رفتن به مطلب
  • 0

یه اسکرین لوک واقعی آیا هست ؟؟؟؟

vahid_d_0101

سوال

سلام من همه برنامه های سایت اصلی را دانلود گرفتم حتی اون کتابخانه LockScreen ولی هیچ کدوم قفل واقعی نیست و همه یه مشکلی دارن 

بعضی ها با کلید هوم خارج میشن و از این موارد

میخوام بدونم ایا یه قفل واقعی میشه ساخت 

نمیخوام قفلم به صورت لانچر باشه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

بله میشه ساخت .شما می تونید کاری کنید که نوتیفیکشن بار و کلیک  هوم رو هم غیر فعال کنید هر موقع قفل اجرا میشه .

برای غیر فعال کردن دکمه ی هوم از این کتابخونه استفاده کن یکی از دوستان رپ کردن. برای غیر فعال کردن نوتیفیکشن بار هم چند خط کد بودم قبلا من امتحانش کردم . الان گشتم پیداش نکردم .سرچ کنی گیرت میاد

Home Key Locker.rar

لینک ارسال

ببینید مشکل اینجاست که قفل هایی این چنینی اگه کسی بتونه یه برنامه را ران کنه قفل ما خود به خود باز میشه 

مثلا کسانی که گوشی سامسونگ دارند اگر کلید هوم را دوبار فشار بدن برنامه s voice اجرا میشه که وقتی برنامه را ببندید قفل هم باز میشه 

لینک ارسال

در در 1394/11/10, 10:07:32، امین پوراباذری گفته است :

بله میشه ساخت .شما می تونید کاری کنید که نوتیفیکشن بار و کلیک  هوم رو هم غیر فعال کنید هر موقع قفل اجرا میشه .

برای غیر فعال کردن دکمه ی هوم از این کتابخونه استفاده کن یکی از دوستان رپ کردن. برای غیر فعال کردن نوتیفیکشن بار هم چند خط کد بودم قبلا من امتحانش کردم . الان گشتم پیداش نکردم .سرچ کنی گیرت میاد

Home Key Locker.rar

من الان از این کتابخونه استفاده کردم و دکمه home قفل شد دکمه بک هم بسته بودم یه ادیت تکست گذاشتم اگه اینو درست جواب بدیم قفلش باز میشه.

ولی هر چی میزنم روی ادیت تکست کیبورد نمیاد بالا که تایپ کنم:scratch_one-s_head:

شما هم با این کتابخونه این مشکلو داشتین عایا؟؟؟

لینک ارسال

سلام خیلی وقته از این کتابخونه استفاده کردم دقیق یادم نمیاد این چنین مشکلی داشته باشه . ولی خب کیبورد رو میتونی با کد هم به نمایش در بیاری اگر نشون داده نمیشه از کتابخونه ی phone.showkeyboard

لینک ارسال

سلام خیر . امکانش نیست دلیل اون اینه که سیستم خیلی راحت میتونه اپ شما را کلوز کنه و به همین راحتی قفل شما بایپس بشه . :DD: 

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، افشین ارانی گفته است :

سلام خیر . امکانش نیست دلیل اون اینه که سیستم خیلی راحت میتونه اپ شما را کلوز کنه و به همین راحتی قفل شما بایپس بشه . :DD: 

اون هم راه حل داره براحتی میشه اپ رو در قسمت اپ های در حال اجرا نشان نداد یا بهش دسترسی ادمین داد و استیکی کرد اپ رو دوستانی که میخوان قفل بسازن یه سورس سایت مرجع هست تمامی این کارها روش انجام شده جستجو کنید پیدا میکنید یک کتابخونه هم براش ساخته شده اون سورس رو نگاه کنید دقیقا متوجه میشید که چه کارهایی باید انجام بدید یکسری دسترسی های و کدهای خاص رو هم باید به مانیفست بدید که بدون اون کتابخونه و سورس متوجه نمیشید .

https://www.b4x.com/android/forum/threads/lockscreen-create-your-own-lockscreen-with-just-5-lines-of-code.43327/

لینک ارسال

دوستان یک نظر خوب هم اینه که بیاید یه پنجره شناور بسازید و اون رو تمام صفحه اش کنید اینطوری هرچیم کاربر بک و هوم رو بزنه کار نمیکنه

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، Hamidbergis گفته است :

دوستان یک نظر خوب هم اینه که بیاید یه پنجره شناور بسازید و اون رو تمام صفحه اش کنید اینطوری هرچیم کاربر بک و هوم رو بزنه کار نمیکنه

