رفتن به مطلب

کتابخانه AriaZip (امنیت کامل برنامه)

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

امین جان درود وسپاس 
سوالم اینه که فرض ما برای یک دیتابیس 20 مگابایتی sql  هست !!!
که من معمولا برای Encryption با روشهای مختلف به علت حجم بالا با مشکل روبرو بودم!
آیا در این کتابخانه با دیتابیس ها و فایل های یک پارچه با حجم بالا در زمان 
Encryption به مشکل نمیخوریم؟؟
و تست شده؟؟
و سوال دوم اینکه میشه قابلیت 
256bit AES رو تغییر داد و مدلهای دیگه کد کذاری و انتخاب کرد؟
با تشکر 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود ارسطو جان ، من شخصا تا فایل 40 مگابایتی تست کردم و اصلا مشکلی نداشت ، خود مهدی جان هم تست کردن ، 

سوال دوم هم : من فقط همین نوعش رو گذاشتم چون امنیت خیلی بالایی داره و مهمتر از همه اینه فقط یه انکریپت معمولی نیست و با کلید یا رمز دلخواه انکریپت میشه و فقط هم با همون کلید میتونین متن انکریپت شده رو دیکریپت کنین

لینک ارسال

خسته نباشی پهلوون 3>

بسی حال کردیم :DD::53:

لینک ارسال

سلام ،

امین جان برام یک سوال پیش اومد ، اگر فایل دیتابیس رو با پسوورد زیپ کنیم و بعد در برنامه توسط کتابخونه unzip کنیم ، فایل دیتابیس در شاخه روت گوشی اکسرت می‌شه ؟ و در این صورت کاربر با داشتن دسترسی روت می تونه به فایل دیتابیس دسترسی پیدا کنه؟

البته باید بگم که در هر حال احتمال سو استفاده از فایل های برنامه بسیار‌کم می شه چرا که در حالت عادی کمتر کاربران به روت و مسیر فایل های برنامه ها دسترسی دارند.

لینک ارسال

سلام ،

امین جان برام یک سوال پیش اومد ، اگر فایل دیتابیس رو با پسوورد زیپ کنیم و بعد در برنامه توسط کتابخونه unzip کنیم ، فایل دیتابیس در شاخه روت گوشی اکسرت می‌شه ؟ و در این صورت کاربر با داشتن دسترسی روت می تونه به فایل دیتابیس دسترسی پیدا کنه؟

البته باید بگم که در هر حال احتمال سو استفاده از فایل های برنامه بسیار‌کم می شه چرا که در حالت عادی کمتر کاربران به روت و مسیر فایل های برنامه ها دسترسی دارند.

اون که آره دیگه ، ولی  اگه امنیتش دیگه خیلی خیلی مهمه میتونین مقدار هاتون رو با همین کتابخونه انکریپت کنین و توی دیتابیس ذخیره کنین تا دیگه حتی یک صدم درصد هم احتمال دسترسی بهش نباشه

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

یه کار دیگه هم میشه کرد و اینکه پسوند فایل دیتابیسمون رو عوض کنیم. mp3 گزینه خوبیه و خیلی به ندرت پیش میاد که لو بره

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام

من این کتابخانه رو خریدم

و مثلا الان من یک ادرس سایت در برنامه هست کد کردم با یک رمز

حالا اگر یک نفر بیاد برنامه رو دیکامپایل کنه ایا دسترسی به این کد و رمز داره (هم کد متن در برنامه هست هست و هم رمز!!)

فقط اگر میشه یه توضیحی یا اموزش تصویری بزارین که کلا بفهمیم چی شده

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

با سلام کتابخونه آماده شد و به همراه سورس با فروشگاه اضافه شد ، 

این کتابخونه 2تا کلس داره که هردو مربوط به امنیت اطلاعات هستن که امکانات اونا به این شکل : 

AriaZip : 
با این کلس میتونین هر نوع فایل زیپ رو Extract کنین (با پسورد و بدون پسورد)
با و  کارایی و سرعت  خیلی بالا

AriaEncryption : 
با این کلس میتونین مقدار های خودتون رو کد گذاری کنید 
انکریپت کردنمقدار ها به صورت 256bit AES با رمز انکریپت دلخواه و امنیت خیلی بالا 
کد گذاری فقط و فقط با یه خط کد و بسیار ساده

نکته : استفاده از این کتابخانه علاوه بر امنیت بالا کمتر شدن حجم برنامه شما را هم به دنبال خواهد داشت

سلام میشه در مورد طریقه استفاده ازش یه آموزش هم کنارش قرار بدین

ممنون

لینک ارسال

سلام میشه در مورد طریقه استفاده ازش یه آموزش هم کنارش قرار بدین

ممنون

بسیار ساده هست. سورس کنارش قرار داره و بیانگر همه چیز هست. هرجاش مشکل داشتید توی همین تاپیک مطرح کنید پاسخ داده میشه

لینک ارسال

سلام ، اگه بخوایم تمام تصاویر برنامه رو زیپ کنیم با پسوورد اونوقت تصویر اسپلش که بیاد ایا دیرتر به نمایش میاد به خاطراکسترکت کردن عکس یا مشکلی نیست؟

و در مورد زیپ وقفل کردن فایل mp3 چی مثلا یه برنامه اهنگ با 100 اهنگ و حجم بالا تا 100 مگابایت اونارو زیپ کنیم ایا باعث کندی نمیشه یا اختلال ایجاد نمیشه برای کاربر و...سوالایی از این دست..

