رفتن به مطلب
  • 0

جلوگیری از هنگ مولتی پنل با تعداد آیتم بالا

Farzad Musavi

سوال

سلام دوستان همونطور که میدونید وقتی ما میایم مولتی پنل میسازیم با بالا رفتن آیتم ها برنامه هنگ میکنه

امروز که نیاز به مولتی پنل تعداد بالا داشتم اومدم از یه روشی استفاده کردم برای ساختن مولتی که احتمال هنگی رو خیلی کم میکنه

برنامه رو میزارم تا دوستان توی گوشی های مختلف تست کنن و اگه مشکلی داشت اعلام کنن تا اگه خوب بود کامل کنم و آموزششو بزارم دوستان هم استفاده کنن

این نسخه 50 هزارتا آیتم داره

http://s7.picofile.com/file/8244599476/list.apk.html

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

رو اکسپریا ری اندروید 2.3 کلوز میشه, خاصیتش باید ب این باشه رو این اندروید پایینا هم کرش نکنه وگرنه رم بالاها کلا ک مشکل ندارن

لینک ارسال

سلام ،

من روی LG G2 با اندروید 5.0.1 تست کردم ، بدون هنگ اسکرول می شد اما به کندی انجام می شد. در‌حقیقت به قول آقای پژمان خیلی نسبت به مولتی پنل قبلی بهینه شده و برای دوستان که لایوت های xml استاندارد اندروید نمی تونند استفاده کنند خیلی خوب هست.

دوستان یک مقدار صبر داشته باشید و به قول آقای آرتا از لیلی و مجنون نپرسید تا وقتی که آقای موسوی مطمئن شد الگوریتم به خوبی جواب می ده بعد آموزشش رو می زارند!

لینک ارسال

سلام دوستان همونطور که میدونید وقتی ما میایم مولتی پنل میسازیم با بالا رفتن آیتم ها برنامه هنگ میکنه

امروز که نیاز به مولتی پنل تعداد بالا داشتم اومدم از یه روشی استفاده کردم برای ساختن مولتی که احتمال هنگی رو خیلی کم میکنه

برنامه رو میزارم تا دوستان توی گوشی های مختلف تست کنن و اگه مشکلی داشت اعلام کنن تا اگه خوب بود کامل کنم و آموزششو بزارم دوستان هم استفاده کنن

این نسخه 50 هزارتا آیتم داره

http://s7.picofile.com/file/8244599476/list.apk.html

سلام لطفا آموزششو بزارید خیلی عالیه؟

لینک ارسال

سورس و اموزشش رو بزارید بالا خره یکی با سورس میفهمه یکی با اموزش

البته من فایل رو دانلود نکردم ببینم هنوز

ولی اگر پروژه کامل هستش نیاز به سورس نیست همون اموزش رو بزارید کفایت میکنه

لینک ارسال

یه سوال چطوری میشه 50 هزار تا رکورد ایجاد کرد؟

مطمئنا به صورت دستی امکان پذیر نیست 

لینک ارسال

یه سوال چطوری میشه 50 هزار تا رکورد ایجاد کرد؟

مطمئنا به صورت دستی امکان پذیر نیست 

با کد حلقه میشه

for i = 0 to 50000

اینجا هم یا کد ایجاد رکورد یا همون اینزرت دیتابیسو میزاریم
یا کد ایجاد یه شی یا ایتم

next
لینک ارسال

لطفا نصب کنید میخوام ببینم توی گوشی های مختلف ایرادی نداشته باشه

لینک ارسال

برنامه رو میزارم تا دوستان توی گوشی های مختلف تست کنن و اگه مشکلی داشت اعلام کنن تا اگه خوب بود کامل کنم و آموزششو بزارم

سلام

ظاهرا به این نکته توجه نمی کنن

شما اول برنامه رو تست کنید روی هر مدل گوشی با نسخه های مختلف آندروید تا آقای موسوی عزیز بدونن به چه شکل هستش :areuok::dance2:

بنده که با صدهزار آیتم تست کردم و کوچیکترین لگ و مشکلی پیش نیومد :crazy:

حالا شما محبت کنید فعلا از لیلی و مجنون نپرسید و تست کنید کار خودتون هم راه میوفته و هم آقای موسوی عزیز نتیجه زحمتی رو که کشیده بهتر میتونه آنالیز کنه. :DD:

فرزاد برو تو کارش ببینم لیست ویو تو بهتر میشه یا امین ( یه رقابتی بندازیم بینشون  :DD:  )

لینک ارسال

سلام

من روی گلکسی اس 6 با اندروبد 5.1.1و شبیه ساز جنی موشن تست کردم عالیه

لینک ارسال

سلام

گوشی من اندرویدش 2.3.6 هست و رم پایینی داره و اون کد HeepLarge بود فک کنم روی این نسخه اندروید جواب نمیده.

