رفتن به مطلب

کتابخانه farakhani نسخه 3.4(دیتابیس انلاین)-اپدیت شد

shahab.es

ارسال‌های توصیه شده

همیشه تجربیات اقا شهاب بدردمون خورد

ممنون استاد

یکی از دوستان یک کلاس نوشته بود برای دانلود عکس و اوردنش داخل لیست ویو

ولی خود ultimatelistview این گزینه رو داره که بصورت افلاین تصویر رو بیاره تو لیست ویو

اگه بشه تصاویر با حجم کمی در پوشه داخلی برنامه ذخیره بشه و از اونجا لود انجام بشه خوب میشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهندس خسته نباشی

بالاخره دیشب تمومش کردی هاااا  ♥

لینک ارسال

اولا که واقعا ممنون خیلی خوب و کاربردی

فقط کاش میشد بجای اینکه مستقیم تو لیست ویو لود بشه در لیست لود میشد تا بشه تو مولتی پنل و کارای دیگه هم استفاده کرد

بازم ممنون

لینک ارسال

سلام. تبریک به دوست خوبمون بابت این کتابخونه . دستت درد نکنه مهندس

لینک ارسال

سلام

خسته نباشی شهاب عزیز 3>

کتابخوانه واقعا کاربردیه.

به امید موفقیتمون 3>

لینک ارسال

ممنون بچه ها، شرمنده میکنید ♥

اولا که واقعا ممنون خیلی خوب و کاربردی

فقط کاش میشد بجای اینکه مستقیم تو لیست ویو لود بشه در لیست لود میشد تا بشه تو مولتی پنل و کارای دیگه هم استفاده کرد

بازم ممنون

قرارش دادم، یکم ریزه کاری داره، انجام شه توی تاپیک میذارمش...

همیشه تجربیات اقا شهاب بدردمون خورد

ممنون استاد

یکی از دوستان یک کلاس نوشته بود برای دانلود عکس و اوردنش داخل لیست ویو

ولی خود ultimatelistview این گزینه رو داره که بصورت افلاین تصویر رو بیاره تو لیست ویو

اگه بشه تصاویر با حجم کمی در پوشه داخلی برنامه ذخیره بشه و از اونجا لود انجام بشه خوب میشه

قربانت

مطلبی که گفتی(عکس توی پوشه اسِتس) رو ردیف کردم، یه ذره دارم بهینه اش میکنم و بعد تو تاپیک میذارم کتابخونه رو ...

لینک ارسال

یعنی واقعا عااالی!

شهاب جان مثل همیشه ترکوندی!!!!

واااقعاااا عاااااااااااالیییییییی...

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

لینک ارسال

نسخه 3.4 فراخوانی به پست اول اضافه شد

♥♥

لینک ارسال

خیلی هم ممنون بابت کتابخانه ی بسیااار عالی تون 

البته کاش ویدیو هم اپلود بشه (صدای قشنگتو بشنویم)

لینک ارسال

خیلی هم ممنون بابت کتابخانه ی بسیااار عالی تون 

البته کاش ویدیو هم اپلود بشه (صدای قشنگتو بشنویم)

صدای قشنگ منو که تو پست اول هستش....

ویدیو هم دارم کم حجم میکنم که زودتر اپ بشه و زودترم دانلود....

توصیه میکنم به تمام دوستان که حتما صدای قشنگ و زیبای من رو بگوشید حتما :|

لینک ارسال

سلام 

تبریم میگم شهاب جان واقعا خسته نباشی. واقعا حیف بود فقط تشکر کنم ترکوندی پسر ♥

لینک ارسال

سلام 

تبریم میگم شهاب جان واقعا خسته نباشی. واقعا حیف بود فقط تشکر کنم ترکوندی پسر ♥

قربانت علیرضا :gol:

لینک ارسال

استاد عزیز بابت آپدیت کتابخونه واقعاً جا داره ازتون تشکر کنم و بگم خسته نباشید

اگر کتابخانه این دسترسی رو داشته باشه که همینطور که به حافظه اسست اجازه ورود و خواندن فایل هارو دارد

به حافظه داخلی و خارجی هم دسترسی داشته باشه جدا از دیتابیس

اینطوری اگر یک پوشه داخل sdcard1/picdown/1.jpg باشه راحت میتونی به لیست اضافه کنیم

به این علت اینو گفتم که تلفیقی از افلاین و انلاین باشه ممکنه یه همکار بخواد برنامه ای بنویسه بهینه و کم حجم وقتی روی موضوع هر مطلب کلیک شد

تازه اون موقع بیاد ایکن یا تصاویر داخلی متن اصلی رو دانلود کنه

حالا زیاد از کاربرد اصلی کتابخونه دور نشیم

میشه کدی نوشت که هم دیتابیس رو بتونیم دریافت و لود کنیم جدا از این یک فایل متنی هم جدا گانه داریم داخل فایل txt میخوایم اون هم با این کتابخونه کنار دیتابیس لود بشه

لابد میپرسین که کاراییش چیه

خب بیشتر اوقات ممکنه به خاطر اینکه یه متن یا قسمتی از برنامه رو بخوایم تغییر بدیم باید کل دیتابیس آپدیت و بروز بشه اما اگر بتونیم با یک فایل txt اون قسمت هایی که نیاز دارن تغییر کنه رو عوض کنیم

برای مثال : ما یه کتاب نوشتیم بالای منوی اولیش یه کادر داره که متنی رو هر روز مینویسه و بروز میکنه داخل برنامه - منوی اخبار برنامه

