رفتن به مطلب
  • 0

به دست اوردن آدرس فایل در ContentChooser

sun2rise

سوال

سلام

وقتی که میخوام از طریق ContentChooser یه فایلی رو انتخاب کنم در رویداد _Resualt آدرس اون فایل رو میگیرم ولی آدرسی که به من بر میگردونه یه آدرسی هستش که اصلا نمیشه روش عملیاتی انجام داد مانند آدرس زیر

content://media/external/video/media/66045

حتی اسم فایل هم توی این آدرس وجود نداره

چطوری میتونم آدرس واقعی فایل رو از طریق ContentChooser بدست بیارم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

وقتی من اینجا تاپیک زدم یعنی کل سایت رو گشتم و مخصوصا این سایت رو و حتی گوگل انگلیسی رو که چیز خاصی نتونستم پیدا کنم و بعد اومدم اینجا

حالا شما دوتا لینک گذاشتین که اگه یکم دقت میکردین یکیش که سوال پرسیده بود و کسی جواب نداده بود اون یکیش هم سوال پرسیده بوده و دوستان ناقص جواب داده بودن

لطفا به جای لینک دادن یکم راهنمایی کنید

لینک ارسال

وقتی من اینجا تاپیک زدم یعنی کل سایت رو گشتم و مخصوصا این سایت رو و حتی گوگل انگلیسی رو که چیز خاصی نتونستم پیدا کنم و بعد اومدم اینجا

حالا شما دوتا لینک گذاشتین که اگه یکم دقت میکردین یکیش که سوال پرسیده بود و کسی جواب نداده بود اون یکیش هم سوال پرسیده بوده و دوستان ناقص جواب داده بودن

لطفا به جای لینک دادن یکم راهنمایی کنید

عزیز جان بیاید منو بزنید؟! :nyam1:

من یادمه توی یک تاپیک به این مسأله پاسخ داده شده بود.

این هم بررسی کردین؟

http://answercenter.ir/topic/7354-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D8%A7-contentchooser/

دوستان مشکلی که در استفاده از این کلاس که مربوط به کتابخونه Phone هستش داشتن این بود که نمیتونستن مسیر دایرکتوری و اسم فایل رو در بیارن و توی رویداد Result آرکومان های Dir و Filename یک رشته بر میگرونه که واسمون مبهم بود.و از همین جهت اقای Erel خودشون تابعی رو برای این کار نوشته بودند که میاد یکسری کار هارو انجام میده و اسم فایل و مسیرش رو به ما بر میگردونه ( Return )
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...