رفتن به مطلب

کتابخانه AriaHttp

ارسال‌های توصیه شده

ایول داداش

دمت گرم

انشالله چندتا کتابخانه aria دیگه در راه است ؟ :D♥

• پسندیدن 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعا استادی ایول به مرامت

واقعا مثل همیشه گل کاشتی 

هر دفع که یه پست میزاری من از خوشحالی قش میکنم ایول -چون میدونم که چیزی بدی نمیزاری

• پسندیدن 2
لینک ارسال

ممنون بابت کتابخانه خوب و خیلی کاربردی 

چندتا نکته 

1-  وقتی که باتن دانلود نزده باشم کنسل کار نمیکنه بعدش درست کار میکنه این مشکل رو برطرف بفرمایید 

2- متدی برای Complete نداره (فک کنم این بودش Job.Success ) که متوجه بشیم کی دانلود تموم شده 

فعلا همینا به ذهنم رسید 

دوستان حتما یه تستی بزنن تا اگر مشکلی داشت زود برطرف بشه 

نه اینکه فقط کپی بشه تو کتابخانه وبعد موقع کار متوجه بشی که یه مشکلی داره 

با تشکر

• پسندیدن 1
لینک ارسال

ممنون بابت کتابخانه خوب و خیلی کاربردی 

چندتا نکته 

1-  وقتی که باتن دانلود نزده باشم کنسل کار نمیکنه بعدش درست کار میکنه این مشکل رو برطرف بفرمایید 

2- متدی برای Complete نداره (فک کنم این بودش Job.Success ) که متوجه بشیم کی دانلود تموم شده 

فعلا همینا به ذهنم رسید 

دوستان حتما یه تستی بزنن تا اگر مشکلی داشت زود برطرف بشه 

نه اینکه فقط کپی بشه تو کتابخانه وبعد موقع کار متوجه بشی که یه مشکلی داره 

با تشکر

خب وقتی باتن دانلود رو نزدی چیو کنسل کنه ؟ 

شما توی ساب شرط میزاری اگه progress برابر 100 باشه یعنی دانلود تمام شده

• پسندیدن 3
لینک ارسال

سلام

ولی اگر یه ساب برای این کار داشته باشه خیلی خوبه!

با تشکر از کتابخانه خوب و کاربردیتون؛ پیشنهاد می کنم گت المنت رو هم بهش اضافه کنید تا یک کتابخانه حرفه ای بشه.

ممنون

• پسندیدن 3
لینک ارسال

مورد اولو درست بیان نکردم 

ببیند ما باتن دانلود میزنیم الان بخایم کنسل کنیم کنسل نمیشه دوباره باید باتن دانلود بزنی تا کنسل کار کنه 

من 3 -4بار تست کردم 2بار باید دانلود بزنم تا کنسل کار کنه نمیدونم بخاطر چیه  :pardon:

دوستان حتما با چندتا فایل تست کنند و اگر مثل من بود بگند تا آقای شاهدی رفع مشکل کنه 

مورد دوم با یه شرط حل میشه ولی اگر مثل htpp یه ساب جداگانه داشته باشه کار بهتر میشه 

• پسندیدن 1
لینک ارسال

:shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok:  بابااااا تو دیگه کی هستیییییی!! :wacko3:

فکر نمی کردم اینقدر سریع بری تو کارش!! از این به بعد همه تخیلاتم رو بهت میگم!! اگه یه درصدیش هم عملی بشه خودش خیلیه!
میگم نوتیفیکیشن و سرویسش رو گذاشتی به عهده خودمون دیگه!؟

و اینکه برای دانلود آیتم های مولتی پنل و نمایش پروگرس بار داخل هر آیتم و دانلود همزمان چند آیتم، کاری نمی تونید انجام بدید؟! :roomNemishe: :roomNemishe: :roomNemishe: :roomNemishe:

:gol:

لینک ارسال

مورد اولو درست بیان نکردم 

ببیند ما باتن دانلود میزنیم الان بخایم کنسل کنیم کنسل نمیشه دوباره باید باتن دانلود بزنی تا کنسل کار کنه 

من 3 -4بار تست کردم 2بار باید دانلود بزنم تا کنسل کار کنه نمیدونم بخاطر چیه  :pardon:

دوستان حتما با چندتا فایل تست کنند و اگر مثل من بود بگند تا آقای شاهدی رفع مشکل کنه 

مورد دوم با یه شرط حل میشه ولی اگر مثل htpp یه ساب جداگانه داشته باشه کار بهتر میشه 

دوستان تست کنن اگه مشکل از کتابخونه بود رفع میکنم ، 

چ

نوتیفیکیشن و اینا با خودتون دیگه ، این کتابخونه نیازی هم به سرویس نداره

مورد دوم دیگه دست خودتونه 

• پسندیدن 1
لینک ارسال

مورد دوم دیگه دست خودتونه 

میشه راهنمایی کنید در مورد دوم. من لازم نیست کد بذارید فقط یه توضیح مختصر و کتابخونه خاصی اگه لازم داره.

چون برای نمایش پروگرس شما از دایلاگ استفاده میکنید و امکان نمایشش داخل ویوهای دیگه نیست. یا هست ما خبر نداریم؟!

