رفتن به مطلب

دومین دوره صندلی داغ ---> مهدی ایزدی

پژمان نیکروان

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 41
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

به نام خدا   سلام...   خب توی اولین دوره صندلی داغ آقای ایزدی لطف داشتن و من رو نشوندن روی صندلی که خیلی هم داغ بود. حالا اینبار با هماهنگی هایی که انجام شد قرار شد اقای ایزدی بشینه رو صندلی...

سلام با تشکر از استاد نیکروان عزیز که جلو همه و پشت سرش به همه گفتم خیلی برام عزیز و قابل احترام هست  من آمادگی خودمو اعلام میکنم و قول میدم همه چیز رو راستشو بگم هر کسی که دوست داره 10 تا سوال بپ

:DD:  :DD:  :DD:  :DD:

سلام

با تشکر از استاد نیکروان عزیز که جلو همه و پشت سرش به همه گفتم خیلی برام عزیز و قابل احترام هست  :heart:

من آمادگی خودمو اعلام میکنم و قول میدم همه چیز رو راستشو بگم

هر کسی که دوست داره 10 تا سوال بپرسه ... حداقل به 8 تا چواب میدم  :53:

خب بسم الله

نشستم رو صندلی  :rolleyes2:  فقط زیر شعله رو بی زحمت کم کنید  :mocking_mini:

• پسندیدن 8
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب . میخوام یک کاری کنم ته بگیری .

1- چرا انجمنو راه اندازی کردی ؟

2- از کی بیشتر از همه تو انجمن بدت میاد ( باید اسمشو بگی ) ؟

3- کی زن میگیری از شرت راحت شیم ؟ 

4- وقتی بهت میگفتم بیا سرورو جابه جا کنیم چند بار باهام لج کردی ؟

5- کی میخوای گوشیتو عوض کنی ؟

6- نظرت درباره من چیه ؟

7- قالب جدید کی آماده میشه ؟

پ.ن : دوره بعدی خودم اعلام آمادگی میکنم !

لینک ارسال

سلام :girl_blush:

:girl_blush: 

زیاد سوال ندارم جز اینا

1- چرا answercenter ?

2-نظرتون راجع شهاب ؟

3-پژمان یا امین ؟

4- چرا من از وقتی به دنیا اومدم آواتارتونو عوض نکردید و هنوز همونه ؟ :aggressive:

5- اگه 1 میلیارد پول ی هویی گیرتون بیاد باهاش چیکار میکنید ؟ :morning2:

6 - بیشترین در آمد از برنامه نویسی ؟ مبلغ ؟ پروژه ؟

7- چرا فروشگاه انجمنو 2 قسمت نمیکنید جاوا هم راه بیوفته ؟ :hmm: 

8 - چند تا دوز دختر ؟

موفق و پرپول باشید :cool:

تا سوال جوابی دیگر ♥ 

• پسندیدن 5
لینک ارسال

سلام :pardon:

1.از کی برنامه نویسی رو شروع کردیدو چیشد اومدین طرف بیسیک؟؟

2.اخرین برنامه اندرویدی که منتشر کردید چی بوده؟؟

3.مجردید یا متاهل؟ :cool:

4.به غیر از بیسیک با چه زبان هایی کار میکنید؟؟

5.این :wacko1:چرا چشاش اینجوریه؟؟

مرسی از اقا پژمان که این تاپیک رو دوباره ره انداختند :ok:

• پسندیدن 5
لینک ارسال

خب با عرض ادب و احترام خدمت آقایان ایزدی و نیکروان :cool:

1.اولین زبان برنامه نویسی که آموختید چی بوده؟؟؟؟

2.چندوقته تو این عرصه فعالیت میکنید؟؟؟

3.اگر قرار باشه بین همه زبان هایی که بلدید فقط یکی رو بتونید استفاده کنید کدومو انتخاب میکنید؟؟؟

4.چرا کدنویسی میکنید؟؟؟ :wacko1:

5.اولین برنامه ای که برای اندروید نوشتید چی بوده؟؟؟(در صورت امکان لینک بدید)

6.اکثر اوقات صفحه دسکتاپتون چه شکلیه؟؟؟(همین سوال از ارل هم پرسیده شده :mocking:)

7.چیزی یا هدفی هست که توی برنامه نویسی بخواید یا داشته باشید و هنوز بهش نرسیده باشید؟؟؟

با تشکر :girl_blush:

• پسندیدن 5
لینک ارسال

سلااام D:

مرسی پژمان! ;)

مرسی آقا مهدی :)

خببببب...

1- چه فکری کردین که گفتین B4A ؟؟؟

2- تاحالا چقد درآمد داشتین؟؟(از برنامه نویسی)

3- همین الان از یه شرکت بزرگ ایرانی بگن بیا اینجا کار کن... 4 تومن هم ماهینه حقوق میدیم میرین؟؟

4- خواهر برادر دارین؟؟؟

5- بچه پسر دوست دارین یا دختر؟؟

• پسندیدن 4
لینک ارسال

سلام آقای ایزدی لطفا به سوالات زیر پاسخ دهید.

