رفتن به مطلب
  • 0

ساخت پوشه با نصب برنامه

susa

سوال

سلام دوستان ی سوال دارم شما رو ب خدا هرکی بلده جواب بده

آقایون بنده میخوام یه برنامه درست کنم و به یه قابلیت نیاز دارم و اینه که میخوام وقتی که برنامه نصب شد بصورت خودکار یه پوشه بسازه توی حافظه گوشی مثل نرم افزار adm یا whatsapp که خودشون همراه نصب پوشه رو میسازن اتوماتیک

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

منم همین مشکلو دارم اگه کسی میدونه بگه! که متن یه ادیت تکست رو که کاربر وارد کرده با یه باتون ذخیره کرد

لینک ارسال

منم همین مشکلو دارم اگه کسی میدونه بگه! که متن یه ادیت تکست رو که کاربر وارد کرده با یه باتون ذخیره کرد

تست بزنید

File.WriteString(File.DirRootExternal&"/ESM_FOLDER","filename.txt","matne man,.....,")
لینک ارسال

تست بزنید

File.WriteString(File.DirRootExternal&"/ESM_FOLDER","filename.txt","matne man,.....,")

داداش متن نمیخوام ذخیره کنم ، مثلا میخوام بگم یه لینکه دانلوده بعد این دکمه رو که زد فایل رو دانلود کنه و توی اون پوشه ذخیره شه که من واسه برنامه معرفی کردم ، مثل برنامه باد صبا که اذان رو دانلود میکنی خوش میره توی پوشه اذان ذخیره میشه آتوماتیک

لینک ارسال

داداش متن نمیخوام ذخیره کنم ، مثلا میخوام بگم یه لینکه دانلوده بعد این دکمه رو که زد فایل رو دانلود کنه و توی اون پوشه ذخیره شه که من واسه برنامه معرفی کردم ، مثل برنامه باد صبا که اذان رو دانلود میکنی خوش میره توی پوشه اذان ذخیره میشه آتوماتیک

میتونی با کتابخونه های دانلود این کارو بکنی مثل AriaHttp یا Downloading که به اینا میتونی پوشه رو بدی که فایل رو ذخیره کنه

یا Httputils2 باید خودت کد ذخیره کردنشو بنویسی با inputstream ای که بهت میده دوتای بالا خودشون ذخیره میکنن تو پوشه

لینک ارسال

از طریق متد MakeDir میتونین این کار رو بکنید

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)

File.MakeDir(File.DirRootExternal,"ESM_FOLDER")

End Sub
لینک ارسال

سلام دوستان ی سوال دارم شما رو ب خدا هرکی بلده جواب بده

آقایون بنده میخوام یه برنامه درست کنم و به یه قابلیت نیاز دارم و اینه که میخوام وقتی که برنامه نصب شد بصورت خودکار یه پوشه بسازه توی حافظه گوشی مثل نرم افزار adm یا whatsapp که خودشون همراه نصب پوشه رو میسازن اتوماتیک

کد زیر رو در اکتیویتی main ساب activity_create بزارید

If Not(File.IsDirectory(File.DirRootExternal,"MyAppName")) Then
		File.MakeDir(File.DirRootExternal,"MyAppName")
	End If
لینک ارسال

کد زیر رو در اکتیویتی main ساب activity_create بزارید

If Not(File.IsDirectory(File.DirRootExternal,"MyAppName")) Then
		File.MakeDir(File.DirRootExternal,"MyAppName")
	End If

داداش یه سوال دیگه

الان چطور به دکمه سیو بگم فقط اسم فایل رو از کاربر بگیره و به طور مستقیم خودش تو همین پوشه ذخیره کنه؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...