رفتن به مطلب
  • 0

تشخیص لمس از چپ به راست

arashb4a

سوال

سلام میخوام چک کنم اگر کاربر دستش رو از چپ به راست کشیده یه کاری رو انجام بده

برای تشخیص لمس میدونم که باید از متد Activity_Touch و Action_Move استفاده کرد ولی چجوری تشخیص بدم از چپ به راست کشیده؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

رجوع به لینک زیر:

http://answercenter.ir/thread168.html

خداوکیلی یه سرچ کوچولو بکنید ثواب داره

لینک ارسال

با gesture فایده نداره ببینید من یه lockscreen دارم میخوام با کشیدن انگشت از سمت چپ به راست قفل صفحه باز بشه

توی اون مثال gesture که نوشتین شرط گذاشتین که اگه x از نصف عرض پنل کمتر بود تو بیا پیغام بده از چپ انگشتتو بکش در حالی که اگه طرف یک نقطه از صفحه رو لمس کنه که از نصف عرض صفحه کمتر باشه باز هم این کار رو انجام میده

من میخوام طرف مجبور بشه فقط با کشیدن انگشت از چپ به راست قفل صفحه رو باز کنه

لینک ارسال

متوجه شدم شما می خواهید 2 تا مقدار x داده بشه یعنی از x1 تا x2 حالا هرجای صفحه بود شرط می زاریم اگه x1 ما از x2 کوچکتر بود جهت از سمت چپ به راسته و اگر x1 ما بزرگتر از x2 بود جهت از سمت راست به چپ می باشد

توی همین کد شرط دوم رو بردار و مقدار (ix<(pnl.Width/2 رو هم تقسیم بر دو اونو بردار

کدشو براتون میزارم اگه متوجه نشدید

لینک ارسال

متوجه شدم شما می خواهید 2 تا مقدار x داده بشه یعنی از x1 تا x2 حالا هرجای صفحه بود شرط می زاریم اگه x1 ما از x2 کوچکتر بود جهت از سمت چپ به راسته و اگر x1 ما بزرگتر از x2 بود جهت از سمت راست به چپ می باشد

توی همین کد شرط دوم رو بردار و مقدار (ix<(pnl.Width/2 رو هم تقسیم بر دو اونو بردار

کدشو براتون میزارم اگه متوجه نشدید

اگه لطف کنی سورسش رو بزاری ممنون میشم هرکاری میکنم درست نمیشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...