رفتن به مطلب

کتابخانه AriaZip (امنیت کامل برنامه)

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت همه دوستان

من این کتابخونه رو خریدم

سوالی داشتم

می خوام مجموعه ای از تصاویر و موسیقی رو در پوشه ای بریزم و اون رو به حالت rar در بیارم و بعدش بزارم رو سرور اختصاصیم

چطور با این کتاب خونه این فایل رو از سرور بگیرم و از حالت فشرده خارج کنم

و داخل پوشه خاصی در حافظه داخلیم بریزم

به عنوان مثال برنامه ای طراحی کردم که شامل چند بخش هستش و وقتی کاربر مجاز به استفاده از اون بخش میشه می خوام این عملیات رو انجام بده

یعنی فایل فشرده رو از سرور بگیره و بعد از خارج کردن از حالت فشرده در حافظه داخلی و در پوشه (به عنوان مثال) step2 قرار بده

چون ادرسدهی تو برنامم از داخل چندین پوشه تو در تو از حافظه داخلی هستش

ممنون از دوستان

دوست عزیز اینکه میخواین چه کاری با فایل زیپ انجام بدین و اون رو اصلا درست دانلود میکنین یا نه  ربطی به این کتابخونه نداره ، شما میگین  "چطور با این کتاب خونه این فایل رو از سرور بگیرم"  ، این کتابخونه دانلودر که نیست !!

شما فایل زیپ رو به صورت آفلاین توی برنامه قرار بدین و اکسترکت کنین ، اگه کتابخونه نمیتونه فایل zip رو اکسترکت کنه بگین مشکلش چیه ؟ اگه ارور میده ارور لاگ رو بگین در غیر این صورت پس کتابخونه مشکلی نداره

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز اینکه میخواین چه کاری با فایل زیپ انجام بدین و اون رو اصلا درست دانلود میکنین یا نه  ربطی به این کتابخونه نداره ، شما میگین  "چطور با این کتاب خونه این فایل رو از سرور بگیرم"  ، این کتابخونه دانلودر که نیست !!

شما فایل زیپ رو به صورت آفلاین توی برنامه قرار بدین و اکسترکت کنین ، اگه کتابخونه نمیتونه فایل zip رو اکسترکت کنه بگین مشکلش چیه ؟ اگه ارور میده ارور لاگ رو بگین در غیر این صورت پس کتابخونه مشکلی نداره

سلام

مشکل کتابخونه اینه که در حالت انزیپ فقط یک مسیر پیش فرض مثل DIRASSETTS میگیره

و اگه بخوایم فایل رو درون پوشه های تو در تو بریزیم نمیشه مستقیم ادرس داد

البته بعد از برسی زیاد تونستم با اضافه کردن چند & به انتهای مسیر پیشفرض مشکل رو برطرف کنم

مشکل دوم کتابخانه اینه که اگه محتویاتش شمال پوشه باشه اکسترک نمیشه یعنی پیام صحت اکسترکت میده ولی فایلها از دسرس خارج هستند

برای این مشکل باید فایل فشرده شامل فایلهای مد نظر بدون پوشه بندی باشه

ضمنا کتابخاه اریا دانلودر هم پیام زیاد گذاشته شده منم پیام دادم و چون طراحش شما بودین اینجا هم ی سیخونک زدم که شاید اونجا رو هم برسی کنید

در کل این کتابخونه زیپ نچسبید به من چون کارهام رو تو کد نویسی سوبله چوبله کرد

ولی اینم بگم تلاش شما هم قابل ستایش هست و بنده و بسیاری از دوستان هم با کمک امثال شما تونستیم ی کمی هم کد نویسی یاد بگیریم

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

و از طرف دیگه Unzip شدنش خیلی بیشتر طول میکشه  و اگه گوشی ضعیف باشه احتمال هنگ کردن برنامه در هنگام UnZip کردن بالا میره :fekr:

البته این به طور کامل درست نیست چون اگر Threading درست انجام شه این اتفاق نمی افته

لینک ارسال

فیلم آموزشی نداره ؟

دوست عزیز 2خط کد بیشتر نیست ، سورس هم همراه کتابخونه هست ، کل کد برای extract به این صورت : 

Dim az As AriaZip
 az.Initialize(File.DirInternal,"ax.zip","answercenter.ir")
 az.Extract(File.DirDefaultExternal)
لینک ارسال

سلام داداش امین  :DD:  :malih:

خوب کتابخونه رو تهیه کردم ولی نفهمیدم کارش چجوریه!! رو امولاتور ارور میده ولی و گوشی نه.

