رفتن به مطلب
  • 0

تصویر اختصاصی برای هر ستون دیتابیس

discoversh

سوال

سلام و درود به اساتید و دوستان.کسی میتونه راهنمایم کنه چطور برا هر ستونی توی دیتابیس یه تصویر خاص لود شه.مثه تصویر زیر...

سپاس

post-1034-0-35890400-1452422675_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خدا رو شکر ...با راهنمایی دوستان و تلاش تونسم اونی رو ک میخاسم بنویسم.اینم کد و تصویر :tashvigh:

Dim sc1 As ScrollView
Dim lblsTitle As Label
Dim lblPicsTitle As Label
Dim lblsBody As Label
Dim lblPicsBody As Label

sc1.Panel.AddView(lblsTitle,5dip,5dip,sc1.Width - 37dip,30dip)
sc1.Panel.AddView(lblPicsTitle,lblsTitle.Width + 5dip,lblsTitle.top,25dip,25dip)
sc1.Panel.AddView(lblsBody,5dip,5dip,sc1.Width - 37dip,30dip)
sc1.Panel.AddView(lblPicsBody,lblsBody.Width + 5dip,lblsBody.top,25dip,25dip)

lblPicsTitle.Color = Colors.White
	 lblPicsBody.SetBackgroundImage( LoadBitmap(File.DirAssets,"cancel1.png"))

lblsTitle.Text="اختصار کلمه : " & CRLF & menu.cur.GetString("sTitle")
	lblsTitle.TextSize = 20
	lblsTitle.TextColor = Colors.DarkGray
	lblsTitle.Color = Colors.White
	lblsBody.Text ="اصطلاح : " & CRLF & menu.cur.GetString("sBody")
	lblsBody.TextSize = 20
	lblsBody.TextColor = Colors.DarkGray
	lblsBody.Color = Colors.White

post-1034-0-49433100-1452528131_thumb.jpg

لینک ارسال

منظورم دقیقا ستون های جدوله،یعنی همونid,onvan,matn ,و ایناست که بعدش توشون سطرا جای میگیرن،من ی ستون دیگه اضاف کردم،اینجور برا هرسطر یه عکس میخاد،من برای مثلن ستون متن ی عکس میخام بزارم،برا ستون عنوان ی عکس دیگه.دقیقا مثه تصویری ک اپلود کردم،:)

لینک ارسال

منظورم دقیقا ستون های جدوله،یعنی همونid,onvan,matn ,و ایناست که بعدش توشون سطرا جای میگیرن،من ی ستون دیگه اضاف کردم،اینجور برا هرسطر یه عکس میخاد،من برای مثلن ستون متن ی عکس میخام بزارم،برا ستون عنوان ی عکس دیگه.دقیقا مثه تصویری ک اپلود کردم،:)

لینک ارسال

نمیدونم شما چطور طراحی کردید جدول را ولی هر چی هست اشتباه طراحی کردید

شما بگید اصلا دقیق چی میخواین ذخیره کنید تا بگم چه جداولی بسازید ولی بلفرضم بخواهید برای ستون ها عکس بذارید چون ستون ها استاتیک هستن همیشه تعداد محدودی هستن و اصلا نیاز به ذخیره اطلاعات نداره دستی باید داخل خود برنامه واسشون عکس بذارید

حالا شما میگید واسه متن یه عکس واسه تیتر هم یه عکس .اگر ثابت هستن عکسا که به دیتابیس نیاز نیست ولی اگرم متغیرا خوب دوتا ستون اضافه کنید یکی عکس متن و یکی عکس عنوان

لینک ارسال

نمیدونم شما چطور طراحی کردید جدول را ولی هر چی هست اشتباه طراحی کردید

شما بگید اصلا دقیق چی میخواین ذخیره کنید تا بگم چه جداولی بسازید ولی بلفرضم بخواهید برای ستون ها عکس بذارید چون ستون ها استاتیک هستن همیشه تعداد محدودی هستن و اصلا نیاز به ذخیره اطلاعات نداره دستی باید داخل خود برنامه واسشون عکس بذارید

حالا شما میگید واسه متن یه عکس واسه تیتر هم یه عکس .اگر ثابت هستن عکسا که به دیتابیس نیاز نیست ولی اگرم متغیرا خوب دوتا ستون اضافه کنید یکی عکس متن و یکی عکس عنوان

فک کنم راه حلش این باشه که از کدنویسی توی برنامه استفاده کنم چون مطالب هرستون متغیره ولی تصاویرش یکیه.یکم کد دستکاری کنم نتیجش رو میزارم .

لینک ارسال

میتونین تو ستونی که متنه یک ستون دیگه هم روبه روش بسازی و عکس مربوط به متنو قرار بدی

دستگاه اومد دستم سورسشو برات ردیف میکنم

لینک ارسال

سپاس از راهنماییتون .ولی من میخام برای هر کدوم از ستون های جدولم یه تصویر رو قرار بدم :fekr:

لینک ارسال

مطالب همشون خط به خط ذخیره میشن پس باید بگی سطر ها نه ستون ها

شما میتونی یه ستون دیگه به جدول اضافه کنی و اسم عکس را داخلش ذخیره کنی وعکس را در پوشه ی فایل قرار بدی

موقع که میخوای اطلاعات را نمایش بدی اسم عکس را از دیتابیس بگیر و همون عمسو نمایش بده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...