رفتن به مطلب
  • 0

زوم روی یک object درون activity به صورت انیمیشن

fazly

سوال

سلام دوستان

من یه activity دارم که داخلش چندتا imageview هست حالا میخوام هر وقت کاربر رو یکیشون کلیک کرد به صورت انیمیشن رو اون زوم بشه.

آیا چنین چیزی تو بیسیک قابل اجراست؟

با کتاب خونه ی animationplus هم خواستم چنین کاری بکنم که یه حالت scale داره ولی فقط یکی از imageview ها زوم میشه بقیه ثابت میمونن که فرم زوم کردنشو به هم میریزه!!!

یعنی میخوام صفحه ی گوشی زوم بشه بره رو عکس

اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

من یه activity دارم که داخلش چندتا imageview هست حالا میخوام هر وقت کاربر رو یکیشون کلیک کرد به صورت انیمیشن رو اون زوم بشه.

آیا چنین چیزی تو بیسیک قابل اجراست؟

با کتاب خونه ی animationplus هم خواستم چنین کاری بکنم که یه حالت scale داره ولی فقط یکی از imageview ها زوم میشه بقیه ثابت میمونن که فرم زوم کردنشو به هم میریزه!!!

یعنی میخوام صفحه ی گوشی زوم بشه بره رو عکس

اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه

ممنون

سلام ، برای این کار کتنابخونه ای نیاز نیست و میتونین از طریق خود ویو این کا رو انجام بدین  ، برای مثال خط زیر ایمیج ویو رو تمام صفحه میکنه

imageview.SetLayoutAnimated(500,0,0,100%x,100%y)
لینک ارسال

سلام ، برای این کار کتنابخونه ای نیاز نیست و میتونین از طریق خود ویو این کا رو انجام بدین ، برای مثال خط زیر ایمیج ویو رو تمام صفحه میکنه

imageview.SetLayoutAnimated(500,0,0,100%x,100%y)
ممنون

ولی همونطور که گفتم این کد میاد فقط اون ایمیج ویو رو scale میکنه به بقیه ی ویو ها کاری نداره که فرم زوم رو به هم میریزه

میخوام صفحه ی گوشی زوم بشه رو اون نه اینکه اون scale بشه رو صفحه

لینک ارسال

همچین قابلیتی نیست که شما روی یه قسمت زوم کنی ، میتونی با حرکت دادن ویو های دیگه همزمان با بزرگ شدن ایمیج ویو یه حالت زوم شدن رو شبیه سازی کنید

لینک ارسال

همچین قابلیتی نیست که شما روی یه قسمت زوم کنی ، میتونی با حرکت دادن ویو های دیگه همزمان با بزرگ شدن ایمیج ویو یه حالت زوم شدن رو شبیه سازی کنید

بازم ممنون

ولی اینکه گفتین چنین قابلیتی نداره باید عرض کنم که چنین چیزی ممکنه ولی خب با اون روشی که من میرم یکم مشکل داره و میخوام ببینم راه بهتری هم هست که دوستان بلد باشن یا نه

بازم تشکر

لینک ارسال

دقیقن میخواین چی بسازین؟؟؟ بگین شاید بشه معادل براش پیدا کرد الان چیزی ک ب ذهنم رسید این بود ک با انیمیشنِ ایمیج ویو با کلیک روش تمام صفحه بشه ک خب ی جور زومه !!! ینی شما راه حل خودتو دور بزن ینی چی؟ ینی ب جا زوم کردن رو ایمیج ویوت ایمیج ویتو فول اسکرین کن 

لینک ارسال

دقیقن میخواین چی بسازین؟؟؟ بگین شاید بشه معادل براش پیدا کرد الان چیزی ک ب ذهنم رسید این بود ک با انیمیشنِ ایمیج ویو با کلیک روش تمام صفحه بشه ک خب ی جور زومه !!! ینی شما راه حل خودتو دور بزن ینی چی؟ ینی ب جا زوم کردن رو ایمیج ویوت ایمیج ویتو فول اسکرین کن

ممنون

ولی یه بازيه که برا مراحلش چندتا در داره که باید با کلیک رو هرکدوم زوم بشه رو دره ولی وقتی با انیمیشن میخوای ایمیج ویو رو فول کنی فقط همون ایمیج ویو فول میشه که حالت زوم رو به هم میریزه یعنی فقط همون یه ایمیج ویو فول میشه در حالی که بقیه ی ایمیج ویو ها ثابتند! و این یه حالت بدفرمی رو نشون میده

لینک ارسال

ممنون

ولی یه بازيه که برا مراحلش چندتا در داره که باید با کلیک رو هرکدوم زوم بشه رو دره ولی وقتی با انیمیشن میخوای ایمیج ویو رو فول کنی فقط همون ایمیج ویو فول میشه که حالت زوم رو به هم میریزه یعنی فقط همون یه ایمیج ویو فول میشه در حالی که بقیه ی ایمیج ویو ها ثابتند! و این یه حالت بدفرمی رو نشون میده

اها تازه فمیدم چی میگین وقتی زوم میکنین بقیه ایمیج ها ی حالتی انگار رو هوا هستن ک خیلی مسخرس، فک کنم همین باشه، ک خب راه حلی هم بعید میدونم داشته باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...