1-چند سال تونه ؟ ازدواج کردید یا نه و در صورت ازدواج چند تا فرزند دارید؟

2- برنامه نویسی را از کی و از کجا شروع کردید و اولین زبان برنامه نویسی که باهاش کار کردید کدوم زبان بوده ؟ و اصلا چرا برنامه نویسی ؟

3- تا حالا چقدر از برنامه نویسی در آمد داشته اید؟

4- ایده تاسیس سایت چطور به ذهن تون آمد ؟

5-  با چه زبان های برنامه نویسی کار کرده اید؟ و بیشتر با کدامشان ؟

6-  در طول روز چند ساعت را به برنامه نویسی اختصاص میدید ؟ و اصلا چند ساعت پشت کامپیوتر هستید؟

7- صبح ساعت چند از خواب پا میشید و شب ساعت چند به رختخواب میرید؟ و در طول روز چه برنامه هایی دارید؟

8- آیا شغل دیگه ای دارید؟

9- رشته تحصیلی تون چه بوده و تحصیلات تون چقدر است؟

• پسندیدن 5
لینک ارسال

سلام :)

دفع قبل صندلی داغ من فعالیتی نداشتم و قصد دارم در این صندلی تلافی کنم :bigsmile: 

خب سوالات رو شروع می کنم با اجازه استاد ایزدی عزیز :Laie_60B:

1- به چه علت علاقمند به انجمن سازی شدید و کی این کار رو شروع کردید؟ هدفتون چی هست؟

2- از چه طریقی با بیسیک 4 اندروید آشنا شدید و چرا جذب این محیط شدید و سراغ اکلیپس و اندروید استودیو نرفتید؟

3- آینده شغی که برای خودتون تصور کردید چه طور هست؟

4- میانگین معدلتون توی دوران تحصیل چقدر بوده؟ درس خون هستید؟

5- اهل دعوا هستید؟ تا چه حد اهل خشونتید؟

6- الان غول چراغ جادو پیش شماست ، یه آرز بکن ! (فقط نگید آرزو دارم تعداد آرزو ها بشه دو تا!)

7- اگه الان این انجمن بود ولی با مدیریت یک گروه دیگه و توش کاربر عادی بودید چه می کردید؟

8- چقدر غذا می خورید؟ شکمو اید؟ اگر یک هفته تنها باشید و به هیچ غذا فروشی دسترسی نداشته باشید و توی این یک هفته یک عالمه امتحان داشته باشید ، می تونید غذاهای خوب برای خودتون درست کنید؟

9- چرا همه اخطار ها و تذکر ها و محرومیت های من رو شما دادید؟ آیا کس دیگه ای جرئت نداشت :wacko2:

10 - نظرتون درباره کلمات زیر :

ارل :

22 بهمن :

متولد های شهریور :

همسایتون :

تلگرام :

کیمیا :

در حاشیه :

11- آقا مهدی گفت ده تا باشه ، به خاطر همین این رو نمی نویسم !

• پسندیدن 5
لینک ارسال

سلام

خب منم سوالام رو میپرسم فقط میترسم سوالی جا بمونه. اگه چیزی موند دوباره میپرسم :yahoo:

1-معرفی کامل

2-نظرت راجع به این اشخصاص:

من:

امین شاهدی:

شهاب:

الیاس عرفانی:

سخته نه؟؟ :lmaosmiley:

3-به چه چیزهایی علاقه داری؟ به کارهای هنری چطور؟ یا ورزشی؟ یا...؟

4-آینده شغلی خودت رو خوب میبینی یابد؟ بنظرت چکاره میشی؟

5-هدفت از برنامه نویسی چیه؟

6-بنظرت این چیزایی که بلدی چند درصد از برنامه نویسی هستش؟

7-نظرت راجع به آدمای مغرور؟ خودت مغروری؟

8-اگه دوست داشتی به ترتیب افراد انجمن رو از نظر سطح دانایی برنامه نویسی بنویس...

9-کی رو دوس داری بیشتر اینجا؟

10-دوس دختر داری؟ :lmaosmiley:

11-اهل رفیق بازی و عشقو حال هستی؟

12-نماز میخونی؟

13-نظرت راجع به ایران؟ و کدوم کشور رو دوس داری؟

14-یه جمله ی زیبا بگو...

15-کدوم یکی از سوالاتم رو دوس داشتی؟

16-کدوم یکی رو دوس نداشتی؟

و در آخر آروزی موفقیت دارم برات ♥

و اینکه خواهش میکنم به تمام سوالات پاسخ بده :D

اگه بازم سوال بیاد ذهنم میپرسم. :sorry:

• پسندیدن 7
لینک ارسال

خب . میخوام یک کاری کنم ته بگیری .

1- چرا انجمنو راه اندازی کردی ؟ 5-6 ساله انجمن های برنامه نویسی مدیریت میکنم.  هدفم از راه اندازی این انجمن خیلی بالاتر از انجمن های قبلی بود. پیشرفت برام خیلی مهم هست و برنامه نویسی بخش مهمی از زندگیم رو تشکیل میده. نیاز داشتیم توی گوگل خوب ایندکس بشیم و کاربرهای زیادی رو جذب کنیم تا سوال بپرسن و ما وادار به یادگیری بشیم و پاسخ رو بدیم.

2- از کی بیشتر از همه تو انجمن بدت میاد ( باید اسمشو بگی ) ؟ یکی از اخراج شده ها

3- کی زن میگیری از شرت راحت شیم ؟  از شر من که راحت نمیشی  :pardon:  ولی زن رو شاید دو سال دیگه

4- وقتی بهت میگفتم بیا سرورو جابه جا کنیم چند بار باهام لج کردی ؟ زیاد  :girl_blush:  از دستم در رفته آمارش. 