و اینکه دانلود همزمان امکان داره با این کتابخونه یانه؟ یکی از دوستان مولتی ترد رو پیشنهاد کرد. ولی من هرچی گشتم چیزی در موردش پیدا نکردم!! :fekr:

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال

میشه راهنمایی کنید در مورد دوم. من لازم نیست کد بذارید فقط یه توضیح مختصر و کتابخونه خاصی اگه لازم داره.

چون برای نمایش پروگرس شما از دایلاگ استفاده میکنید و امکان نمایشش داخل ویوهای دیگه نیست. یا هست ما خبر نداریم؟!

و اینکه دانلود همزمان امکان داره با این کتابخونه یانه؟ یکی از دوستان مولتی ترد رو پیشنهاد کرد. ولی من هرچی گشتم چیزی در موردش پیدا نکردم!! :fekr:

ممنون میشم راهنمایی کنید

واسه نشون دادن پراگرس باید از کتابخونه های دیگه استفاده کنین ، واسه دانلود عکس ها هم بهترین و راحت ترین راه استفاده از کتابخونه پیکاسو 

• پسندیدن 2
لینک ارسال

آقا امین دمت گرم خدایی کارت اینقد خوبه به دکمه تشکر قناعت نکردم گفتم حتما باید ازتون تشکر کنم بخاطر زحمت هایی ک میکشید و از همه مهم تر بی هیچ چشم داشتی بصورت رایگان پخش میکنید کتابخونه هاتون رو ♥♥

فقط postfile هم بهش اضافه کنید تکمیل میشه

هر جا هستید موفق و سربلند باشید ...

لینک ارسال

دوست عزیز شما اگر فیلمو دیده باشید

خیلی راحت میتونید روند دانلود رو تو پروگس بار 

و مقدار مانده و.. رو تو یه لبیل نشون بدید (این بستگی به خودتون داره که با چه ویو نمایش بدی میخاد با پروگس دیالوگ اریا باشه یا ..)

دوستان تست کنن اگه مشکل از کتابخونه بود رفع میکنم ، 

منم تست کردم باید 2 بار دانلود رو بزنی تا کنسل عمل کنه 

دوستان دیگه هم حتما تست کنند ببینند که کنسل درست کار میکنه یا خیر 

• پسندیدن 1
لینک ارسال

واسه نشون دادن پراگرس باید از کتابخونه های دیگه استفاده کنین ، واسه دانلود عکس ها هم بهترین و راحت ترین راه استفاده از کتابخونه پیکاسو 

آیتم های مولتی پنل من، عکس نیستند که بخوام با پیکاسو بگیرم، آیتم ها فایل زیپ هستش. که بعد از دانلود فایل های مختلف در جای خودش قرار می گیره.

سوال من هم یه سوال کلی هست. آیتم های مولتی پنل هر چیزی میتونه باشه.

مثلا لیست آهنگ هایی که با کلیک، شروع به دانلود می کنه و بعدا پخش شدنه.

مثلا لیست زبان های صفحه کلید که همزمان چند تاش رو میتونی کلیک کنی و همزمان شروع به دانلود می کنه.

این قضیه توی B4A چطوری قابل پیاده سازیه.

من سوالم رو توی یه تاپیک جدا پرسیده بودم ولی جواب نگرفتم.

لینک ارسال

با سلام خدمت همه دوستان،

آقای شاهدی دستت درد نکنه برای کتابخانه خوبی که ساختید، بنده فعلا فقط با قسمت دانلود کتابخانه کار کرده ام و فعلا با دو تا اشکال در اون روبه رو شده ام که امیدوارم ان شاالله به زودی حل بشن.

1- مورد اول رو دوستان هم اشاره کردن که کنسل کردن دانلود به خوبی کار می کنه ( به خصوص زمانی که به همراه دستور کنسل یک دستور دیگر را نیز در اون باتن قرار دهیم، یعنی از باتن می خواهی دوتا کار را باهم واست انجام بده، مثلا هم دانلود رو کنسل کنه و هم Visible لیبل رو False کنه).

2- مورد دوم نیز به نظرم خیلی مهمه، زمانی که برنامه در حال دانلود است و اینترنت را قطع می کنیم (خودمون اینترنت رو دستی قطع کنیم یا خودش قطع بشه، البته بنده فقط اینترنت سیم کارت رو امتحان کردم ، وای فای ندارم )کلا برنامه رو می بنده و از برنامه خارج میشه، بعد از دانلود اینترنت را هم قطع کنیم مشکلی پیش نمیاد (فقط در حین دانلود).

با تشکر از شما. :Laie_99: 

• پسندیدن 1
لینک ارسال

آقای شاهدی لطفا مشکل این کنسل کردن رو حل کنید (2بار باید دانلود بزنم تا کنسل کار کنه)

و اگر یه ساب برای Complete  کردن بزارید بهتر میشه مدیریت کرد 

با تشکر از خدمات خالصانه تان 

لینک ارسال

با سلام و عرض پوزش برای تاخیر ، مشکل ForceClose توی همه حالت ها برطرف شد و کنسل هم به خوبی انجام میشه ، ورژن جدید رو از پست اول میتونین دانلود کنین

• پسندیدن 4
لینک ارسال

با سلام و عرض پوزش برای تاخیر ، مشکل ForceClose توی همه حالت ها برطرف شد و کنسل هم به خوبی انجام میشه ، ورژن جدید رو از پست اول میتونین دانلود کنین

استاد شاهدی میبخشید که اینو میگم ولی کنسل کار نمیکنه من تست کردم :sorry: لطفا یه بررسی بفرمایید با تشکر

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...