رفتن به مطلب

کتابخانه ی PersiaInstaDownloader ( دانلودر اینستاگرام )

randyerfan

ارسال‌های توصیه شده

سلام ، کتابخونه ای رو نوشتم که بوسیله اون براحتی میتونید از اینستاگرام دانلود کنید و یا کامنت اول ( توضیحات هر پست ) رو دریافت کنید .

گرفتن آدرس عکس پروفایل و پست ها ( فایل .jpg)

گرفتن آدرس فیلم ( فایل .MP4)

گرفتن کامنت اول

توجه : این کتابخانه فقط آدرس فایل ( عکس یا فیلم ) را برای شما میگیرد و وظیفه دانلود کردن و ذخیره سازی فایل بر عهده ی برنامه نویس می باشد !

پیشنهاد من برای دانلود فایل های گرفته شده استفاده از AriaHTTP که توسط Amin Shahedi ساخته شده است .

با این کتابخونه براحتی اینستا دانلودر برای خودتون بسازید و در کافه بازار قرار بدید و سود کنید  :malih: 

نسخه جدید 1.02 کتابخونه  + فیلم آموزشی + سورس در لینک زیر :

دانلود از پیکو فایل بدون رمز

دانلود کتابخانه ورژن 1.02 به صورت مجزا :

دانلود کتابخانه 

کتابخونه به نسخه ی 1.02 آپدیت شد !

تغییرات : 

فیکس شدن مشکل برگردوندن لینک عکس و فیلم و کامنت کاملا برطرف شد و کتابخونه از این پس به صورت پایدار قابل استفاده خواهد بود .

تاپیک رو بترکونید !!!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالیه واقعا مرسی :)

مرسی.دمت گرم..

خیلی عالی بود

موفق تر بیشی :crazy:

فداتون قابلتونو نداره ! هر مشکلی تو کتابخونه دیدید بگید فیکس کنم  ♥

لینک ارسال

خسته نباشید

خیلی خوب و عالیه

فقط یک سوال

چرا فقط کامنت اول رو میگیره ؟

لینک ارسال

خسته نباشید

خیلی خوب و عالیه

فقط یک سوال

چرا فقط کامنت اول رو میگیره ؟

عشقی ، چون که کامنت اول رو نمیشه کپی کرد . مثلا بعضی پیج ها که جوک طولانی میزارن . تو عکس نمیزارن تو توضیحات میزان برنامه هم اونو کپی میکنه واستون .

لینک ارسال

سلام

دستتون درد نکنه بابت ساخت یا رپ کردن این لایبراری برای بیسیک

یه سوال

من شاید نخوام اینستا دانلود بسازم

شاید بخوام فایل ها دانلود کنم

کش کنم اونا رو داخل دیتابیس برنامه

و بخوام محتویات یک صفحه یا پیجی رو داخل یه اکتیویتی نمایش بدم

من جاوا زیاد کار نکردم و چیز خاصی نمیدونم فقط میخوام بدونم میتونید اسم پروفایل رو بدیم تمام محتویات رو بیاره

یا اینکه پارامتری داشته باشه که بتونیم اسم پروفایل رو ریترن کنیم و بزاریمش تو لیبل؟

و سوال دوم

ایا میشه تعداد لایک های مربوط به لینک هر پست رو ریترن کرد؟

وسوال سوم :DD:

ایا میشه جز دانلود و برگردوندن لینک ایونت و متدی برای لایک هر پست بنا به لینکی که داریم انجام بدیم؟

ببخشید زیاد سوال داشتم :wacko1::crazy:

لینک ارسال

سلام

دستتون درد نکنه بابت ساخت یا رپ کردن این لایبراری برای بیسیک

یه سوال

من شاید نخوام اینستا دانلود بسازم

شاید بخوام فایل ها دانلود کنم

کش کنم اونا رو داخل دیتابیس برنامه

و بخوام محتویات یک صفحه یا پیجی رو داخل یه اکتیویتی نمایش بدم

من جاوا زیاد کار نکردم و چیز خاصی نمیدونم فقط میخوام بدونم میتونید اسم پروفایل رو بدیم تمام محتویات رو بیاره

یا اینکه پارامتری داشته باشه که بتونیم اسم پروفایل رو ریترن کنیم و بزاریمش تو لیبل؟

و سوال دوم

ایا میشه تعداد لایک های مربوط به لینک هر پست رو ریترن کرد؟

وسوال سوم :DD:

ایا میشه جز دانلود و برگردوندن لینک ایونت و متدی برای لایک هر پست بنا به لینکی که داریم انجام بدیم؟

ببخشید زیاد سوال داشتم :wacko1::crazy:

توجه کنید ، فعلا تو این ورژن کتابخونه لبنک عکس پست یا پروفایل و یا فیلم رو براتون میگیره و شما هرکار دوس داشته باشید میتونید باهاش بکنید .