5- کی میخوای گوشیتو عوض کنی ؟ تا قبل از عید احتمالا Iphone 5S بخرم . اون موقع صد در صد برنامه نویسی IOS رو هم به انجمن اضافه میکنم  :yahoo: 

6- نظرت درباره من چیه ؟ با سن کمی که داری فوق العاده بیشتر از سن و سالت فهم، درک، معرفت و فرهنگ و بیش تر از اون بار علمی داری  ♥ 

7- قالب جدید کی آماده میشه ؟ چیزی که هست رونمایی از قالب جدید توی اسفند هست . احتمالا اواخر نیمه اول اسفند  :Laie_99: 

پ.ن : دوره بعدی خودم اعلام آمادگی میکنم ! باشه  :lmaosmiley: 

سلام :girl_blush:   سلام به روی ماهت  :hmm: 

:girl_blush: 

زیاد سوال ندارم جز اینا

1- چرا answercenter ? خیلی وقت بود درگیر اسم جدید بودیم خب . یک شب با نیما قبادی کافی شاپ بودیم و درباره اسم دامنه صحبت میکردیم... منم خیلی اصرار داشتم که دامنه جوری باشه که بعدا قابل گسترش باشه و اسمش به یا یا چند برنامه نویسی خاص خطم نشه. نیما یک چیزی شبیه AnswerCenter رو پیشنهاد داد که من Edit اش کردم و با تایید بچه های ارشد و ... شد AnswerCenter.IR

2-نظرتون راجع شهاب ؟ عشق خودمه . اصلا شاید واسه ازدواج شهاب رو انتخاب کنم  :DD:  خیلی قابل احترام هست و احترام همه رو هم نگه میداره . کاملا بی حاشیه و دلسوز  :heart: 

3-پژمان یا امین ؟ هر کدومشون نباشن انجمن لنگ میشه . من توی پیشرفت انجمن مدیون جفتشون هستم + تمامی کاربران

4- چرا من از وقتی به دنیا اومدم آواتارتونو عوض نکردید و هنوز همونه ؟ :aggressive:  حالا ما با قیافه درب و داغونمون هر عکسی بزاریم فرق نداره  :DD:  تو قالب جدید عکسمو عوض میکنم  :DD: 

5- اگه 1 میلیارد پول ی هویی گیرتون بیاد باهاش چیکار میکنید ؟ :morning2: اول مو میکارم  :DD:  موهام کم پشت شده یک خورده  :secret_mini:  بعدش ماشینمو عوض میکنم... یه قالب اختصاصی میگیم سعید نظری برامون بسازه  :praising:  + میزنم تو کار واردات ماشین خارجی. پرچم شهرمم رو یک خورده بالا ببرم و بگم شاید 70% ماشین های خارجی کشور از بندرلنگه وارد کشور میشه

6 - بیشترین در آمد از برنامه نویسی ؟ مبلغ ؟ پروژه ؟ ها؟  :mail1: 

7- چرا فروشگاه انجمنو 2 قسمت نمیکنید جاوا هم راه بیوفته ؟ :hmm:  پشتیبان جاوا که باشه بعدش راه میوفته . تا پشتیبان قوی نداشته باشیم بخششو نمیزنم. با یک یا دو نفر هم کافی نیست. حداقل 4-5 نفر لازمه

8 - چند تا دوز دختر ؟ Just Friend  :nyam2: 

موفق و پرپول باشید :cool: همچنین مهندس  :53: 

تا سوال جوابی دیگر ♥ 

سلام :pardon:

1.از کی برنامه نویسی رو شروع کردیدو چیشد اومدین طرف بیسیک؟؟ از اول راهنمایی برنامه نویسی رو شروع کردم با ویژوال بیسیک. الان کارشناسی ارشدم هم تموم شد دیگه  :crazy_mini:  بیسیک4اندروید دو ساله

2.اخرین برنامه اندرویدی که منتشر کردید چی بوده؟؟ خودم هیچی . واسه مشتری بوده که با فرزاد موسوی کارشو انجام دادیم. توی بازار هم بنده خدا منتشرش کرده به صورت رایگان با تبلیغات عدد.

3.مجردید یا متاهل؟ :cool: مجرد  :gamer: 

4.به غیر از بیسیک با چه زبان هایی کار میکنید؟؟ در عین حال فقط بیسیک و تا حدودی جاوا و php چون وقت چیزه دیگه رو ندارم. حتی سی شارپ رو هم که چندین سال کار کردم نزدیک یک ساله Visual Studio رو نصب ندارم حتی

5.این :wacko1:چرا چشاش اینجوریه؟؟ داره سرش از سوالات گیچ میره  :crazy_mini: 

مرسی از اقا پژمان که این تاپیک رو دوباره ره انداختند :ok: قربون پژمان برم من  :53: 

• پسندیدن 8
لینک ارسال

خب با عرض ادب و احترام خدمت آقایان ایزدی و نیکروان :cool: ارادت  :give_rose: 

