رفتن به مطلب

ساخت database با برنامه Navicat for SQLite و استفاده در اندروید

ارسال‌های توصیه شده

به نام خدا

سلامو درود خدمت دوستان نمیدونم کسای بودن که این آموزش هارو گذاشتن یا نه اما من هم کلی میخام بزارم این روش ساخت دیتابیس و استفاده در برنامه نویسی اندروید هستش که به صورت کلی فیلم گرفته شده به دلیل اینکه حجم فیلم زیاد شده بنده به زودی آموزش این فیلم رو به صورت تصاویر هم درتاپیکی جدا ارسال میکنم تا جای که امکان بود حجم رو کم کردم حتی بدون صدا فیلم گرفته شده *DntKnow* اما باز حجم رفت بالا اما دانلود کنید ارزشش رو داره

در مورد delete کردن add کردن edit کردن report کردن فیلم گرفته شده

در مورد توضیح هم بگم به زودی زیر همین تاپیک به توضیح دادن کد ها میپردازیم

دانلود : Navicat for SQLite 64 bit

حجم فایل : 12MB

دانلود : Navicat for SQLite 32 bit

حجم فایل : 11.8MB

دانلود فیلم : MediaFire

دانلود فیلم : PicoFile

حجم فایل : 50.22MB

=================================================

لینک ها به صورت 6 پارت در اومدن

پارت1 ===5مگابایت

پارت2 ===5مگابایت

پارت3 ===5مگابایت

پارت4 ===5مگابایت

پارت5 ===5مگابایت

پارت6 ===3مگابایت

دیگه چی میخای مهران جوننننننننننننن؟؟؟؟؟؟؟*DntKnow*

=================================================

پسورد تمامیه فایل ها : basic4android.org

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خسته نباشی آرمین جان

اتفاقا چند روزه می خوام آموزششو به صورت متنی بزارم ولی گرفتار بودم

اگه قسمت شه با دیتاکرید و لیست ویو آموزش میدم

لینک ارسال

خسته نباشی آرمین جان

اتفاقا چند روزه می خوام آموزششو به صورت متنی بزارم ولی گرفتار بودم

اگه قسمت شه با دیتاکرید و لیست ویو آموزش میدم

عالیه عزیز موفق باشیم

لینک ارسال

آرمین جـــــان خسته نباشی،

کاش حجم رو کمتر میکردی ! یا با winrar فایل ها رو به چند قسمت تقسیم میکردی و آپلود میکردی تا برای برخی کاربران که از سرعت اینترنت بالایی برخوردار نیستند مشکلی پیش نیاد.

__

من می خواستم آموزش دیتابیس رو شروع کنم در حالی که سرم فوق العاده شلوغه، خوشحالم که شما هم مثل من مشتاق هستید برای یاد دادن و یاد گرفتن.

موفق باشیم.

لینک ارسال

آرمین جـــــان خسته نباشی،

کاش حجم رو کمتر میکردی ! یا با winrar فایل ها رو به چند قسمت تقسیم میکردی و آپلود میکردی تا برای برخی کاربران که از سرعت اینترنت بالایی برخوردار نیستند مشکلی پیش نیاد.

__

من می خواستم آموزش دیتابیس رو شروع کنم در حالی که سرم فوق العاده شلوغه، خوشحالم که شما هم مثل من مشتاق هستید برای یاد دادن و یاد گرفتن.

موفق باشیم.

سلام مهران پارت هم اضاف شد

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

درود

تشکر بابت این آموزش

آموزش خیلی خوبیه ولی چون صدا نداره نمیشه خوب فهمید چی به چیه !!

لطفا در صورت امکان یا آموزش با صدا رو بزارین یا توضیحی که در مورد کدها گفتین میگین رو بگین *give_rose*

30 دقیقه هم زمان زیادی نیست، میشه حجمش با صدا هم کمتر بشه

الآن مجموع حجم پارت ها 28 مگِ تک پارت 50 مگ !

