رفتن به مطلب

آموزش انجام عملی در ساعت و تاریخ مشخص با سرویس + سورس ساعت زنگدار

پژمان نیکروان

ارسال‌های توصیه شده

آقا دستت درد نکنه داشتم تو فروم میگشتم یهو این آموزش رو دیدم. به سرم زد یه ساعت زنگدار حرفه ای درست کنم. پروژه قبلی رو موقتا گذاشتم کنار تا این اپ رو بنویسم (خخخخخخخخخخخخخخخ :) ) خیلی ممنون. راستی یه لطفی کن بقیه BroadCast های دیفالت اندروید رو هم بزار تو همین تاپیک تا ببینم ایده دیگه ای به ذهنم میرسه یا نه؟!

سلام محمدامین جان.

خواهش میکنم.

تو این تاپیک گذاشته بودم لیست برادکست هارو.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و تشکر بابت آموزش و سورس عالیتون...

این سورس کد زمان رو هر 1 دیقه یک بار چک می کنه. ولی من زمانی که نیاز دارم بصورت ثانیه ای هست. ( مثلا: 3:45:12 )

ولی تو لاگ که می بینم ساعت به این صورت برگردونده می شه هر بار ( 3:45:00 ، 3:46:00 ، 3:47:00 و........ )

می خواستم ببینم چطوری می شه هر ثانیه چک کنه و اگر ساعت برابر بود نوتیفیکیشن رو نشون بده؟

ممنون

لینک ارسال

سلام و تشکر بابت آموزش و سورس عالیتون...

این سورس کد زمان رو هر 1 دیقه یک بار چک می کنه. ولی من زمانی که نیاز دارم بصورت ثانیه ای هست. ( مثلا: 3:45:12 )

ولی تو لاگ که می بینم ساعت به این صورت برگردونده می شه هر بار ( 3:45:00 ، 3:46:00 ، 3:47:00 و........ )

می خواستم ببینم چطوری می شه هر ثانیه چک کنه و اگر ساعت برابر بود نوتیفیکیشن رو نشون بده؟

ممنون

سلام خواهش میکنم.

متاسفانه اینتنت ای برای اینکه هر ثانیه صدا زده بشه از طرف سیستم عامل وجود نداره ، روی همین اینتنت TIME_TICK هم نمیشه تغییراتی لحاظ کرد.

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

شما که زحمت کشیدن لطف کن یه تیک برای  روز های هفته هم یزار

لینک ارسال

• 5 ماه بعد...

سلام.. ببخشید که تاپیک رو بالا میارم... من از دیتا بیس استفاده میکنم برای ذخیره تاریخ و ساعت وقتی تو سرویس میگم بیاد از دیتابیس بخونه اگه برابر با زمان و تاریخ امروز بود آلارم بده این کار انجام میشه ولی بعدا هی فورس کلوز میده و به PNBoardcastrecever گیر میده به sql گیر میده..خلاصه هر چی هست از این کتابخونس! دوستان راهی به ذهنتون میاد?چرا فورس کلوز میده?

لینک ارسال

***مهم***

سلام دوستان جایگزین آموزش بالا تاپیک زیر هست، بنابراین بهتره از کتابخانه زیر استفاده کنید، چون آموزش بالا رو میشه گفت تقریبا غیراستاندارد هست و بازهم منابع زیادی مصرف میکنه.

اما کتابخانه و آموزش زیر با استفاده از آلارم منیجر خود گوشی کار میکنه و هیچ سرویس و یا تایمری احتیاج نداره.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...