رفتن به مطلب

ساخت مارکتی همانند کافه بازار

sadeghkiyani

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود.

میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی از نحوه ساخت کافه بازار داره

یعنی یه سایتی که بخشی برای توسعه دهندگان داشته باشد و بتوانند برنامه های ساخته شده خودشون رو بارگذاری کنند و برامون ارسال کنند.

دقیقا همانند سایت و برنامه اندروید کافه بازار

البته نشان دادن آمار دقیق فروش و ... هم داشته باشه .

لطفا نظرات خودتون رو بهم بگویید.

و به نظرتون چقدر فضا و یا هاست نیاز داریم و ...

و آیا میشه با وردپرس هم ساخت یا نه؟!

ممنون از شما.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سه تا چیز لازم داره اگه داشته باشی 100درصد میشه

بگم ...

پول :wacko1: پول :oops: پول :scare3: 

اگه داری شرایطه بالا رو بزن منم میام برات کار میکنم :biggrin1:  :biggrin1: 

لینک ارسال

دوست عزیز این کار نیازمند سرمایه گذاری خیلی بالایی هست. اینطور نیست که همینطوری یه پست تایپ و چارتا لینک دانلود و پرداخت بزنید تموم بشه بره. استارت از 0 هم با وجود غولی مثل کافه بازار امکان پذیر نیست.

همین مایکت و ... با وجود سرمایه گذاری بالا، اما سود اون چنانی ندارن.

چون کافه بازار یه مقدار سخت گیر و واقع بین هست که دلیل نمیشه شما برید یه مارکت دیگه بزنید :-)

موفق باشید.

لینک ارسال

دوست عزیز این کار نیازمند سرمایه گذاری خیلی بالایی هست. اینطور نیست که همینطوری یه پست تایپ و چارتا لینک دانلود و پرداخت بزنید تموم بشه بره. استارت از 0 هم با وجود غولی مثل کافه بازار امکان پذیر نیست.

همین مایکت و ... با وجود سرمایه گذاری بالا، اما سود اون چنانی ندارن.

چون کافه بازار یه مقدار سخت گیر و واقع بین هست که دلیل نمیشه شما برید یه مارکت دیگه بزنید :-)

موفق باشید.

سلام دوست عزیز.

از نظر سرمایه گذاری و مالی هیچ مشکلی نیست چون به عنوان یه نماینده از یه شرکت بزرگ این پست را گذاشته ام و قراره بزرگتر از هر مارکتی در 2 سال آینده بشه اما متاسفانه نمیدونند از کجا باید شروع کنند به من گفتند و منم این تاپیک رو گذاشتم ممنون میشوم کمکم کنید.

لینک ارسال

سلام دوست عزیز.

از نظر سرمایه گذاری و مالی هیچ مشکلی نیست چون به عنوان یه نماینده از یه شرکت بزرگ این پست را گذاشته ام و قراره بزرگتر از هر مارکتی در 2 سال آینده بشه اما متاسفانه نمیدونند از کجا باید شروع کنند به من گفتند و منم این تاپیک رو گذاشتم ممنون میشوم کمکم کنید.

جالبه که با سرمایه بالا در یه انجمن میخوان راهنمایی بگیرن.

میتونن یه برنامه نویس خبره و یه متخصص شبکه استخدام کنن و از اونا بخوان که چجوری کار رو شروع کنن.

لینک ارسال

درود 

marketapps.ir

سایت بالا همراه با اپلیکیشنش برای کارفرما 3 میلیون در اومده. البته هاست رو خودشون داشتن

اگر به فکر رقابت با کافه بازار هستید باید سرمایه ایی بیش از 1 میلیارد داشته باشید :) 

موفق باشید

لینک ارسال

ایرانسل و همراه اول هر کدام مارکت زدند اما این دو اپراتور قدرتمند نتواسنتند مارکت خود را قدرتمند کرده و در بین توسعه دهندگان جا بیندازند! بنابراین ایده ساخت مارکت به هیچ وجه کار منطقی نیست ، مارکت به اندازه کافی در ایران هست و کافه بازار جای خودش رو توی ایران اثبات کرده. رقابت با این مارکت ها اصلا کار سختی نیست حتی برای یک شرکت تجاری! اما برای راهنمایی باید بگم که وردپرس رو که بیخیال بشید ، نیاز به یک تیم وب نویس و اپ نویس حرفه ای دارید تا بتونید این کار رو پیاده کنید. یک تیم فنی برای آماده کردن مستندات ، یک تیم برای مدیریت و کنترل هاست ، یک تیم برای کدنویسی سایت ، یک تیم برای برنامه نویسی اپلیکیشن ، یک تیم گرافیک ، یک تیم ایده پرداز ، یک تیم پشتیبانی و یک تیم تبلیغات و یک اسپانسر! کار فوق العاده سختی هست ...

لینک ارسال

بنظر من امروزه زدن مارکت بزرگترین اشتباه انسان میتونه باشه.اما برا ساختش اینو بدون بیشتر کار برنامه رو هاست میکنه که باید هاست قوی داشته باشی و یک مساله هم هزینه که باید برای این برنامه خرج شه که خیلی زیاده.شما بیا جای این به فکر یه شبکه اجتماعی باشه که خیلی خیلی بصرفه تره.یه اینستگرام ایرانی بساز.البته خودم تو فکرش هستم

لینک ارسال

حتي اگه 1000 تا ماركت وجود داشته باشه. ماركت 1001 امي ميتونه همه رو پشت سر بزاره حتي بازار و مايكت رو به شرطي كه روي برنامه حركت كنه.

وايبر و لاين يادتون هست چقدر طرفدار داشت.

تلگرام امد جاي همشون رو گرفت.

بي شك اگه برنامه هاي كاريش رو مديريت نكنه يكي هم مياد جاي تلگرام رو ميگيره.

نااميد نباش عزيز

سيمبين و اي او اس يه روزي غول بودن. اندرويد امد جاشونو گرفت.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...