برنامه رو اجرا کردم با کندی شدید مواجه شد آخرسر هم فورس کلوز ....

متاسفانه بااین روش (مولتی پنل) هرکاری که بکنیم رم برنامه پر میشه و این سرآخر موجب به کند و فورس کلوز شدن برنامه میشه که تو گوشی های مختلف بنابر رم شون دیرتر یا زودتر اتفاق میفته.

ضمنا اگه ویو ها و یا عکس های استفاده شده در هرپنل بیشتر باشه رم زودتر پر میشه و هنگ زودتر اتفاق میفته که باز تو گوشی های مدل بالا تر تحملش بیشتره...

درکل بااین روش ها نمیشه کاملا جلوی هنگ رو گرفت اما میشه با رعایت کردنشون هنگ رو به حداقل رسوند....

و راه بهینه استفاده از همون لیست ویو پیشفرض اندروید هست اختصاصیش...

لینک ارسال

سلام

گوشی من اندرویدش 2.3.6 هست و رم پایینی داره و اون کد HeepLarge بود فک کنم روی این نسخه اندروید جواب نمیده.

برنامه رو اجرا کردم با کندی شدید مواجه شد آخرسر هم فورس کلوز ....

متاسفانه بااین روش (مولتی پنل) هرکاری که بکنیم رم برنامه پر میشه و این سرآخر موجب به کند و فورس کلوز شدن برنامه میشه که تو گوشی های مختلف بنابر رم شون دیرتر یا زودتر اتفاق میفته.

ضمنا اگه ویو ها و یا عکس های استفاده شده در هرپنل بیشتر باشه رم زودتر پر میشه و هنگ زودتر اتفاق میفته که باز تو گوشی های مدل بالا تر تحملش بیشتره...

درکل بااین روش ها نمیشه کاملا جلوی هنگ رو گرفت اما میشه با رعایت کردنشون هنگ رو به حداقل رسوند....

و راه بهینه استفاده از همون لیست ویو پیشفرض اندروید هست اختصاصیش...

ممنون بخاطر تست پژمان جان

این مولتی پنل در واقع یجور cycle هست البته نه بصورت ادد ریمو

دارم بهینه ترش میکنم برا همین گفتم دوستان تست کنن مشکلاتشو بگن

بازم ممنون

لینک ارسال

سلام

من تست کردم رو گوشیم مشکلی نداشت :DD:

اما بازم بنظرم مولتی پنل جواب نمیده باید دنبال یچیزی مثل RecyclerView تو جاوا برای B4A باشیم :give_rose:

لینک ارسال

سلام

باتشکر از آقا فرزاد

روی گلکسی نوت 5  تست کردم واقعا عالیه.اگر امکانش هست روش کار بطور مختصر آموزش داده شود.

متشکرم.

لینک ارسال

من تست کردم روی اندروید 5.0.2 روی گوشی htc one e9 plus جواب داد و خیلی خوب بود 

من یک چیز بگم

ما باید بیایم مقدار قدرت رم کاربر رو بگیرم و بر اساس اون تعداد لود رو بالا پایین کنیم 

مثل برنامه ی فیلیمو که برای پخش انلاین خودش میاد سرعت اینترنت رو میگیره و بر اساس اون کیفیت رو تنظیم میکنه

حالا این نظر ما بود.

لینک ارسال

ممنون از نظراتتون

در اصل من اومدم به اندازه پنل هایی که توی صفحه جا میشه پنل ساختم بعد به صورت چرخشی عوضشون کردم یعنی در اصل 50000 تا پنل نداریم که رم پر شه

هنگی هم برای کار با ویو هاس احتمالا چون مقدار میدم بهشون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...