سوال اولتون : بله تو ورژن بعدی اسم پروفایل رو هم برمیگردونیم اما فکر نمیکنم کار آمد باشه .

سوال دوم : باید ببینم احتمال زیاد میشه ، روش کار میکنم تو ورژن بعدی اضافه بشه .

سوال سوم : این دیگه نیاز به api اینستاگرام داره . توجه کنید که این کتابخونه از api استفاده نمیکنه ( بدلیل افت سرعتش )

لینک ارسال

توجه کنید ، فعلا تو این ورژن کتابخونه لبنک عکس پست یا پروفایل و یا فیلم رو براتون میگیره و شما هرکار دوس داشته باشید میتونید باهاش بکنید .

سوال اولتون : بله تو ورژن بعدی اسم پروفایل رو هم برمیگردونیم اما فکر نمیکنم کار آمد باشه .

سوال دوم : باید ببینم احتمال زیاد میشه ، روش کار میکنم تو ورژن بعدی اضافه بشه .

سوال سوم : این دیگه نیاز به api اینستاگرام داره . توجه کنید که این کتابخونه از api استفاده نمیکنه ( بدلیل افت سرعتش )

بسیار عالی :cheshmak:

در مورد اسم هدفم این بود

بیشتر کسایی که دانلود میکنن با برنامه های دانلودر براشون اون محتوا مهمه نه اسم اما یه سریا هستن که بهشون برخوردم میخوان فایل ها بر اساس اون اسم پروفایلی که دانلود شده انجام بشه

مثلاً : دسته فایل های دانلود شده محمد

تو این قسمت تمام فایل ها نمایش داده بشه به همراه اسم

تعداد لایک ها هم میشه با یه سری ایده و ترفند بتونیم یک پیج رو افلاینش کنیم داخل خود برنامه

برنامه بیاد هر 24 ساعت چک کنه که ایا لینک جدید از اون پروفایل ایجاد شده یا نه اونو بگیره داخل برنامه ذخیره کنه

البته حجم زیادی میبره و بنظرم با دیتابیس و تبدیل بایت به بایت میشه حجم تصاویر و فیلم هارو اورد پایین

لینک ارسال

بسیار عالی :cheshmak:

در مورد اسم هدفم این بود

بیشتر کسایی که دانلود میکنن با برنامه های دانلودر براشون اون محتوا مهمه نه اسم اما یه سریا هستن که بهشون برخوردم میخوان فایل ها بر اساس اون اسم پروفایلی که دانلود شده انجام بشه

مثلاً : دسته فایل های دانلود شده محمد

تو این قسمت تمام فایل ها نمایش داده بشه به همراه اسم

تعداد لایک ها هم میشه با یه سری ایده و ترفند بتونیم یک پیج رو افلاینش کنیم داخل خود برنامه

برنامه بیاد هر 24 ساعت چک کنه که ایا لینک جدید از اون پروفایل ایجاد شده یا نه اونو بگیره داخل برنامه ذخیره کنه

البته حجم زیادی میبره و بنظرم با دیتابیس و تبدیل بایت به بایت میشه حجم تصاویر و فیلم هارو اورد پایین

ایده ی خیلی جالبیه ! روش کار میکنم
لینک ارسال

سلام بعد از وارد کردن لینک ابتدا یک متن به صورت عکس نشون میده سپس لینک یا متن رو میده

photo_2016-02-22_21-57-30.jpg

میتونید با یه If حلش کنید که اگر تکست خالی بود انجام نده فقط در صورتی که لینک وارد شد اجرا شه ! و اینکه کار قشنگ تر اینه که فرمت لینک رو با استفاده از Regex تایین کنید که کاربر لینک دیگه ای گذاشت کار نکنه ، 

در ضمن یه نگاه به سورس و آموزش بندازید .

