رفتن به مطلب
  • 0

کمک برا پرداخت درون برنامه ای

afshin006

سوال

دوستان من برای پرداخت از این کد استفاده کردم

Pardakht.Initialize("pardakht",key)

Sub pardakht_PurchaseCompleted (Success As Boolean, Product As Purchase)
If Success=True Then

File.WriteString(File.DirInternal," yes.txt","")

End If

همانطور که مشاهده می کنید بعد از پرداخت یه فایل در حافضه گوشی کپی میشه ، حالا مشکل من اینجاست فرض کنید بعد از خرید کاربر گوشی را فورما میکنه و دوباره همه چیز را نصب میکنه حالا برنامه من میاد چک میکنه میبینه اون فایل موجود نیست و به کاربر میگه خرید کن ،اما چوم کاربر قبلا خرید کرده کافه بازار به قسمت خرید وصلش نمیکنه و از اینجا رونده و از آنجا مونده میشه ،میشه لطفا راهمایی کنید مشکل کار من کجاست و باید چه کار کنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان من برای پرداخت از این کد استفاده کردم

Pardakht.Initialize("pardakht",key)

Sub pardakht_PurchaseCompleted (Success As Boolean, Product As Purchase)

If Success=True Then

File.WriteString(File.DirInternal," yes.txt","")

End If

همانطور که مشاهده می کنید بعد از پرداخت یه فایل در حافضه گوشی کپی میشه ، حالا مشکل من اینجاست فرض کنید بعد از خرید کاربر گوشی را فورما میکنه و دوباره همه چیز را نصب میکنه حالا برنامه من میاد چک میکنه میبینه اون فایل موجود نیست و به کاربر میگه خرید کن ،اما چوم کاربر قبلا خرید کرده کافه بازار به قسمت خرید وصلش نمیکنه و از اینجا رونده و از آنجا مونده میشه ،میشه لطفا راهمایی کنید مشکل کار من کجاست و باید چه کار کنم ؟

درود 

اگر قبلا خرید کرده باشه کافه بازار میاد و نتیجه برگشتی رو به برنامه شما به صورت موفق برمیگردونه و میگه کاربر خرید کرده قبلا و فایل دوباره ساخته میشه. 

اگر میخواید حرفه ایی تر باشه میتونید بیاید و سریال نامبر گوشی کاربر رو در دیتابیس آنلاین ذخیره کنید و اینطوری چک کنید که آیا خرید کرده قبلا یا خیر. 

موفق و موعید باشید

لینک ارسال

ببین رفیق ، وصل میشم به بازار و میگه لطفا کمی صبر کنید، اما هیچ عکس العمی و بازگشتی صورت نمیگیره ،فکر نکنم موفق برگردونه نمیدونم مشکل کجاست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...