رفتن به مطلب
  • 0

فروارد پیامک

sourse

سوال

سلام دوستان میشه راهنمائی کنید 

من میخوام یه نرم افزاری بسازم که کارش توی سرویس انجام بده یعنی وقتی پیامک جدیدی بهش اومد رو به یک شماره بفرسته متنش رو ؟چجوری اینکارو انجام بدم وقتی که نرم افزار بسته هم باشه اینکارو بکنه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان این سورس فوروارد توی اندروید 5 کار نمیکنه چطوری میتونم یه همچین کاریو انجام بدم ؟

لینک ارسال

دوستان این سورس فوروارد توی اندروید 5 کار نمیکنه چطوری میتونم یه همچین کاریو انجام بدم ؟

بخاطر مسائل امنیتی که تو اندروید 5 و 5 به بعد لحاظ شده امکانش نیست . البته اگه هم باشه من نمیدونم اگه از بچه ها میدونن راهنمایی کنن

لینک ارسال

بخاطر مسائل امنیتی که تو اندروید 5 و 5 به بعد لحاظ شده امکانش نیست . البته اگه هم باشه من نمیدونم اگه از بچه ها میدونن راهنمایی کنن

واقعا بش نیاز دارم اگ بچه ها جواب بدن عالی میشه

لینک ارسال

نه نمیشه! این قابلیت از اندروید 4.4 به بعد فقط در دسترس برنامه های سیستمی هستش!

اگر چنین قابلیتی میخواهید باید گوشی روت باشه!

http://stackoverflow.com/questions/31366279/block-incoming-sms-on-rooted-android-4-4-and-higher

لینک ارسال

بچه ها اقایون کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک

لینک ارسال

این سورس رو ی نیگا بندازید شاید مشکلتون حل شد

توی سرویس اومدم گفتم اگه پیام جدیدی اومد ک متنش شامل یکی از اعداد 1.2.3.4 الی اخر بود بیا ی فایل متنی بساز و ک متن این فایل متنی همون متن اس ام اس باشه(body) البته این قسمتاش ب درد کار شما نمیخوره قسمت اصلیش اخرین خط کد هست ک اومدیم گفتیم ی پیام جدید ارسال کن ک متنش همون body یا متن اس ام اس تازه رسیده باشه درضمن دوست عزیز توجه کن ک اون قسمت return true برا اینه ک پیام تازه اومده برای شخص نمایش داده نشه، 

اگه توضیحاتم مفهوم نبود بگید بیشتر توضیح بدم

newmassage.zip

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...