لینک ارسال

ستاد عزیز بابت آپدیت کتابخونه واقعاً جا داره ازتون تشکر کنم و بگم خسته نباشید

اگر کتابخانه این دسترسی رو داشته باشه که همینطور که به حافظه اسست اجازه ورود و خواندن فایل هارو دارد

به حافظه داخلی و خارجی هم دسترسی داشته باشه جدا از دیتابیس

اینطوری اگر یک پوشه داخل sdcard1/picdown/1.jpg باشه راحت میتونی به لیست اضافه کنیم

به این علت اینو گفتم که تلفیقی از افلاین و انلاین باشه ممکنه یه همکار بخواد برنامه ای بنویسه بهینه و کم حجم وقتی روی موضوع هر مطلب کلیک شد

تازه اون موقع بیاد ایکن یا تصاویر داخلی متن اصلی رو دانلود کنه

سلام

قربانت هموطن

اون متد هم اضافه میشه، همنطوری که میبینید این متد کلمه افلاین توش بکار رفته، یه کتابخونه در نظر دارم که خیلی کمک میکنه برای دانلود تصاویر و بهینه است، اگر خدا یاری کنه بزودی اضافه میشه به فراخوانی

حالا زیاد از کاربرد اصلی کتابخونه دور نشیم

میشه کدی نوشت که هم دیتابیس رو بتونیم دریافت و لود کنیم جدا از این یک فایل متنی هم جدا گانه داریم داخل فایل txt میخوایم اون هم با این کتابخونه کنار دیتابیس لود بشه

لابد میپرسین که کاراییش چیه

خب بیشتر اوقات ممکنه به خاطر اینکه یه متن یا قسمتی از برنامه رو بخوایم تغییر بدیم باید کل دیتابیس آپدیت و بروز بشه اما اگر بتونیم با یک فایل txt اون قسمت هایی که نیاز دارن تغییر کنه رو عوض کنیم

برای مثال : ما یه کتاب نوشتیم بالای منوی اولیش یه کادر داره که متنی رو هر روز مینویسه و بروز میکنه داخل برنامه - منوی اخبار برنامه

حقیقتش رو بخوای دقیق متوجه کاربرد نشدم اما در کل، فلسفه ساحت کتابخونه فراخوانی از نسخه اولش، این بود که کاربران تازه کار، کارهای ساده رو بتونن باهاش انجام بدن(برای مثال اگر ابتدای کارن،تلاش نکنن رو کدهای نسبتا گیج کننده دیتابیس) ولی بعد از اینکه راه افتادن، خود من به شخصه روش اصلی رو توصیه میکردم...

مطمئنان برای کارهای حرفه ای تر، خود حلقه و قیچی، باید دست برنامه نویس باشه، چون فراخوانی حلقه خودش رو داره به شخصه و خیلی از کارها ممکنه شدنی نباشن، چرا که تغییرات توی حلقه لازمه و در غیر اونصورت فورس کلوز، جدا نشدنی میشه از برنامه :)

این چیزی هم که میفرمایید ، به نظرم شاید با روش اصلی خیلی خیلی راحت تر و بهینه تر باشه تا با فراخوانی

:gol:

بابت پیشنهاد تصاویر توی حافظه داخلی هم ممون...

لینک ارسال

یکی از مشکلات b4a اینه که برای لود کردن متنهای طولانی برنامه کرش میکنه (جهت لود در لیبل و اسکرول ویو)

راهی براش پیدا نکردم

شما در فراخوانی کار رو جهت لود متن در لیبل و اسکرول ویو ، راحت کردید

اگر بتونید این مشکل (لود متن بسیار طولانی) رو حل کنید خیلی خوب میشه

یه کاری برای لیست ویو طولانی با لود محدود(مثلا 4 تا 4 تا) دوستان انجام دادن وقتی لیست به آخر میرسید 4 تا دیگه لود میشد

اما این مشکل برای لیبل و اسکرول ویو هست .اگر متن بسیار طولانی باشه بسته به رم و سی پی یو گوشی یا هنگ میکنه یا برنامه برای لود هنگ میکنه تا کل متن لود بشه و کاربر فکر میکنه برنامه هنگ کرده

اگر بشه مثلا مت رو 1000 حرف 1000 حرف با لود کنه شاید بشه مشکل رو حل کرد

موفق باشید

لینک ارسال

یکی از مشکلات b4a اینه که برای لود کردن متنهای طولانی برنامه کرش میکنه (جهت لود در لیبل و اسکرول ویو)

راهی براش پیدا نکردم

شما در فراخوانی کار رو جهت لود متن در لیبل و اسکرول ویو ، راحت کردید

اگر بتونید این مشکل (لود متن بسیار طولانی) رو حل کنید خیلی خوب میشه

یه کاری برای لیست ویو طولانی با لود محدود(مثلا 4 تا 4 تا) دوستان انجام دادن وقتی لیست به آخر میرسید 4 تا دیگه لود میشد

اما این مشکل برای لیبل و اسکرول ویو هست .اگر متن بسیار طولانی باشه بسته به رم و سی پی یو گوشی یا هنگ میکنه یا برنامه برای لود هنگ میکنه تا کل متن لود بشه و کاربر فکر میکنه برنامه هنگ کرده

اگر بشه مثلا مت رو 1000 حرف 1000 حرف با لود کنه شاید بشه مشکل رو حل کرد

موفق باشید

سلام

روش فکر میکنم و اگه الگوریتمی به ذهنم اومد، پیادش میکنم و خبرتون میکنم...

لینک ارسال

اموزش نسخه 3.4 هم اضافه شد

http://s7.picofile.com/file/8237945442/Farakhani3_40_mp4.rar.html

در پست اول هم قرار گرفت

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...