لازم به این کار هم نیست شما اون سورس و کتابخونه رو ببینید متوجه میشید خودش تمام این کارها رو میکنه فقط مشکل قفل کردن دکمه ی هوم بود که اون  هم کتابخونش گذاشتم داخل پست های بالا

لینک ارسال

ببینید مشکل اینجاست که قفل هایی این چنینی اگه کسی بتونه یه برنامه را ران کنه قفل ما خود به خود باز میشه 

مثلا کسانی که گوشی سامسونگ دارند اگر کلید هوم را دوبار فشار بدن برنامه s voice اجرا میشه که وقتی برنامه را ببندید قفل هم باز میشه 

گفتم کلید هوم قفل کنید . در اصل شما هرجور قفلی هم بسازید باز میشه دورش زد حتی بهترین نرم افزار های قفل هم همینجوری هستن . هیچی قفل سیستمی خود گوشی نمی تونه باشه 

لینک ارسال

اخه با بسیک فو اندروید دیگه خیلی بی امنیت میشه 

الان من هرچی قفل گرفتم سورسش را مثلا وقتی گوشی صفحه اش را روشن میکنیم  اگه سریع قبل از اجرای اکتیویتی کلید هوم را به سرعت چند بار بزنید اصلا قفل اجرا نمیشه

یا مثلا اگه برنامه تنظیمات گوشی را از روی کامپیوتر اجرا کنید ( با نرم افزار هایی که برنامه های روی گوشی را از روی کامپیوتر درون گوشی اجرا میکنن ) قفل باز میشه 

ایا میشه کاری کرد که همیشه فکوس روی برنامه ما باشه ؟؟؟؟؟

لینک ارسال

اقا یه چیزایی به ذهنم خورد دارم درست مکنم

فقط یکی بگه از داخل یه اکتیویتی چه طوری میتونیم همون اکتیوتی را اجرا کنیم ؟؟؟

لینک ارسال

اقا یه چیزایی به ذهنم خورد دارم درست مکنم

فقط یکی بگه از داخل یه اکتیویتی چه طوری میتونیم همون اکتیوتی را اجرا کنیم ؟؟؟

ببین داداش یه کتابخونه برای قفل گوشی هست چندین سمپل هم باهاش هست.  خیلی هم پیشرفته هست کلی دسترسی و مانفیست و ادمین این چیزا هم داره دکمه هوم رو غیر فعال نمیکنه میاد کارش عوض میکنه یعنی روش کلیک کنی میره دوباره داخل قفل من باهاش نوتیفیکشن بار قفل کردم دکمه ی هوم هم کاملا غیر فعال کردم شد یه قفل کامل .البته این دو تا کار با کتابخونه های دیگه انجام دادم که بالا گذاشتم بهتون  یه اکتیویتی هم بهت میده داخلش هر چی خواستی  رو میتونی دیزاین کنی . ولی با این حال میگم قفلی که بخوای هیچ جوری نشه دورش زد درست کنی باید سیستمی باشه که امکانش نیست حتی بهترین اپ های قفل هم من دیدم اینجوری بودن امکان دور زدنشون بود . ولی شما اگر ایده خوبی داشته باشید می تونید . استفاده های دیگه ای کنید مثلا الان مد شده داخل صفحه ی قفل تبلیغات نشون میدن یا شما میتونی یه مقادیری رو بگیری و اونجا نشون بدی یا یه طرح جالب بزنی ولی روی بحث امنیتی  بهتره کار نکنید.  خیلی نرم افزار ها بزرگ دیدم این کارو میکنن مثلا clean master , ...  شما بهتر روی این کاربرد های صفحه ی قفل کارکنید تا بحث امنیتی چون اندورید چهار تا دونه گوشی نیست روشون تست کنی و نتیجه بگیری کلی گوشی مختلف با نسخه های مختلف هست . که باهم تفاوت های زیادی دارن  

این تقریبا یکی از ایده های خودم بود . شما روی این موضوع کار کنید . میتونین کارهای خیلی خوب و ترتمیزی انجام بدید . 

lockscreen.rar

لینک ارسال

دستتون درد نکنه این کتایخونه و سمپل هاش را گرفته بودم 

ببینید مشکل همین سورسی هم که گذاشتید اینه که اگه سریع کلید هوم را بزنیم بعد کلید پاور گوشی بدون قفل میره داخل لانچر و این خیلی بی امنیته 

من تونستم کاری کنم که اگر کسی قفل را با همون کلیدی که گذاشتیم باز نکرد بفهمم ولی نمیتونم دوباره همون اکتیویتی را فعال کنم 

یه بحث مهم اینه که برنامه hotsp.... اگه نصب باشه وقتی به یه وایرلس وصل بشید چون پیغام اتصالش میاد قفل ما غیر فعال میشه  :sorry:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...