کنم فقط عدد به عنوان یک شرکت کسب و کار آنلاین حضور داشت ، شما از مسئولانشون رفتار بدی دیدید؟

سلام بازار اخرای عمرشه هم کاربرا هم توسعه دهندها دارن میرن سمت ماکتهای پارس هاب مایکت و ایران اپس احتمالا تا یکسال اینده بازار کابراش نصف بشن البته اگه گوگل قانون کپی رایت ایران رو نادیده بگیره و تحریم ها رو ور داره که دیگه واویلا به مارکتای ایرانی

و ی قضیه اینکه شما برو ببین از هر هزار تا برنامه که مینویسن یکیش میره به تازه های پر فروش چون اونجا مال اطرافیان خودشون و همینطور صفحه اول مال دوستان نزدیک بازاره شده انحصار خود توسعه دهنده های نزدیک بازاره و اینکه از هر 5000 توسعه دهنده ی نفر بالای 10 میلیون فروش کرده اما نزدیکانشون همه بالای صد میلیون فروش کردن

درسته کاربراش زیادن اما به درد من توسعه دهنده دور نمیخوره برای خودشون خوبه

ایا بازهم از نظر من بازار مارکت برتره؟

لینک ارسال

به نظر منم برتره. سر وقت پولشون رو واریز میکنن. درست و حسابی جواب میدن. قانونی رفتار میکنن. دمشون گرم.  :gol:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...