رفتن به مطلب

تبلیغ برنامه در تلگرام/آری یا خیر؟

meysam21

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

آیا تبلیغ برنامه ای که درون پرداخت بازار داره در یه کانالی از تلگرام که 140000 عضو داره و موضوعشم کلا یه چیز دیگست (طنز و خندست) عاقلانه به نظر میرسه؟

آن هم فقط برای یک ساعت؟

بازدهی دارد یا خیر؟

کسی از دوستان تجربه اینکارو داره؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب بستگی ب موضوع برنامت داره، اگه خیییییلی کاربراش خاص هستن ینی مثلن برای دانش اموزا یا دانشجو های رشته ی خاصه پس کاملن بیخوده اونجا تبلیغ کنید ولی اگه مثلن ی برنامه کاربردی یا مثلن همین برنامه جک و داستان و این چیزاش مشکلی نیس

لینک ارسال

نه برنامه خاص نیست و کاربردیه

از کجا معلوم کسایی که در اون کانال هستن اصن بازار نصب داشته باشن که بتونن درون پرداخت کنن؟

و اینکه کانالی که 140000 عضو داره در یک ساعت حدودا چقدر اون تبلیغ رو می بینن؟

خودش که میگه بین 5 تا 8 هزار 

آیا درسته؟

لینک ارسال

من یبار تویه یه کانال 15000 تایی دادم 2 ساعت تبلیغ کرد برنامم که پولی بود 1000 تومن فقط یدونه دانلود شد موضوع کانال هم مربوط به برنامه هایی اندرویدی بود 

لینک ارسال

اگه ب خوب بودن برنامه خودتون اطمینان دارین تبلیغ کنید چون میگین کاربردیه ولی خیلی امیدوار نباشین

لینک ارسال

تبلیغ فقط پوش

من فقط برنامه رایگان میسازم و کاربر جمع میکنم برا پوش و مثلا هر برنامه ده هزار تا بیست هزار تا کاربر داره و بعد برا اونا برنامه پولی که تمرکز کردم برا فروشش رو پوش میزنم و بازده خوبی داره

لینک ارسال

تبلیغ فقط پوش

من فقط برنامه رایگان میسازم و کاربر جمع میکنم برا پوش و مثلا هر برنامه ده هزار تا بیست هزار تا کاربر داره و بعد برا اونا برنامه پولی که تمرکز کردم برا فروشش رو پوش میزنم و بازده خوبی داره

اینکارم حوصله میخواد. ساختن همون برنامه رایگانم که کاربر بگیره دنیایی داره برا خودش

من یبار تویه یه کانال 15000 تایی دادم 2 ساعت تبلیغ کرد برنامم که پولی بود 1000 تومن فقط یدونه دانلود شد موضوع کانال هم مربوط به برنامه هایی اندرویدی بود 

وای وای وای وای... چقدر پول دادی بالاش؟

لینک ارسال

اینکارم حوصله میخواد. ساختن همون برنامه رایگانم که کاربر بگیره دنیایی داره برا خودش

وای وای وای وای... چقدر پول دادی بالاش؟

یه شارژ 10 تومنی

پوش از اون بهتره

لینک ارسال

من کانال دارم

پوش هم میزنم

برای خودم و دیگران که تبلیغ کردم کانال اصلاً تاثیر نداره چون کاربر فقط دنبال محتوای اصلی کاناله نه تبلیغات

اما پوش وقتی به گوشی طرف ارسال میشه کاربر میفهمه که یک برنامه جدید در بازار منتشر شده و هدایت میشه به سمتش

لینک ارسال

اگه نزدیک به موضوع باشه اره خیلی خوبه !

بستگی به متنی که برا تبلیغ و عکسی که میزاری هم داره ! اگه گرافیک برنامه ت خوب باشه دانلودش خیلی بیشتر میشه چون صد در صد از این 1000 نفر حداقل 100 نفر میرن از لینک که برنامه رو ببین پس باید طوری باشه که زده نشن از ظاهر برنامه :53:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...