قصد خرید این برنامه رو داریم اما لطفا توضیحات لازم رو بدین تا ببینیم به کارمون میاد یا نه...

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام به استاد شاهدی عزیز 
آخرین سوال من در باره این کتابخونه  :crazy:  :crazy:  قبل از خرید
فرض میکنیم دیتابیسی داریم با حجم 5 مگابایت
بعد از کد کردن دیتابیس حجم چه قدر زیاد میشه؟؟
( بعد از زیپ کردن نه !! چون قصد زیپ کردن ندارم فقط میخام دیتابیس رو کد کنم)
روشهایی که من استفاده میکنم معمولا بعد از کد کردن چون تعداد کاراکتر بیشتر میشه خود به خود حجم دیتابیس هم بالا میره 
و معمولا در روشهایی که با پسورد اطلاعات رو کد میکنیم حجم اطلاعات و کاراکتر های کد شده بیشتر میشه تا حدود 1 تا 1/5 برابر ..
البته معمولا!!
می خاستم لطف کنید تست کنید و این مقدار رو بفرمایید
مرسی 

لینک ارسال

سلام به همه دوستان و اساتید عزیز

من میخوام این کتابخونه رو بخرم و قبل خرید چندتا سوال داشتم و ممنون میشم جواب بدید

تو برنامه یه فایل دیتابیس ذخیره میکنم که نمیخوام کاربر بتونه اطلاعاتی که بار اول ذخیره شده رو دیگه تغییر بده  ... از طریق این کتابخونه امکان داره که کاری کنم کاربر اگه حتی برنامه رو دیکامپایل کرد نتونه اطلاعات داخل اون دیتابیس رو بخونه و اطلاعات قابل تغییر نباشه  ؟  

آقای شاهدی تو پست قبل تر گفته ن که ... اگه امنیتش دیگه خیلی خیلی مهمه میتونین مقدار هاتون رو با همین کتابخونه انکریپت کنین و توی دیتابیس ذخیره کنین تا دیگه حتی یک صدم درصد هم احتمال دسترسی بهش نباشه .... اگه ممکنه یه سورس ساده آماده کنین که بتونم با استفاده از کتابخونه اطلاعات دیتابیسمو امنیت دار کنم 

مممنون از همه شما

لینک ارسال

سلام به استاد شاهدی عزیز 

آخرین سوال من در باره این کتابخونه  :crazy:  :crazy:  قبل از خرید

فرض میکنیم دیتابیسی داریم با حجم 5 مگابایت

بعد از کد کردن دیتابیس حجم چه قدر زیاد میشه؟؟

( بعد از زیپ کردن نه !! چون قصد زیپ کردن ندارم فقط میخام دیتابیس رو کد کنم)

روشهایی که من استفاده میکنم معمولا بعد از کد کردن چون تعداد کاراکتر بیشتر میشه خود به خود حجم دیتابیس هم بالا میره 

و معمولا در روشهایی که با پسورد اطلاعات رو کد میکنیم حجم اطلاعات و کاراکتر های کد شده بیشتر میشه تا حدود 1 تا 1/5 برابر ..

البته معمولا!!

می خاستم لطف کنید تست کنید و این مقدار رو بفرمایید

مرسی 

شرمنده تاپیک رو بالا میارم 

به خاطر نیاز به محصول خواهش میکنم این سوال رو اگر وقت داشتید پاسخ بدید استاد شاهدی عزیز

مرسی

لینک ارسال

دوباره شرمنده همه عزیزان طبق قوانین بعد از 3 روز تاپیک رو بالا میارم 
سوالی مطرح کردم در بالا که ممنون میشم راهنمایی بفرماید در باره تغییر حجم بعد از کد گذاری داده ها در دیتابیس

لینک ارسال

با سلام خدمت همه دوستان

من این کتابخونه رو خریدم

سوالی داشتم

می خوام مجموعه ای از تصاویر و موسیقی رو در پوشه ای بریزم و اون رو به حالت rar در بیارم و بعدش بزارم رو سرور اختصاصیم

چطور با این کتاب خونه این فایل رو از سرور بگیرم و از حالت فشرده خارج کنم

و داخل پوشه خاصی در حافظه داخلیم بریزم

به عنوان مثال برنامه ای طراحی کردم که شامل چند بخش هستش و وقتی کاربر مجاز به استفاده از اون بخش میشه می خوام این عملیات رو انجام بده

یعنی فایل فشرده رو از سرور بگیره و بعد از خارج کردن از حالت فشرده در حافظه داخلی و در پوشه (به عنوان مثال) step2 قرار بده

چون ادرسدهی تو برنامم از داخل چندین پوشه تو در تو از حافظه داخلی هستش

ممنون از دوستان

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...