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

درواقع من تمامیه فیلم هام صدا داره!!!! این گرفتم تهش دیدم صدا نداره*غمگین* توضیح هم تو سایت بگردین پره الان

موفق باشید

لینک ارسال

آموزش خیلی خوبیه ولی حیف و صد حیف !!! که صدا نداره

دوست من یه زحمت بکش صدا ضبط کن و بهش اضافه کن

لینک سورس رو هم بذار

دمت گرم

لینک ارسال

سورس رو که ندارم اما واسه صدا هم به زودی بکی جدید ظبط میکنم میزارم ممنون بابت نظر

لینک ارسال

مرسی آرمین جان منکه هرچی زدم نتونستم اوکی کنم

میدونم اشتباه از منه ولی نمیدونم کجاش

بازم میگردم تا پیداش کنم

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

به وسیله کئ زیر میتوانید ستون های دیتابیس رو بگیرید:

Dim c As Cursor
c.ColumnCount
لینک ارسال

من نفهمیدم؟

من از کد زیر استفاده می کنم اما فقط ستون اسم رو می گرده چکارش کنم تا هر چی زدم همه ستون ها رو سرچ کنه؟

Sub DBload(q As String)Private condition As Stringq=q.Trim 'remove spacescondition="WHERE esm LIKE '%" & q & "%'"

ListView1.Clear'need to clear the listcursor1 = SQL1.ExecQuery("SELECT * FROM table1 " & condition & "ORDER BY esm")For i = 0 To cursor1.RowCount - 1cursor1.Position = iListView1.AddSingleLine(cursor1.GetString("esm") & "|" & cursor1.GetString("nomre") & "|" & cursor1.GetString("famili"))ListView1.SingleLineLayout.ItemHeight = 40ListView1.SingleLineLayout.Label.TextSize = 20ListView1.SingleLineLayout.Label.TextColor = Colors.BlackListView1.SingleLineLayout.Label.Color = Colors.WhiteNextEnd Sub

لینک ارسال

من نفهمیدم؟

من از کد زیر استفاده می کنم اما فقط ستون اسم رو می گرده چکارش کنم تا هر چی زدم همه ستون ها رو سرچ کنه؟

Sub DBload(q As String)Private condition As Stringq=q.Trim 'remove spacescondition="WHERE esm LIKE '%" & q & "%'"

ListView1.Clear'need to clear the listcursor1 = SQL1.ExecQuery("SELECT * FROM table1 " & condition & "ORDER BY esm")For i = 0 To cursor1.RowCount - 1
cursor1.Position = iListView1.AddSingleLine(cursor1.GetString("esm") & "|" & cursor1.GetString("nomre") & "|" & cursor1.GetString("famili"))ListView1.SingleLineLayout.ItemHeight = 40ListView1.SingleLineLayout.Label.TextSize = 20ListView1.SingleLineLayout.Label.TextColor = Colors.BlackListView1.SingleLineLayout.Label.Color = Colors.WhiteNextEnd Sub

درسته دیگه . الان شما فقط دارید در esm جست و جو میکنید. باید اسم تمام ستون های مورد نظرتون رو وارد کنید.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

آقا جواب نداد

من اسم و فامیلی رو میزنم کامپایل نمی شه

چطوری باید وقتی کلمه ایی می زنم رو هم در ستون اسم بگرده و هم در ستون فامیلی؟

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

نمیدونم اینجا جاش هست یا نه اما اقا من نتونستم برنامه رو کرک کنم 2 روز دیگه تموم میشه انقضاش لطفا کمک کنین

:( خیلی لازم دارم

لینک ارسال

شما لطف کن بیا skype ادد کن

armin.ramzani

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

درود

لطف کنید بیشتر آموزش تون رو با عکس بزارید چون با فیلم هم حجم میره بالا و هم ما زیاد دانلود کنیم و ترافیک اینترنتمون تموم میشه ویا یک پکیج کامل اموزش تصویری basic 4 android از مقدمتاتی تا پیشرفته درست کنید و برای فروش بزارید اما نه انلاین تا بخریم (پستی بزارید)

باتشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...