لینک ارسال

میتونید با یه If حلش کنید که اگر تکست خالی بود انجام نده فقط در صورتی که لینک وارد شد اجرا شه ! و اینکه کار قشنگ تر اینه که فرمت لینک رو با استفاده از Regex تایین کنید که کاربر لینک دیگه ای گذاشت کار نکنه ، 

در ضمن یه نگاه به سورس و آموزش بندازید .

این خطا به خاطر خالی بودن ادیت تکس نیست در واقع دوبار مقدار برمیگردونه که دفعه اول این متن هست و دفعه دوم اون لینک که قرار هست بده تو سورس شما هم همین مشکل هست

لینک ارسال

این خطا به خاطر خالی بودن ادیت تکس نیست در واقع دوبار مقدار برمیگردونه که دفعه اول این متن هست و دفعه دوم اون لینک که قرار هست بده تو سورس شما هم همین مشکل هست

پیگیری میشه !

لینک ارسال

کتابخونه به نسخه ی 1.02 آپدیت شد !

تغییرات : 

فیکس شدن مشکل برگردوندن لینک عکس و فیلم و کامنت کاملا برطرف شد و کتابخونه از این پس به صورت پایدار قابل استفاده خواهد بود .

میتوانید از پست اول آپدیت را دریافت کنید .

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام من فایل test خودتون رو هم اجرا میکنم خطای has stoped میده . آیا نباید چیزی به مانیفست اضافه بشه ؟ اصلا کلا تیک کتابخونش رو میزنم و پروژه رو اجرا میکنم خطا میده متن خطا

java.lang.NoClassDefFoundError: anywheresoftware.b4h.okhttp.OkHttpClientWrapper

at anywheresoftware.b4a.samples.httputils2.httputils2service._process_globals(httputils2service.java:144)
    at b4a.example.main.initializeProcessGlobals(main.java:415)
    at b4a.example.main.afterFirstLayout(main.java:96)
    at b4a.example.main.access$100(main.java:17)
    at b4a.example.main$WaitForLayout.run(main.java:78)
    at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:605)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:92)
    at android.os.Looper.loop(Looper.java:137)
    at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:4424)
    at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:511)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:784)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:551)
    at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)

لینک ارسال

سلام من فایل test خودتون رو هم اجرا میکنم خطای has stoped میده . آیا نباید چیزی به مانیفست اضافه بشه ؟ اصلا کلا تیک کتابخونش رو میزنم و پروژه رو اجرا میکنم خطا میده متن خطا

java.lang.NoClassDefFoundError: anywheresoftware.b4h.okhttp.OkHttpClientWrapper

at anywheresoftware.b4a.samples.httputils2.httputils2service._process_globals(httputils2service.java:144)

at b4a.example.main.initializeProcessGlobals(main.java:415)

at b4a.example.main.afterFirstLayout(main.java:96)

at b4a.example.main.access$100(main.java:17)

at b4a.example.main$WaitForLayout.run(main.java:78)

at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:605)

at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:92)

at android.os.Looper.loop(Looper.java:137)

at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:4424)

at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)

at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:511)

at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:784)

at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:551)

at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)

تست کردم مشکلی نبود ! مشکل از کتابخونه ی HTTP Utilies 2 شماسست ! فک کنم کتابخونه رو ندارید .

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام، اولا عذر میخوام که تاپیک رو آوردم بالا ولی خب نیاز شدید بهش داشتم، چاره ای نبود

خود سازنده کتابخونه هم گفتند مشکلاتتون رو توی این تاپیک بزارید تا بررسی بشه.

آقا دستت درد نکنه واقعا ممنون، با این لیب و یه لیب دیگه میشه یه دانلودر حرفه ای کامل ساخت!
آقا این کامنت اول رو برنمیگردونه
بجاش همچین متنی برمیگردونه:

ee this instagram photo by @dorehami_tvnasim . 315 like

میشه با استفاده از این خلاقیت به خرج داد و نام کاربری رو دریافت کرد و لایک یا ویو رو هم دریافت کرد ولی خب اگر بشه هم اینا توی متن باشن و هم کپشن پست(کامنت اول) خیلی بهتر میشه و دقیق تر بگم فوق العاده میشه

ممنون میشم بررسی کنید مشکل رو

باتشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...