رفتن به مطلب
  • 0

دسترسی به آیتم های listview

koke_sa

سوال

سلام من یک لیست ویو دارم که توش به تعداد نامشخصی پنل هست مثلا 10 تا . حالا روی پنل دوتا دکمه هست یکی btn1 و btn 2 حالا من میخوام روی مثلا btn1 کلیک شه تکست btn2 عوض بشه . من خودم با کد زیر زیر میتونم خود کنترل کلیک شده رو بدست بیارم اما نیمتونم کنترل های دیگه که روی همون پنل هست رو بدست بیارم

dim  b as button

b=sender

.

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

تو لیست ویو پنل اد کردی؟مگه میشه؟

طبق کد هات فک کنم منظورت اسکرول ویو هس

برای اون باید تو خود حلقه به باتن هات یا ویو هات تگ بدی تگ رو مساوی با i قرار بده

لینک ارسال

لینک ارسال

تشکر این اموزش رو قبلا دیدم . اگر دقت کرده باشید توی هر پنل یک باتن گذاشته و روش کلیک میکنه من میخوام توی هر پنل دوتا باتن بزارم و با کلیک روی مثلا باتن اول تکت باتون کناری همون پنل که کلیک شده عوض بشه .

لینک ارسال

تشکر این اموزش رو قبلا دیدم . اگر دقت کرده باشید توی هر پنل یک باتن گذاشته و روش کلیک میکنه من میخوام توی هر پنل دوتا باتن بزارم و با کلیک روی مثلا باتن اول تکت باتون کناری همون پنل که کلیک شده عوض بشه .

خوب دوست عزیز اصلا شما تو پنل 100تا دکمه بزار به تک هر دکمه یه مقدار بده و ازشون استفاده کن

من این آموزشی که آقای ایزدی گفتن رو ندیدم ولی از عنوانش معلومه که همون چیزیه که میخوای

به دکمه هات تگ بده و بعد ازشون استفاده که خیلی سادس

لینک ارسال

خوب دوست عزیز اصلا شما تو پنل 100تا دکمه بزار به تک هر دکمه یه مقدار بده و ازشون استفاده کن

من این آموزشی که آقای ایزدی گفتن رو ندیدم ولی از عنوانش معلومه که همون چیزیه که میخوای

به دکمه هات تگ بده و بعد ازشون استفاده که خیلی سادس

دوست عزیز ساده نیست . به نوشته من دقت نکردین . بزارین ساده تر بگم شما در هر پنل یک دکمه و یک label دارید دکمه نقش لایک را بازی میکنه این پنل روی یک اسکرول ویو سوار هست حالا به فرض 10 تا مطلب درحال نمایش است که هر مطلب یک دکمه لایک دارد و یک label کنار هر دکمه برای نمایش تعداد لایک حالا با کلیک بر روی هر لایک مطلب . label کنار دکمه همون مطلب کلمه تشکر ثبت بشه . توی اون آموزش با کلیک بر روی هر دکمه تگ همون دکمه بدست میاد من میخوام تگ کنترل های دیگه که کنار همون دکمه ای که کلیک میشه رو بدست بیارم

لینک ارسال

دوست عزیز ساده نیست . به نوشته من دقت نکردین . بزارین ساده تر بگم شما در هر پنل یک دکمه و یک label دارید دکمه نقش لایک را بازی میکنه این پنل روی یک اسکرول ویو سوار هست حالا به فرض 10 تا مطلب درحال نمایش است که هر مطلب یک دکمه لایک دارد و یک label کنار هر دکمه برای نمایش تعداد لایک حالا با کلیک بر روی هر لایک مطلب . label کنار دکمه همون مطلب کلمه تشکر ثبت بشه . توی اون آموزش با کلیک بر روی هر دکمه تگ همون دکمه بدست میاد من میخوام تگ کنترل های دیگه که کنار همون دکمه ای که کلیک میشه رو بدست بیارم

دوست عزیز به خدا سادس یه کمی با کدا ور برو مشکل حل میشه من الان دارم رو |روژه مشتری کار میکنم وفت ندارم ولی اگه نتونستی شب کدتو بدی به من برات درست میکنم

لینک ارسال

دوست عزیز به خدا سادس یه کمی با کدا ور برو مشکل حل میشه من الان دارم رو |روژه مشتری کار میکنم وفت ندارم ولی اگه نتونستی شب کدتو بدی به من برات درست میکنمتشکر مشکلم حل شد

تشکر مشکلم حل شد

اینم کد برای اونایی که مثل من دنبالش بودن. با یکم کلنجار رفتن درش اوردم.

Sub GetParent(v As View) As Panel

Dim r As Reflector

r.Target = v

Return r.RunMethod("getParent")

End Sub

Sub Button1_Click

Dim b As Button

b=Sender

Msgbox(GetParent(b),"")

For Each v As View In GetParent(b).GetAllViewsRecursive

If v Is Label  Then

Dim et As Label = v

et.Text="ok"

End If

Next

End Sub

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...