رفتن به مطلب
  • 0

ارور همیشگی رو در راه اندازی متریال

amir00700

سوال

من هر وقت میخوام متریال راه اندازی کنم این ارور میاد موقع کامپایل

B4A version: 5.80
Parsing code.    (0.00s)
Compiling code.    (0.02s)
Compiling layouts code.    (0.00s)
Generating R file.    Error
invalid resource directory name: c:\support\v7\appcompat\res/drawable-ldrtl-xxxhdpi
invalid resource directory name: c:\support\v7\appcompat\res/drawable-xxxhdpi

مسیر هم درسته

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ببینید این ارور برا ورژن Sdk و support شماست فک کنم، برا این گفتم فک کنم چون دقیق یادم نیس اولین مورد بود یا دومین ولی ب احتمال 99 درصد اولیه چون خودم مشکلشو داشتم شما Sdk خودتونو 23 ب بالا کنید، درضمن ی راه میونبر برا اجرای سورستون این ک شما اون پوشه هایی ک گفته رو از res پاک کنید ک خب این پاک کردن صورت مسئلس، مشکل اصلی رو درست کنید

لینک ارسال

invalid resource directory name: c:\support\v7\appcompat\res/drawable-ldrtl-xxxhdpi
invalid resource directory name
: c:\support\v7\appcompat\res/drawable-xxxhdpi

مسیر غلط ب نظر میاد! اون drawable چیه؟ شما  c:\support\v7\appcompat\res رو بدی بهش کافیه!

در ضمن sdk رو چک کن آپدیت باشه...TargetSDK هم 21 به بالا بذار...support هم 23 دانلود کن ببین میشه یا ن

لینک ارسال

invalid resource directory name: c:\support\v7\appcompat\res/drawable-xxxhdpi

مسیر غلط ب نظر میاد! اون drawable چیه؟ شما  c:\support\v7\appcompat\res رو بدی بهش کافیه!

در ضمن sdk رو چک کن آپدیت باشه...TargetSDK هم 21 به بالا بذار...support هم 23 دانلود کن ببین میشه یا ن

مسیر غلط نیس برادر همینی ک من گفتمه برام پیش اومده ک میگم دیگه، اون drawable هم ک این دوستمون ادرس نداده ک، ارور داره میگه همچین مسیری پیدا نشد ک اتفاقن مسیر و پوشش هم موجوده تو res همون Sdk اپدیت بشه کفایت میکنه

لینک ارسال

مسیر غلط نیس برادر همینی ک من گفتمه برام پیش اومده ک میگم دیگه، اون drawable هم ک این دوستمون ادرس نداده ک، ارور داره میگه همچین مسیری پیدا نشد ک اتفاقن مسیر و پوشش هم موجوده تو res همون Sdk اپدیت بشه کفایت میکنه

e473im33e7fc20dgzkzo.png

ادرس ها درستن

این جاوا توی کامپایل اینطور میاره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...