رفتن به مطلب
  • 0

ذخیره اطلاعات در لیست ویو

dr.mohammad

سوال

باسلام من کدی دارم که به قرار زیر است و برای گذاشتن اطلاعات در لیست ویو از دیتا بیس استفاده میشه:

Sub calculate_print(t As Object)
    Label5.Text = t
	a = EditText3.Text-t
    Label2.Text = a
	cur1 = SQL.ExecQuery("SELECT * FROM tbl_height where height = '"& a &"'")

For i = 0 To cur1.RowCount - 1
	cur1.Position = i
	ListView2.AddSingleLine2(cur1.GetString("name") & "--"& cur1.GetInt("height"),cur1.GetInt("id"))
	Next

End Sub

متغیر t همیشه در حال تغییر است و   a هم همیشه در حال تغییر است در نتیجه cur1 هم همیشه در حال تغییر است و اطلاعات لیست ویو تغییر میکند(این از کلیت کار)

(وحالا مشکل):من نمی خوام که اطلاعت لیست ویو پاک بشه می خوام حتی زمانی که حتی یک لحظه a با اطلاعات دیتا بیس برابر شد اون اطلاعات وارد لیست ویو بشه وبا تغییرات همیشگی t ،تاثیری در اطلاعات ایجاد نشه.

ممنونم اگه راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

باسلام من کدی دارم که به قرار زیر است و برای گذاشتن اطلاعات در لیست ویو از دیتا بیس استفاده میشه:

Sub calculate_print(t As Object)
    Label5.Text = t
	a = EditText3.Text-t
    Label2.Text = a
	cur1 = SQL.ExecQuery("SELECT * FROM tbl_height where height = '"& a &"'")

For i = 0 To cur1.RowCount - 1
	cur1.Position = i
	ListView2.AddSingleLine2(cur1.GetString("name") & "--"& cur1.GetInt("height"),cur1.GetInt("id"))
	Next

End Sub

متغیر t همیشه در حال تغییر است و   a هم همیشه در حال تغییر است در نتیجه cur1 هم همیشه در حال تغییر است و اطلاعات لیست ویو تغییر میکند(این از کلیت کار)

(وحالا مشکل):من نمی خوام که اطلاعت لیست ویو پاک بشه می خوام حتی زمانی که حتی یک لحظه a با اطلاعات دیتا بیس برابر شد اون اطلاعات وارد لیست ویو بشه وبا تغییرات همیشگی t ،تاثیری در اطلاعات ایجاد نشه.

ممنونم اگه راهنمایی کنید

با لیست ویو معمولی نمیشه ولی با  http://answercenter.ir/topic/10302-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D9%88-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B9-arialistview/  میتونین روی هر آیتم لیست ویو تغییر ایجاد کنید کار رو بکنین

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...