1.اولین زبان برنامه نویسی که آموختید چی بوده؟؟؟؟ ویژوال بیسیک6

2.چندوقته تو این عرصه فعالیت میکنید؟؟؟ از اول راهنمایی که حساب کنیم. سه سال راهنمایی... چهار سال متوسطه ، چهار سال کاردانی و کارشناسی ، دو سال ارشد = بین 12 تا 13 سال

3.اگر قرار باشه بین همه زبان هایی که بلدید فقط یکی رو بتونید استفاده کنید کدومو انتخاب میکنید؟؟؟ سی پلاس پلاس

4.چرا کدنویسی میکنید؟؟؟ :wacko1: فقط علاقه

5.اولین برنامه ای که برای اندروید نوشتید چی بوده؟؟؟(در صورت امکان لینک بدید) یک کتاب بود واسه یکی از مشتری ها. عذر میخوام نمیتونم لینک رو بدم چون امتیازش فروخته شده

6.اکثر اوقات صفحه دسکتاپتون چه شکلیه؟؟؟(همین سوال از ارل هم پرسیده شده :mocking:خیلی شلوغ. پر از Screen Shot و ... . الان یک هفته هست هارد عوض کردم و کل اطلاعاتم از بین رفت به جز سورس های بیسیک ام و عکس های شخصیم.

توی یک هفته به اینجا رسیده : لینک دو سه هفته دیگه پر میشه  :biggrin1: 

7.چیزی یا هدفی هست که توی برنامه نویسی بخواید یا داشته باشید و هنوز بهش نرسیده باشید؟؟؟  خیلی هدف های زیادی هستند. دوست دارم حدودا مثل سی شارپ به حدی برسم که قادر باشم هر برنامه ای که بخوام رو بنویسم بدون هیچ کم و کسری

با تشکر :girl_blush:

سلااام D: ااااا سلام  :DD: 

مرسی پژمان! ;)

مرسی آقا مهدی :)  :heart:  :heart: 

خببببب...

1- چه فکری کردین که گفتین B4A ؟؟؟ مهدی بصیرت پیشنهادش رو داد . اول رفتیم Mono Android ولی خیلی گیر بود و اذیت میکرد. مهدی پیشنهاد شروع بیسیک4اندروید رو داد

2- تاحالا چقد درآمد داشتین؟؟(از برنامه نویسی) ها؟  :wacko2: 

3- همین الان از یه شرکت بزرگ ایرانی بگن بیا اینجا کار کن... 4 تومن هم ماهینه حقوق میدیم میرین؟؟ آره

4- خواهر برادر دارین؟؟؟ آره یک خواهر یک برادر

5- بچه پسر دوست دارین یا دختر؟؟ پــســـر . قربونش بـــــرم  :heart:  :heart:  :heart:  :DD: 

سلام آقای ایزدی لطفا به سوالات زیر پاسخ دهید.

1-چند سال تونه ؟ ازدواج کردید یا نه و در صورت ازدواج چند تا فرزند دارید؟ 25  :t6021:  نه ازدواج نکردم

2- برنامه نویسی را از کی و از کجا شروع کردید و اولین زبان برنامه نویسی که باهاش کار کردید کدوم زبان بوده ؟ و اصلا چرا برنامه نویسی ؟ اینو یکی دو بار جواب دادم توی سوالات قبلی

3- تا حالا چقدر از برنامه نویسی در آمد داشته اید؟ ها؟  :wacko2: 

4- ایده تاسیس سایت چطور به ذهن تون آمد ؟ بچه که بودم مدیر بخش یکی از انجمن های برنامه نویسی بودم. بعدش شدم ارشد. بعدش سایت رو سپردن به من و ادارش کردم.

خدا رو شکر خیلی موفق بودیم . مهران محمودی و مجید آرتا همیشه کنارم بودن توی تمامی انجمن هایی که داشتم.

5-  با چه زبان های برنامه نویسی کار کرده اید؟ و بیشتر با کدامشان ؟ تقریبا با تمامی زبان ها کار کردم به جز اسمبلی. بیشتر سی شارپ کار کردم

6-  در طول روز چند ساعت را به برنامه نویسی اختصاص میدید ؟ و اصلا چند ساعت پشت کامپیوتر هستید؟ به طور نرمال 4 ساعت . قبلا خیلی بیشتر بود . نرمالش 7-8 ساعت بود

7- صبح ساعت چند از خواب پا میشید و شب ساعت چند به رختخواب میرید؟ و در طول روز چه برنامه هایی دارید؟ ساعت خواب شبم به صورت معمولی 11-12 هست.

در طول روز از خواب که بیدار بشم اولین کاری که میکنم دوش میگیرم . دوش نگیرم تا در کوچه هم نمیرم. بعدش کامپیوتر و چک کردن وضع انجمن و کارهای شخصی و خونه و باشگاه و ...

