رفتن به مطلب
  • 0

افزودن تصویر ب پنل با ترتیبی خاص

pedro

سوال

سلام دوستان بنده یک پنل ب شکل تصویر زیر دارم و یک پوشه دارم شامل تعدادی تصویر حالا میخام با یک کد ب تعداد تصویری ک دارم توی پنل ام ایمیج اضافه بشه و تصویر ایمیج ب ترتیب با فاصله ی مشخص و توی هر سطر 3 تصویر باشه و تصویر ایمیج ویویی ک افزوده میشه ب ترتیب تصاویر همون پوشه باشه چ کنم؟

post-4374-0-47127100-1452883889_thumb.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان پنل قابلیت اسکرول شدن نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس من چطوری ی سری عکس توی ویو بزارم ک قابلیت اسکرول شدن داشته باشه؟ توی چ ویویی باید بزارم؟؟؟؟ میخام مث تصویر بالا بشه :fekr:

لینک ارسال

شما سه تای اول رو طراحی کن  و با استفاده از مولتی پنل  بقیه رو هم تکرار   کنید

برای اسکرول هم در آموزش مولتی پنل میتونید ببینید

http://answercenter.ir/topic/2213-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-multi-panel/

لینک ارسال

شما سه تای اول رو طراحی کن  و با استفاده از مولتی پنل  بقیه رو هم تکرار   کنید

برای اسکرول هم در آموزش مولتی پنل میتونید ببینید

http://answercenter.ir/topic/2213-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-multi-panel/

اون قسمت ک گفتم ب تعداد تصویرای پوشم باید ایمیج ویو اضافه بشه، برای این قسمت باید از حلقه استفاده کنم نه؟ باید بیام از 0 تا تعداد عکسای توی پوشه یا دیتابیس ایمیج ویو اضافه کنم نه؟ فقد این طور ک شما گفتی اونوخ اگه تصاویر یک پوشه مضربی از 3 نباشه چی؟!!!!!!!!!! اخه 7-8 تا پوشه دارم ک تعداد تصویر هر کدوم با اون یکی فرق داره

لینک ارسال

اون قسمت ک گفتم ب تعداد تصویرای پوشم باید ایمیج ویو اضافه بشه، برای این قسمت باید از حلقه استفاده کنم نه؟ باید بیام از 0 تا تعداد عکسای توی پوشه یا دیتابیس ایمیج ویو اضافه کنم نه؟ فقد این طور ک شما گفتی اونوخ اگه تصاویر یک پوشه مضربی از 3 نباشه چی؟!!!!!!!!!! اخه 7-8 تا پوشه دارم ک تعداد تصویر هر کدوم با اون یکی فرق داره

خب دوست عزیز وقتی حلقه به پایان رسید باقیمانده تعداد بر 3 رو بدست بیارید مثلا 8 عدد وجود داره باقیمانده میشه 2 و 3 رو منهای 2 کنید و به اون تعداد  visible ایمیج ویو رو برابر false کنید

یا یه کار دیگه کنید که اسون تره در اول visible رو برابر false بزارید بعد به هر ایمیج ویویی که عکس اضافه کردید visible اون رو true کنید به نظرم روش دوم بهتره حالا خوددانید

لینک ارسال

سلام دوستان بنده یک پنل ب شکل تصویر زیر دارم و یک پوشه دارم شامل تعدادی تصویر حالا میخام با یک کد ب تعداد تصویری ک دارم توی پنل ام ایمیج اضافه بشه و تصویر ایمیج ب ترتیب با فاصله ی مشخص و توی هر سطر 3 تصویر باشه و تصویر ایمیج ویویی ک افزوده میشه ب ترتیب تصاویر همون پوشه باشه چ کنم؟

آموزش تصویری ساختن کنترل (ویو) به صورت چند ستونی ( مثال:برنامه گالری)

لینک ارسال

سپاس از همه بزرگوارا بابت راهنمایی

اینم نمیدونسم باید توی انجمن چی سرچ کنم وگرنه تاپیک نمیزدم، تازه وقتی شما لینک دادی فمیدم چیه، دستتون درد کنه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...