رفتن به مطلب

نرم افزار اتوپلی 8

iamm7spy

ارسال‌های توصیه شده

با سلام   خدمت دوستان   کسی هست  برنامه  مدیا استدیو 8 کار کرده  باشه  نیاز داریم  

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بفرما pdf آموزشی AutoPlay Media Studio8  چیز زیاد نیست فقط 450 صفحه س (البته 200 آخرش کدنویسی)

من خودم 7-8 سال پیش با MMB کار میکردم و همین 2 سال پیش میخاستم دوباره بیام با AutoPlay Media Studio کار کنم نمیدونم چی شد کلا بیخال اتوران سازی شدم 

البته نرم افراز خوبیه ولی به پای فلش عمرا برسه (الان هر چی پکیج نرم افزاری مثل کینگ پرند همه از فلش استفاده میکنن)

الانم که MMB کلا از ذهنم پریده و این برنامه  منسوخ شده 

لینک ارسال

میدونم مرسی  ولی  پلاگین  از این نرم افزار یا  کسی که بتونه راهنمای خوب باشه در این مورد  که ازش کمک بگیرم سراغ ندارین  چند تا کد می خوام 

لینک ارسال

میدونم مرسی  ولی  پلاگین  از این نرم افزار یا  کسی که بتونه راهنمای خوب باشه در این مورد  که ازش کمک بگیرم سراغ ندارین  چند تا کد می خوام 

شرمنده کسی نمیشناسم 

تو نت باید باشه انجمن برای اتوران سازی چه ایرانی چه خارجی خوب بگردی حتما پیدا میکنی

لینک ارسال

نرم افزار فلش رو میشه بهم بگین از کدوم  استفاد میکنین  واسه اینطور پروژه ها  تا  منم استفاده کنم  یک پروژه  جالب طراحی کنم 

لینک ارسال

نرم افزار فلش رو میشه بهم بگین از کدوم  استفاد میکنین  واسه اینطور پروژه ها  تا  منم استفاده کنم  یک پروژه  جالب طراحی کنم 

اگر صفر کیلومتری همون اتومدیا خوبه با همون سمپل های خودش و یه کمک کوچک از pdf که دادم میتونی یه اتوران معمولی بسازی 

اما در مورد فلش کار حرفه ای و اگر چیزی بلد نیستی و کارتم عجله ای بهتری نری سراغش چون دنو فنگ زیاد داره 

فلش برای کسای که این کاره اند و کارشون خوب بلدن 

تو نت بگردی اتوران سازی با ادوب فلش مطالب پیدا میشه (البته پولی شاید مفتی هم باشه نمیدونم)

ولی فلش چیزی نیست که 2 ساعت بشینی پاش یه اتوران در حد کینگ پرند بسازی 

ولی پیشنهاد من به شما همون اتومدیا پلی 8 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...