8- آیا شغل دیگه ای دارید؟ شغل های موقت. مثلا تو بحث همین انتخابات واسه فرمانداری کار میکنم

9- رشته تحصیلی تون چه بوده و تحصیلات تون چقدر است؟ رشته تحصیلی تجربی ولی دانشگاهی حسابداری . تحصیلات هم کارشناسی ارشد حسابداری

• پسندیدن 8
لینک ارسال

سلام

پژمان بالاخره زد تاپیکشو :D:eynak:

خوب:

1-اقا مهدی شخصیت و ویژگی های اخلاقیتو در 2-3 خط بیان کن(بدون ذکر مثال)

2-برای هر یک از گزینه های زیر ، 2 مورد را بیان نمایید(نام بردن ، کافیست)

اسپمر انجمن:

بی اعصاب انجمن:

با اعصاب انجمن:

خوش صدای انجمن:

خوش سیمای انجمن:

اعصاب خورد کن انجمن:

خارجیه انجمن(اونقدی که خود خارجی هم اونقد خارجی نبوده):

امین انجمن:

شهاب(نور) انجمن:

مجیده انجمن:

پژمانِ(بی حال) انجمن:

3-برگترین اتفاق انجمن از زمان تاسیس ان را بیان نمایید

4-شاد ترین لحظه زندگی خود را بیان نمایید(در صورت خصوصی بودن، یکی دیگه بیان نمایید :| :| )

5- cpu سیستم خودرا بار دیگر در پاسخ به این جواب درج نمایید(صرفا برای حرص دادن امین :D)

6-در کادر سفید زیر چیزی ننویسید

امتحان از 18 نمره میباشد

2 نمره دیگر کار کلاسی بود و با کیفیت پاسخ ها سنجیده میشود

سال تحصیلی 1394-95

اموزش و پرورش منطقه 11 استان تهران

حوزه امتحانی: ایت الله سعیدی

شماره صندلی : 3

لطفا در صورت تایید استاد ، از ماشین حساب ساده استفاده نمایید

اوردن اسلحه،سلاح گرم، سلاح سرد و ... سر جلسه ممنوع میباشد

موفق و پیروز باشید

:|:|:|

• پسندیدن 7
لینک ارسال

سلام :)

دفع قبل صندلی داغ من فعالیتی نداشتم و قصد دارم در این صندلی تلافی کنم :bigsmile:  یا کنار زیارت  :gerye: 

خب سوالات رو شروع می کنم با اجازه استاد ایزدی عزیز :Laie_60B: صاحب اجازه اید

1- به چه علت علاقمند به انجمن سازی شدید و کی این کار رو شروع کردید؟ هدفتون چی هست؟ از مدیریت خوشم میاد. توی زندگیم خیلی بهم کمک کرده. از طرف دیگه کمک و یاد دادن رو هم خیلی دوست دارم. توی دانشگاه هم برای خیلی از دانشجو ها کلاس برگذار میکردم و درس های سختو بهشون یاد میدادم

2- از چه طریقی با بیسیک 4 اندروید آشنا شدید و چرا جذب این محیط شدید و سراغ اکلیپس و اندروید استودیو نرفتید؟   توی پست قبلیم هم گفتم که مهدی بصیرت بهمون پیشنهاد بیسیک4اندروید رو داد. چون قبلش VB و VB.Net و C#.NET خیلی زیاد کار کرده بودم و B4A هم شباهت فوق العاده زیادی بهشون داشت جذب B4A شدم . بی تعارف بگم: اون موقع هم فقط Mono Android  و B4A رو میشناختم.

3- آینده شغی که برای خودتون تصور کردید چه طور هست؟ مشاور مالی یک شرکت معتبر + 100% تدریس در دانشگاه

4- میانگین معدلتون توی دوران تحصیل چقدر بوده؟ درس خون هستید؟ میانیگن دوران دبیرستان و به پایین میشه گفت 19 ، میانگین دوران دانشگاه 17 (البته 18 بود ولی ارشد خرابش کرد :shout: )

5- اهل دعوا هستید؟ تا چه حد اهل خشونتید؟ خیلی کم ولی کلا از جر و بحث نمیترسم

6- الان غول چراغ جادو پیش شماست ، یه آرز بکن ! (فقط نگید آرزو دارم تعداد آرزو ها بشه دو تا!)  خیلی خلاصه: سلامتی و موفقیت

7- اگه الان این انجمن بود ولی با مدیریت یک گروه دیگه و توش کاربر عادی بودید چه می کردید؟ قبلا هم بودم. فعالیت میکردم بدون شک. خیلی هم بیشتر فعالیت میکردم چون توی حاشیه نبودم و به عنوان یک کاربر ساده کارمو راهمو ادامه میدادم

8- چقدر غذا می خورید؟ شکمو اید؟ اگر یک هفته تنها باشید و به هیچ غذا فروشی دسترسی نداشته باشید و توی این یک هفته یک عالمه امتحان داشته باشید ، می تونید غذاهای خوب برای خودتون درست کنید؟ بعضی وقتا کم میخوردم اینقدر که خونه میگن بدبخت پاشو از پای کامپیوتر... میمیری هااا . بعضی وقت ها هم اینقدر میخورم که میگن کوفت بخوری چه خبرته . دست و روتو بشور بیا منو بخور  :gerye: 

9- چرا همه اخطار ها و تذکر ها و محرومیت های من رو شما دادید؟ آیا کس دیگه ای جرئت نداشت :wacko2: خوبیم اینه که با هیچکی تعارف ندارم. هرجا صلاح بدونم برخورد میکنم.

