رفتن به مطلب
  • 0

گرفتن لینک ویدیو از دیتابیس و پخش در برنامه

hunter0010

سوال

سلام و خسته نباشید

همون طور ک از عنوان تاپیک پیداست میخوام یه لینک رو از دیتابیس بگیرم و تو رویداد کلیک یه باتون اجرا کنم؟ :fekr:  :fekr:  :fekr:

لطفا نگید برو بگرد گشتم در مورد دیتابیس هم زیاد پیدا کردم اما اونی نبود که میخواستم> :gerye:  :gerye:  :gerye:

لطفا کمک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

لینک ارسال

سلام با کتابخونه student library میتونی اینکارو انجام بدید بعد از اینکه دیتابیس رو فراخونی کردید با کد زیر میتونید لینک ها رو از دیتابیس بگیرید بعد اونو پخش کنید...

Dim s As StudentLibrary
	StartActivity(s.PlayStreamVideo(cursor1.GetString("link"),"")
لینک ارسال

سلام و خسته نباشید

همون طور ک از عنوان تاپیک پیداست میخوام یه لینک رو از دیتابیس بگیرم و تو رویداد کلیک یه باتون اجرا کنم؟ :fekr:  :fekr:  :fekr:

لطفا نگید برو بگرد گشتم در مورد دیتابیس هم زیاد پیدا کردم اما اونی نبود که میخواستم> :gerye:  :gerye:  :gerye:

لطفا کمک کنید

سلام دوست عزیز

من یکم گیج شدم

یعنی شما یه لینک فیلم دارین و میخواین وقتی روی دکمه کلیک میشه دانلود بشه و بعد نمایش داده بشه؟؟؟

یکم بیشتر توضیح بدین

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

من یکم گیج شدم

یعنی شما یه لینک فیلم دارین و میخواین وقتی روی دکمه کلیک میشه دانلود بشه و بعد نمایش داده بشه؟؟؟

یکم بیشتر توضیح بدین

بله لینک ویدیو رو دادم به دیتابیس و میخوام تو برنامه مثلا وقتی روی  button  کلیک میکنم ویدیو پخش بشه انلاین پخش بشه

لینک ارسال

و

بله لینک ویدیو رو دادم به دیتابیس و میخوام تو برنامه مثلا وقتی روی  button  کلیک میکنم ویدیو پخش بشه انلاین پخش بشه

ویدئو کجا قرار داره؟؟؟ آپارات؟؟؟ اگه توی آپارات باشه از سورس زیر استفاده کنید

http://answercenter.ir/topic/3408-پخش-آنلاین-از-آپارات/

لینک ارسال

کینک ویدیو تو دیتابیسه

سورس بالا که دیتابیس نداره اصلا.

لینک ارسال

کینک ویدیو تو دیتابیسه

سورس بالا که دیتابیس نداره اصلا.

برادر منم میدونم دیتابیس نداره، شما اول جواب سوال منو بده، ویدئو ها کجا قرار داره؟؟؟ کجا آپ کردین؟ توی هاستِ یا آپارات یا ...؟ درضمن مشکل اصلی شما پخش فیلمه نه دیتابیس وگرنه گرفتن لینک از دیتابیس ک 1 خط کد هم نداره! شما مشکل اصلیو درست کن

لینک ارسال

سلام هموطن

سورس زیر رو ببینید

نسبتا دستتون میاد کار

این سورس اهنگ پخش میکنه ، حالا شما لینک رو میگیری و دانلود میکنی

روششون یکیه...

http://answercenter.ir/topic/8552-%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%B0%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF/

لینک ارسال

برادر منم میدونم دیتابیس نداره، شما اول جواب سوال منو بده، ویدئو ها کجا قرار داره؟؟؟ کجا آپ کردین؟ توی هاستِ یا آپارات یا ...؟ درضمن مشکل اصلی شما پخش فیلمه نه دیتابیس وگرنه گرفتن لینک از دیتابیس ک 1 خط کد هم نداره! شما مشکل اصلیو درست کن

لینک از اپاراته

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...