رفتن به مطلب

اموزش ساخت شبکه اجتماعی با بیسیک 4 اندروید

majid08

ارسال‌های توصیه شده

دوستان کاری به   لینک های   این تاپیک نداشته باشن

میخوان این پکیج رو بخرن به این لینک برن

تا هر 4 قسمت پکیج رو بتونن ببینن و اگه میخوان خریداری کنند

کسایی هم که خرید کردند میتونن به این صورت محصولات خریداری کرده خودشون رو دانلود کنند :

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 1394/12/09, 16:31:19، majid08 گفته است :

سلام

قراره توی این سری از اموزشها یک شبکه اجتماعی رو با هم بسازیم.

لینک اموزشها رو توی همین پست به ترتیب قرار میدم.

توجه فقط چند قسمت رو رایگان میزارم

قسمت اول

http://s6.picofile.com/file/8241027050/Net01.pdf.html

قسمت دوم

http://s7.picofile.com/file/8241027834/NET02.pdf.html

سلام ادامه اموزشهارو بذارید لطفا

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
در در 1394/12/09, 16:31:19، majid08 گفته است :

قراره توی این سری از اموزشها یک شبکه اجتماعی رو با هم بسازیم.

با سلام

3 سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:

1) آیا دوره شما به ما کمک میکنه که با استفاده از سوکت بازی آنلاین بسازیم ، یا فقط تنها کاربردش همون ساخت چیزی شبیه به شبکه اجتماعی خودتونه و دیواره و ... هست ؟

2) مزایای استفاده از این روش برای ساخت چنین شبکه اجتماعی ای نسبت به روش معمولی ارتباط با دیتابیس هاست بدون سوکت چیه ؟ (دوره های زیادی که در برنامه اندرویدی اطلاعات را از یک فایل php دریافت میکنیم...)

3) شما برنامه فتوپیامک رو با B4A ساختید یا اکلیپس و اندروید استودیو ؟ (چون ساخت صفحه اصلیش که شبیه به بازار هست و میشه با درگ صفحه به چپ و راست بین تب ها حرکت کرد کار جالبی بود ، یا تغییر ارتفاع edittext زمان انتخاب دکمه enter ... کلا محسط خوبی داشت. فقط سرعت بارگزاری و ساخته شدن فرم های پیام ها زمان اسکرول کمی با تاخیر و مکث صورت میگرفت که از کیفیت برنامه چیزی کم نمیکنه...)

با سپاس

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، nima_j گفته است :

با سلام

3 سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:

1) آیا دوره شما به ما کمک میکنه که با استفاده از سوکت بازی آنلاین بسازیم ، یا فقط تنها کاربردش همون ساخت چیزی شبیه به شبکه اجتماعی خودتونه و دیواره و ... هست ؟

2) مزایای استفاده از این روش برای ساخت چنین شبکه اجتماعی ای نسبت به روش معمولی ارتباط با دیتابیس هاست بدون سوکت چیه ؟ (دوره های زیادی که در برنامه اندرویدی اطلاعات را از یک فایل php دریافت میکنیم...)

3) شما برنامه فتوپیامک رو با B4A ساختید یا اکلیپس و اندروید استودیو ؟ (چون ساخت صفحه اصلیش که شبیه به بازار هست و میشه با درگ صفحه به چپ و راست بین تب ها حرکت کرد کار جالبی بود ، یا تغییر ارتفاع edittext زمان انتخاب دکمه enter ... کلا محسط خوبی داشت. فقط سرعت بارگزاری و ساخته شدن فرم های پیام ها زمان اسکرول کمی با تاخیر و مکث صورت میگرفت که از کیفیت برنامه چیزی کم نمیکنه...)

با سپاس

سلام

ساخت چیزی شبیه به شبکه اجتماعی خودتونه و دیواره و ... هست و از سوکت استفاده نشده

این از روش معمولی  ارتباط با دیتابیس هاست بدون سوکت استفاده شده

با B4A ساختم و لای اوت هاش رو با xml درست کردم

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، majid08 گفته است :

سلام

ساخت چیزی شبیه به شبکه اجتماعی خودتونه و دیواره و ... هست و از سوکت استفاده نشده

این از روش معمولی  ارتباط با دیتابیس هاست بدون سوکت استفاده شده

با B4A ساختم و لای اوت هاش رو با xml درست کردم

سلام

ممنونم بابت پاسخگوییتون

اگر آموزش XML نویسی چنین آبجکت هایی رو بسازید بنده یکی از خریداران اون آموزش خواهم بود... مخصوصا صفحه اصلیه که تب داره و قابل جابجایی با drag هست و در عین حال اگر از سمت راست صفحه تاچ کنیم به سمت چپ منو باز میشه... کلا منویی که ساختید هم زیبا است. اینم در آموزش باشه که دیگه عالیه...

لینک ارسال

• 2 سال بعد...

من یه آموزش ساخت شبکه اجتماعی همراه با اموزش و سورس دارم

اموزش: https://aparat.com/v/l4xfM

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...