10 - نظرتون درباره کلمات زیر :

ارل : خیلی کارش درسته ولی خیلی عیب هایی رو که به راحتی میتونه رفع کنه هنوز بر طرف  نکرده. یا از خنگ بودن خودشه یا از بی تفاوتیش

22 بهمن : بعضی چیزهای کشورم رو که می بینم از خوشحالی و غرور مو به تنم سیخ میشه. 22 بهمن هم تصاویرش جزء همون موارد هست

متولد های شهریور : یه نامزد داشتم شهریوری بود . 13 شهریور  :sorry: 

همسایتون : دختراش یا پسراش؟  :lmaosmiley: 

تلگرام : قدرت ، قدرت ، قدرت ، قدرت

کیمیا :  :Laie_53:  :Laie_53:  :Laie_53: 

در حاشیه : مجموعه ای از برترین کمدین های ایران . فقط جای رضا عطاران و علی صادقی توشون خالی بود

11- آقا مهدی گفت ده تا باشه ، به خاطر همین این رو نمی نویسم ! قربونه پسر چیز فهم  :biggrin1: 

سلام سلام نفس

خب منم سوالام رو میپرسم فقط میترسم سوالی جا بمونه. اگه چیزی موند دوباره میپرسم :yahoo:

1-معرفی کامل مهدی ایزدی ، فرزند ابوالقاسم ، فارس ولی محل زندگی بندر و عاشق بندر و جنوب هستم

2-نظرت راجع به این اشخصاص:

من: پسری ساده ، متفکر ، حدودا بی حاشیه ، ساده ، با معرفت ، آینده دار ، خلاصه از ناز و عدات از خوشکیت هرچی بگم بازم کمه  :DD:  همه جوره 20 هستی

امین شاهدی: عاشق برنامه نویسی هستش و برای رسیدن به اهدافش و خواسته هاش نهایت تلاشش رو میکنه . از افتخارات این انجمن وجود امین شاهدی و امثال اون توی انجمن هست

شهاب: وای نــگـــــــــــــــــــــــو  :angel_mini: 

الیاس عرفانی: تمام ویژگی های خودتو داره . 

سخته نه؟؟ :lmaosmiley: عارع  :wacko3: 

3-به چه چیزهایی علاقه داری؟ به کارهای هنری چطور؟ یا ورزشی؟ یا...؟ والیبال دوست دارم + بدن سازی

4-آینده شغلی خودت رو خوب میبینی یابد؟ بنظرت چکاره میشی؟ استاد دانشگاه شدن که رو شاخشه اگه خدا بخواد  :worried:  بقیش رو مرور زمان لازم هست تا رزومه کاری و تجربه بالا و استخدام توی شرکت معتبر

5-هدفت از برنامه نویسی چیه؟ علاقه ، سرگرمی ، حل مشکلات زندگی . یک برنامه نویس خوب بدون شک توی زندگیش هم برنامه نویس خوب و موفقی هست

6-بنظرت این چیزایی که بلدی چند درصد از برنامه نویسی هستش؟ دست بالا حساب کنیم شاید 20%

7-نظرت راجع به آدمای مغرور؟ خودت مغروری؟ حالم ازشون به هم میخوره و از خودم دورشون میکنم. هم آدم های طمع کار و هم مغرور

8-اگه دوست داشتی به ترتیب افراد انجمن رو از نظر سطح دانایی برنامه نویسی بنویس... نمیشه گفت واقعا . با SPSS هم بخای محاسبه کنی خیلی سخته  :secret2: 

9-کی رو دوس داری بیشتر اینجا؟ همه ی کسایی که معرفت خودشون رو بهم ثابت کردن. 

10-دوس دختر داری؟ :lmaosmiley: Just Friend  :lol: 

11-اهل رفیق بازی و عشقو حال هستی؟ خیلی زیاد

12-نماز میخونی؟ نه . اما اعتقادات خودم رو کاملا حفظ میکنم . ماه رمضون کامل نماز و روزه ! ماه محرم کامل سیاه پوش و حسینیه ! عاشق اسلام و ولایت وقیه

13-نظرت راجع به ایران؟ و کدوم کشور رو دوس داری؟ رضا صادقی میگه: هیچ کسی بندری و هیچ جا بندر نابووو  !!! من میگم هیچ کسی ایرانی و هیچ جا ایران نابوو

واقعا امنیت و اقتداری که کشور ما داره هیچ کشور دیگه ای نداره

14-یه جمله ی زیبا بگو... جمله نمیگم ولی سه تا نصیحت میکنم برای همه حتی خودم: هیچ موقع مغرور نشید ، همیشه احترام همه رو نگه دارید... بعضی وقت ها اگه زیاد پسر خاله بشیم بعضی از احترام ها از بین میره ، حسود نباشید

15-کدوم یکی از سوالاتم رو دوس داشتی؟ از سوال اولت خوشم اومد

16-کدوم یکی رو دوس نداشتی؟ 14  :2: 

و در آخر آروزی موفقیت دارم برات ♥   فدای تو استاد نیکروان  :gol: 

و اینکه خواهش میکنم به تمام سوالات پاسخ بده :D دادم  :oops: 

اگه بازم سوال بیاد ذهنم میپرسم. :sorry: تو جون بخواه . کیه که بده؟  :fekr: 

• پسندیدن 6
لینک ارسال

سلام

پژمان بالاخره زد تاپیکشو :D:eynak: خــــــــــــــــر  :biggrin1: 

خوب:

1-اقا مهدی شخصیت و ویژگی های اخلاقیتو در 2-3 خط بیان کن(بدون ذکر مثال)