من میخوام یه مقدار سکه در بازی پیاده سازی کنم مثلا صد عدد

این مقدار کم و زیاد میشه مثلا با پاسخ اشتباه -30 و با پاسخ صحیح هم +50 

قبلا از روش زیر استفاده میکردم و فایل رو یه جایی ذخیره میکردم :

اینجا کاربر سوال رو درست جواب داده و مقدار در int با نام setare که در اکتیویتی main معرفی شده بود، ذخیره میشد.

Main.setare = Main.setare +30
koli_lbl.Text = Main.setare	
koli_lbl2.Text = Main.setare	
File.WriteString(File.DirInternal,"setareha.txt",Main.setare)

هر دفعه هم که وارد بازی میشه :

Sub Activity_Resume
Try
	setare=File.ReadString(File.DirInternal,"setareha.txt")
Catch
	Log(LastException)
End Try
End Sub

ولی من با کتابخونه شما نمیدونم چیکار کنم  :fekr:  من فعلا یه مقدار عددی دارم که میخوام امن باشه یعنی در دسترس باشه و بشه کم و زیادش کرد ولی فقط در خود برنامه. ممنون میشم توضیح بدی.  :give_rose:

لینک ارسال

سلام مختار جان ، این کد رو نوشتم که خیلی راحت سکه رو به ساب میدین و کتابخونه با رمز mokhtar اون رو انکریپت و ذخیره میکنه ، و همچنین بازیابیش هم به همین صورت  :  

Sub SaveCoin(coin As String)
	Dim ae As AriaEncryption
	Dim asp As AriaSharedPreferences
	asp.SaveString("coin",ae.EncryptString(coin,"mokhtar"))
End Sub

Sub GetCoin As String
	Dim ae As AriaEncryption
	Dim asp As AriaSharedPreferences
	Return ae.DecryptString(asp.GetString("coin",""),"mokhtar")	
End Sub

به این صورت هم استفاده کن :

'zakhire sekke
SaveCoin(35)

'gereftane sekke :
Dim coin As Int
coin = GetCoin
لینک ارسال

سلام داداش. ممنون بابت پاسخگوئی. رو ساب ذخیره سکه ارور میده. راستش دنبال یه راه دیگه هستم الان سه روزه رو همین الافم. موفق باشید.  :gerye:

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام

من این کتابخونه رو خریدم ولی حتی سورسی رو که همراهش هست موقع اجرا برنامه متوقف میشه !!!! 

خواهش میکنم راهنمایی کنید

لینک ارسال

@,

سلام و عرض ادب

1. آیا این کتابخونه فایل ها را در آدرس DirRootExternal اکسترکت میکنه ؟

2. آیا امکان تغییر آدرس اکسترکت وجود داره ؟ مثلا در آدرس DirInternal اکسترکت شود...

اگر فقط و فقط در آدرس DirRootExternal اکسترکت میکنه و امکان تغییر آدرس وجود نداره پس چرا نوشتید : "از این به بعد برای محافظت از فایل هایتان آنها را با پسورد زیپ کنید !!!"

چون تنها کاربردش این میشه که با اکسترکت فایل APK ، طرف به محتویات پوشه assets دسترسی نداره... اما براحتی پس از نصب فایل APK به محتویات فایل assets که در آدرس DirRootExternal اکسترکت شدن هم دسترسی پیدا میکنه...

