رفتن به مطلب

آموزش های تصویری Fragment در اندروید استودیو

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام ، 

خب فعلا 2 تا ویدیو راجع به Fragment تهیه کردم که برای آشنایی و استفاده اولیه از اون هستش که آموزش های بیشتر و پیشرفته تر هم کم کم میزارم توی همین تاپیک ،

برای توضیح فرگمنت توی یکی دوتا ویدیو نمیشه همه چی رو گفت ، توی این ویدیواول یه توضیح کوچیک و 2تا مثال که یکی از برنامه دیوار و یکی هم یه سمپل فرگمنت که درست کردم تا بعتر متوجه شین گفتم و آموزش ساخت یه فرگمنت و نمایش دادن اون توی اکتیویتی رو گفتم ، 

و یه آموزش دیگه هم راجع به ارتباط برقرار کردن فرگمنت با اکتیویتی هاست یا همون میزبانه که از طریق یه Interface ما این کار رو انجام میدیم و با کلیک روی اون یه فرگمنت جدید باز رو جایگزین قبلی میکنیم ، به عبارتی میریم صفحه بعد ، و یه توضیح کوچیک هم راحع به استفاده از Transition و یا افکت جابجایی بین فرگمنت هاس ، 

آموزش های بعدی هم به زودی توی همین تاپیک قرار میگیره که آموزش هایی مثل نمایش همزمان لیست و محتویات همزمان توی صفحه های بزرگ هستش (مثال عکسی)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی اَمینم،گذاشتم تو صف دانلوده دانلود منیجر :)

یه دانه ای!!

لینک ارسال

خیلی دوره آموزشی مفیدی هست ، مخصوصا برای طراحی رابط کاربری های زیبا!

خیلی ممنون ، ادامه بدید حتما!

لینک ارسال

در در 1394/12/15, 19:06:28، امین شاهدی گفته است :

آقای شاهدی یه سوال
مشکلی که من دارم موقع تعریف یه باتن، ایمیج ویو یا هر چیز دیگه ای تو فرگمنت متد layout.findViewById ارور داره و میگه اصلا موجود نیست
اگه ممکنه راهنمایی کنید.
از راهنمایی های دیگر دوستان هم ممنون میشم.

ImageView toolbar_settings = (ImageView) layout.findViewById(R.id.toolbar_settings);

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...