از نظر خودم:  شخصیت آرومی رو دارم . سعی میکنم با همه خوب و دوست باشم مگه اینکه وجودشون اذیتم کنه. فوق العاده فوق العاده زیاد احترام و نظم و شخصیت برام مهمه و باید برام همه چیز سر جای خودش باشه وگرنه خیلی سریع سر درد میگیرم. خیلی زود داغ میکنم ولی تمام سعی خودمو میکنم که همیشه آروم باشم و سر دردم رو توی خودم نگه دارم ولی اگه آب زیادی جوش بره و سرریز بشه از هر حرمت شکنی بدتر میشم. به همکاری خیلی معتقد هستم توی زندگیم. راستی همیشه طرفدار حق هستم، حالا هر کسی که میخواد باشه ... ناراحت شدن بقیه هم سر طرفدار حق بودنم اصلا برام اهمیت نداره. از چیزی هم که خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بدم میاد: بد غذا خوردن هست

2-برای هر یک از گزینه های زیر ، 2 مورد را بیان نمایید(نام بردن ، کافیست)

اسپمر انجمن: یک زمانی کاظم فرقانی بود  :biggrin1: اون زمان تازه شروع کرده بود. الان ماشالله خیلی خیلی پیشرفت کرده. چند بار هم خواستم مدیر بخشش کنم ولی خب خودش نمیخواست چون حاضر نبود بیاد اسکایپ  :fool_mini: 

بی اعصاب انجمن: علیرضا غفاری تا حدودی  :DD:  دوستش دارم  :DD:  مجید آرتا و افشین ارانی هم بعضی وقت ها  :DD: 

با اعصاب انجمن: خودت و الیاس

خوش صدای انجمن: خودم  :mamba: 

خوش سیمای انجمن: افشین ارانی  :DD: 

اعصاب خورد کن انجمن: نداریم  :girl_angel:  ماشالله همگی به مدیریت انجمن کمک میکنند

خارجیه انجمن(اونقدی که خود خارجی هم اونقد خارجی نبوده): چند تایی رو میشناسم . یکی از دوستان ار کردستان عراق بود، دو سه نفر از استارالیا بودن، یکی هم از واشنگتن بود

امین انجمن: فرزاد و مجید

شهاب(نور) انجمن: استاد خلیلی ، بیات ، شاهدی ، اسکندری ، نیکروان ، آرتا

مجیده انجمن: مجید آرتا

پژمانِ(بی حال) انجمن: افشین ارانی و خودم  :DD: 

3-برگترین اتفاق انجمن از زمان تاسیس ان را بیان نمایید تغییر سرور انجمن یکی از مهمترین اتفاقات بود.

4-شاد ترین لحظه زندگی خود را بیان نمایید(در صورت خصوصی بودن، یکی دیگه بیان نمایید :| :| ) لحظه های خاطره انگیر زیاد بوده واقعا

5- cpu سیستم خودرا بار دیگر در پاسخ به این جواب درج نمایید(صرفا برای حرص دادن امین :D:DD:  :DD: دهنت سرویس  :DD:  :DD:  :DD:  :DD: 

cpu_khh.PNG

6-در کادر سفید زیر چیزی ننویسید

امتحان از 18 نمره میباشد

2 نمره دیگر کار کلاسی بود و با کیفیت پاسخ ها سنجیده میشود

سال تحصیلی 1394-95

اموزش و پرورش منطقه 11 استان تهران

حوزه امتحانی: ایت الله سعیدی

شماره صندلی : 3

لطفا در صورت تایید استاد ، از ماشین حساب ساده استفاده نمایید

اوردن اسلحه،سلاح گرم، سلاح سرد و ... سر جلسه ممنوع میباشد

موفق و پیروز باشید

:|:|:|

شهاب برو دکتر عامپول بزن  :DD:  :DD:  عامپول  :shok:  :shok:  :shok:  :wacko3:  :wacko3:  :wacko3: 

• پسندیدن 7
لینک ارسال

سلام استاد ایزدی ارادت

میخوام حالتو بگیرم :lmaosmiley:  :cool:

عروسی کردی ما رو هم دعوت میکنی؟

چقدر پول داری؟ :blum1:

از کل کاربرا کی رو بیشتر دوست داری؟

با من میای بریم دختر بازی؟

مرامت چقدره؟

عاشقه کسی شدی؟

بشترین علاقت به چیه؟

درآمدت از برنامه نویسی چقدر بود؟حتما بگو چون هی دررفتی نگفتی :mocking:

استاد تکی تک ولی خوب دلیل نمیشه که سوالهای سخت نپرسم :made by Laie:  :biggrin1:

در آخرم مخلصیم :give_rose:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:

• پسندیدن 5
لینک ارسال

سلام استاد ایزدی ارادت سلام مهندس   ♥

میخوام حالتو بگیرم :lmaosmiley:  :cool: بی ادب  :gerye: 

عروسی کردی ما رو هم دعوت میکنی؟ همه دعوتن به شرط کادو بیارین  :biggrin1: 

چقدر پول داری؟ :blum1: آه در بساط ندارم  :girl_flag_of_truce: 

از کل کاربرا کی رو بیشتر دوست داری؟ تو سوالات قبلی هم گفتم به بچه ها . نمیشه واقعا اسم برد. خیلی ها هستند که واقعا عزیز هستند

با من میای بریم دختر بازی؟ عکستو بزار اگه خوشتیپ بودی آره  :girl_blush2: 

