رفتن به مطلب
  • 0

اتصال اشیا با لمس و کشیدن (سوال تکراری)

vistamobile

سوال

سلام. این سوال رو چندین بار پرسیدم و هر بار به جوابی نرسیدم. چجوری میشه تو بیسیک باتونها رو به هم وصل کرد مثل قفل پترن (کشیدنی) یا بازی باقلوا؟ اصلاامکانش هست؟ 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

پترن ها اصلا باتن نیستن که بخوان به هم وصل بشن

بلکه ویوهای خاصی هستن که توسط جاواکار ها نوشته شدن و به بیسیک تبدیل شدن

لینک ارسال

داداش من نگفتم باتون. عرض کردم اشیا یا همون ابجکت ها. نمیدونم دوستان چرا اینجوری جواب میدن؟ الان کمکی به من شد؟ یا سوال حل شد؟  دوستان لطفا چیزی رو بلدن جواب بدن یا راهنمایی کنن.  ممنون میشم پستها تبدیل به اسپم نشه.

من راهنمایی خواستم در مورد وصل کردن اشیا مثل بازی باقلوا یا قفلهای کشیدنی (پترن ها) . انتظارم در حد معرفی کتابخوانه یا نحوه کد نویسی یا استفاده از کلاس خاصی هستش نه توضیح قفل!! دوستان قوانین مربوط به تایپک و پاسخ تایپک رو حداقل یکبار مطالعه کنن.  بابت متن طولانی پوزش

لینک ارسال

کسی از دوستان هست بتونه کمک کنه؟ همین بازی باقلوا رو با بیسیک مگر نساختن؟ میشه اسیا رو به هم وصل کرد و مقدار داخلشون رو به هم اضافه بشن؟ خیلی واجبه .ممنون میشم راهنمایی کنین  :morning2:  :morning2:

لینک ارسال

میلاد جان اینو دارم. راستش اصلا ربطی به موضوع نداره!! این میاد برای هر نقطه یه عدد میزاره بعد شما میای لمس میکنی. من میخوام اشیا رو به هم متصل کنم بهم. در ضمن این کد بسیار پیچیده طراحی شده درحالی که اصلا نیاز نبوده!! ممنون بابت پاسخگوئی. کسی از دوستان پیشنهادی نداره؟ در حد تکه کد یا نظر شخصی؟ خودم سعی کردم با این سورس ولی نمیشه

لینک ارسال

خب من تاحالا همچین چیزی رو کار نکردم اما چیزی که به ذهنم میاد استفاده از gesture هست.و شرط گذاشتن که اگه از باتن 1 به 2 لمس کشیده شد همچین اتفاقی بیفته :wacko3:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...