رفتن به مطلب

سورس اسلاید منو متریال و دو سوال

mahfelsoft

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

این سورس یه سورس کامل اسلاید منوی متریال با تم لایت هستش که یکی از دوستان توی یکی از سایت ها آموزشش رو گذاشته بود که همه چیزش عالیه و راست چین هم هست و خودم مرتب ازش استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداره

این سورس

دانلود کنید

حالا من فقط دو تا سوال دارم

اول :

چطور میشه توی این اسلاید منو بگیم که اسلاید منو از زیر نوتیفیکیش بار گوشی باز بشه  ؟

دوم :

دقیقا قبل از اینکه اسلاید منو رو باز کنید پایین صفحه روببینید یه نوار باریک هست که عکس پس زمینه اونجا قرار نگرفته و به محض اینکه اسلاید منو رو باز میکنم میره و تصویر پس زمینه کامل قرار میگیره . لطفا راهنمایی کنید .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بفرمایید

msmaterialdrawer

دوستان اگه کسی جوابی واسه اون دوتا سوالم داره بگه ممنون میشم

لینک ارسال

دوست عزیز لطفا بگو که به چی آدرس دهی بکینم 

لینک ارسال

متوجه سوالتون نشدم . آدرس دهی واسه کدوم قسمت ؟

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام فایل های لیب رو دریافت کنید http://s3.picofile.com/file/8192002668/lib.rar.html و هرکجا قرار دادید آدرس دهی کنید اون 2 مسیر اول هم که پوشه ساپورت مشابه بقیه متریال ها فقط دقت کنید که API اندروید آخرین نسخه نصب و در برنامه تنظیم کرده باشید.

لینک ارسال

دوست عزیز آدرسی که بنده توی سورس قرار داددم آدرن اون دوتا پوشه توی سیستم خودم هست.  اون دوتا فایل توی چیزی که گذاشتم موجوده منتها شما باید آدرسشون رو توی سیستم خودتون توی برنامه قرار بدید .

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

با سلام

آیکون های این سورس چرا برای من نشون نداده نمیشه ؟ برای نماش آیکون فونت این سورس چکار باید کرد ؟

لینک ارسال

چطور میشه توی این اسلاید منو بگیم که اسلاید منو از زیر نوتیفیکیش بار گوشی باز بشه ؟

اگه منظورت تولبار هستش که این کد رو اضافه کن (اگر true باشه از زیر تولبار باز میشه و اگر false بشه مثل سورس تو از زیر نوتیفیکیشن بار باز میشه):

MDB.withDisplayBelowToolbar(True)
دقیقا قبل از اینکه اسلاید منو رو باز کنید پایین صفحه روببینید یه نوار باریک هست که عکس پس زمینه اونجا قرار نگرفته و به محض اینکه اسلاید منو رو باز میکنم میره و تصویر پس زمینه کامل قرار میگیره . لطفا راهنمایی کنید .

برای حل این مشکل هم فک کنم بک گراند اکتیویتی رو با کدنویسی ست کنی درست میشه

اصولا عکس بک گراند برنامت رو با کدنویسی بزاری بهتره، با این کد:

background.Bitmap = LoadBitmap(File.DirAssets , "background.jpg")	
لینک ارسال

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...