مرامت چقدره؟ از نظر خودم خیلی زیاد

عاشقه کسی شدی؟ آره یکی دو بار  :unknown: 

بشترین علاقت به چیه؟ کامپیوتر 

درآمدت از برنامه نویسی چقدر بود؟حتما بگو چون هی دررفتی نگفتی :mocking: نمیشه گفت خب . از هیچ حسابداری نپرس درآمدت چقدره یا سود شرکتی که توش کار میکنی چقدره. عمرا بگه  :negative: 

استاد تکی تک ولی خوب دلیل نمیشه که سوالهای سخت نپرسم :made by Laie:  :biggrin1:

در آخرم مخلصیم :give_rose:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  کوچیک شما هستیم جناب افراز عزیز  :53: 

• پسندیدن 7
لینک ارسال

سلام مهدی جونم  :Laie_99:

نوبتی هم باشه نوبت منه 

اماده ای؟ 

1-بچه بودی شر بودی یا مثبت ؟

2-بچه بودی چه بازی انجام میدادی؟

3-اگر یه گلوله شلیک بشه و قرار باشه به 7 نفر اعضای این انجمن بخوره به ترتیب از اول بگو(غیر خودت)

4-قشنگ ترین جای که رفتی کجا بود و کی و با کیا؟

5-تا حالا شده پروژه ای رو قبول کنی و بعد نتونی انجامش بدی و شرمنده مشتری بشی؟

6- معمولا پروژه هارو از کجا میگیری؟

7-اگر 5 نفر جلوتو گرفتن و خواستن ازت زورگیری کنن چه کار میکنی؟(درگیر میشی , هر چی داری بهشون میدی,زنگ میزنی به من تا بیام براشون یا ...)

8-اگر جنگ بشه میری جبهه؟ 

9-تا چه حد پایبند به ولایتی؟

10-تا حالا تصادف کردی؟چندبار؟ با چیا بوده

11- با زرشک , دماغ, تگ,یه دستی,جناب خان و ارتباط با ما یه جلمه بساز

12- اگر با دوست دخترت گیر کلانتری افتادی چه کار میکنی؟ :girl_blush:  

مثل اینکه پژمان دلش پر بوده که شما رو بعد خودش رو صندلی نشونده 

یادته تو کوره زغال سنگ میریختی تا یه تاپیک بزنی 

واقعا یادته 

یادم باشه اسم تو خوبها بنویسم

قربانت شب ها خواب های خوب ببنی 

بوس بوس  :kiss3:

• پسندیدن 6
لینک ارسال

سلام آقا مهدی

امروز22بهمن و نزدیک انتخابات

البته خودت جوانب رو در نظر بگیر و ج بده :cool:

1-امروز راه پیمایی رفتی؟

2-دیشب الله اکبر گفتی؟

3-تا حالا خارج کشور رفتی؟کجا.آنتالیا چی؟

4-تو رای گیری ها شرکت میکنی؟اوصولگرا یا اصلاح طلب؟

5-ریاست جمهوری دوره پیش به کی رای دادی؟دوره قبلش چی؟

6مرجع تقلیدم داری؟اسمش

7-نظرت درمورد شخصیت های پایین رو بگو

1-هاشمی رفسنجانی

2-احمدی نژاد

3-حسن خمینی

8-دوسداری رییس جمهور بشی؟

قربانی u

ارادت

• پسندیدن 5
لینک ارسال

سلـــــام مستر ایزدی گل و بقیه بچه های عزیز ♥

بلخره پژمان خفتتون کرد انتقامشو بگیره :دی 

خب شروع کنیم :| 

یه سلفی همین الان بگیرین بزارین 

چرا من بی اعصابم ؟؟ :| به این خوبی :| اصن برم تو افق محو بشم 

یه جمله تاثیر گذار (از اونا که پژمان میگه) بگین 

نظرت راجب استیج چیه اصن میبینی ؟ صدای کی رو دوست داری ؟ 

موقع کد نویسی چی گوش میکنی ؟ 

امشب غذا چی داشتین :| ؟ 

گشت ارشاد تاحالا گرفتتون ؟ :| 

ولنتاین چی میخوای بگیری ؟ 

آدم انتقاد پذیری هستی ؟ 

جالب ترین اتفاقی که توی مدتی که انجمن رو مدیریت میکنی اتفاق افتاده چی بوده ؟

آدمی هستی که بخوای کلاس بزاری برای بقیه ؟ 

مارک کت شلواری که تو عکس پوشیدی ؟ :| 

یه آهنگ بندی باحال برامون بزار حال کنیم  :cool:

رنگ مورد علاقه ؟ 

الان چی پوشیدی ؟ :| 

غذا مورد علاقه ؟ 

آخرین باری که گریه کردی ؟ 

بهترین حس دنیا ؟ 

نظرت راجب من ؟ :| 

اخطار : 

پاسخ ندادن به هر یک از سوالات بالا یک امتیاز منفی به همراه خواهد داشت پس در پاسخ دهی خود بسیـــــــــــار دقت فرمایید :| :دی  :blum1: (ستاد فوضولی در کار مردم - شعبه اصفهان)

دم شما و بقیه بچه ها گرم تاپیک فانی بود لذت بردیم، همگی کنار هم برای موفیقت هم :)♥  ♥

• پسندیدن 5
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...