لینک ارسال

@,

سلام و عرض ادب

1. آیا این کتابخونه فایل ها را در آدرس DirRootExternal اکسترکت میکنه ؟  ** بله

2. آیا امکان تغییر آدرس اکسترکت وجود داره ؟ مثلا در آدرس DirInternal اکسترکت شود... ** بله

اگر فقط و فقط در آدرس DirRootExternal اکسترکت میکنه و امکان تغییر آدرس وجود نداره پس چرا نوشتید : "از این به بعد برای محافظت از فایل هایتان آنها را با پسورد زیپ کنید !!!"  ** کی گقته امکان تغییر آدرس وجود نداره ؟

چون تنها کاربردش این میشه که با اکسترکت فایل APK ، طرف به محتویات پوشه assets دسترسی نداره... اما براحتی پس از نصب فایل APK به محتویات فایل assets که در آدرس DirRootExternal اکسترکت شدن هم دسترسی پیدا میکنه...

دوستان اکسترک زیپ ها رو سعی کنید توی AsynkTask انجام بدین ، با این کار دیگه هیچ گونه کاهش سرعت و ... ندارین و زمانی هم که اکسترکت انجام شده میتونین بفهمین : 

کتابخونه کاربردی AriaAsynkTask - کتابخانه ها (Libraries) - AnswerCenter.IR

لینک ارسال

سلام

آقا هیچکس حاضر نیست جواب بده بعد از مدتها ؟ چرا برنامه متوقف میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

@,

ممنون بابت کتابخونه...عالیه

فقط پس از استفاده تجربه کردم که یه باگ کوچیک داره و حتما باید فایل زیپ پس از کپی حذف بشه...

فرض کنید در نسخه جدید چند فایل داخل فایل زیپ باید تغییر کنه...

وقتی تغییر میدید و میخواد اکسترکت کنه از پسور اررور میگیره...

اما اگر فایل زیپ قبلا حذف شده باشه اررور نمیگیره...

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام آقا امین. خسته نباشی. یک سوال؛

با ماژول Encryption آیا میشه آرایه بایت های یک فایل رو کدگذاری کرد و نتیجه حاصل رو به فایلی نامفهوم تبدیل کنیم؟

بعدش آیا میشه اون فایل رو دوباره با همین ماژول, دیکد کرد و برگرده به همون فایلی که قبلا بوده؟

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام ببخشید یه سوالی داشتم راجب این کتابخانه

من میخوام فایل اکترکت شده تو پوشه ی mpv بره ولی وقتی اکسترکت میشه اصلا نمیدونم کجا میره

این پوشه در اینترنال هست

شاید دارم کدشو اشتباه میزنم

میشه یه نمونه کد بدید؟

zip.Extract(File.DirInternal  & "/mpv") '  برای خروجی گرفتن هم فقط کافیه اسم یک فولدر رو بدیم

میخوام فایل zip موجود در حافظه ی خود برنامه به  پوشه mpv در اینترنال منتقل شه و همونجا فایل های موجود در خودشو استخراج کنه

لینک ارسال

سلام  و یه مشکل دیگه این که نمیدونم چرا وقتی بهش دستور میدم  که تو diroot یه پوشه بسازه میاد تو حافظه ی خود دستگاه میسازه

در 4 ساعت قبل، ali2016 گفته است :

سلام ببخشید یه سوالی داشتم راجب این کتابخانه

من میخوام فایل اکترکت شده تو پوشه ی mpv بره ولی وقتی اکسترکت میشه اصلا نمیدونم کجا میره

این پوشه در اینترنال هست

شاید دارم کدشو اشتباه میزنم

میشه یه نمونه کد بدید؟

zip.Extract(File.DirInternal  & "/mpv") '  برای خروجی گرفتن هم فقط کافیه اسم یک فولدر رو بدیم

میخوام فایل zip موجود در حافظه ی خود برنامه به  پوشه mpv در اینترنال منتقل شه و همونجا فایل های موجود در خودشو استخراج کنه

لینک ارسال

درود

پوشه mpv رو که از وجودش اطمینان دارید که توی Internal هستش؟؟؟

بعد به جای / از  \ استفاده کنید یه تست کنید... نباید مشکل داشته باشه... آدرس آدرسه دیگه...

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...