رفتن به مطلب
  • 0

فراخوانی عکس از داخل برنامه

siyavash441

سوال

سلام دوستان من دوتا اکتیوتی دارم که داخل اکتیوتی اول ده تا عکس هستم میخوام وقتی روهریکی ازاین عکسا کلیک ش داون عکسو رو تو اکتیوتی دوم نشون بده

به فکر خودم کپی کردن عکسها از داخل برنامه به حافظه گوشی رسید که دراکتیوتی دوم این عکسی که کپی کردم را فراخوانی کنم ولی نمیدونم چطوری انجامش بدم چطوری بفهمم کاربر رو کدوم عکس کلیک کرده که تو اکتیوتی دوم نشون داده بشه

ممنون میشم منو راهنمایی کنیید خواهشا کلی نگید با مثال اگه بتونید بگید خیلی خوب میشه ممنون دوستان بدجور لازمش دارم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

نیازی ب این کار نیست...

کافیه اسم اون عکسی ک انتخاب میشه رو از اون اکتیویتی به اکتیویتی دیگه ( با هر روشی ک بلدی) ببریف بعد اونجا با اون اسم عکس رو باز کنی

لینک ارسال

راه خیلی زیاده! روشی که nicetitle عزیز پیشنهاد کردن رو توضیح میدم (اینم بگم برای انتقال مقدار بین دو اکتیویتی راه زیاده من یکیشو میگم) مطمئنا درجاهای دیگه هم به دردت میخوره.

فرض میگیریم شما از 10 تا imageView استفاده کردید، و عکس ها رو بعنوان bitmap بهشون دادید.

خب، داخل اکتیویتی دوم که میخواید عکس داخلش نمایش داده بشه یه imageView اضافه کنید به نام ImageView1.

این کد رو هم به اکتیویتی دوم اضافه کنید:

Sub ShowPic(bitmap1 As Bitmap)
imageView1.Bitmap = bitmap1
End Sub

در رویداد CLick برای ImageView خودتون در اکتیویتی اول هم این رو بذارید:

Sub iv1_Click
CallSubDelayed2(Activity2,"ShowPic",iv1.Bitmap)
End Sub

این یه روش خیلی ساده بود.

خودت جستجو کنی و خلاقیت به خرج بدی روش های بهتری هم وجود دارن.

موفق باشی.

لینک ارسال

بهترین روش از نظر من دیتا بیس هستش هم اکتیویتی ها کمتر میشه هم کدنویسی و هم قابلیت اشتراک و علاقه مندی هم میشه بهش اضاف کرد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...