رفتن به مطلب

ایجاد تاپیک جامع و ساماندهی و نظم موضوعات b4a !!!

mosobo

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید محترم انجمن مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی؛

من حدود چند ماهی هست که با این انجمن آشنا شدم، و خب شروع به یادگیری برنامه نویسی b4a کردم.

ولی توی این مدت خیلی از وقتا شده وقتی دنبال یه موضوع خاصی بودم داخل انجمن میگشتم و تاپیک های مختلف مرتبط با اون موضوع رو مطالعه میکردم، و اگه به نتیجه نمیرسیدم تاپیک میزدم. و خب خیلی از اوقات تاپیک های تکراری با موضوعات و مباحث تکراری رو میدیدم که اکثرش هم به ن نتیجه مطلوبی نمیرسیده، و این باعث میشه در هر موضوعی کاربر بیاد یه تاپیک جدید بزنه در صورتی که قبلا در رابطه با اون موضوع بحث شده؛

خب این کار اولا این که خودش هدر دادن زمان هست... و وقت دیگر کاربران و اساتید و حتی خود اون کاربر گرفته میشه و همش هم بی فایده...

بارها شده که براخودم این موارد رخ داده و آخرش هم به چیزی نرسیدم و خسته شدم...

یه پیشنهاد داشتم، که اگه عملی بشه و اساتید و مدیران محترم بهش عمل کنن هم واسه انجمن خوبه هم واسه همه کاربرا؛

اونم اینه که یه بخش اختصاصی با عنوان آرشیو موضوعی تاپیک ها زده بشه، که توش در رابطه با هر موضوع خاص یه تاپیک جامع زده بشه، و داخلش هرچی تاپیک در رابطه با اون موضوع بوده لینک بشه همراه با توضیحات اون تاپیک...

مثلا تاپیک جامع تاپیک های ارسالی مربوط به ارتباط با اینترنت و سرور... و ...

این طوری هم در وقت صرفه جویی میشه... هم کارا راحت تر میشه... هم یه نظم و ساماندهی به انجمن داده میشه...

منتظر نظر دیگر دوستان و پاسخ مدیران محترم و اساتید عزیز هستم.

پیشاپیش ممنون.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تشکر بابت پیشنهاد خوب و سازندتون

حتما در این مورد با تیم مدیریت مشورت میکنیم و بهترین روش که به ذهنمون میرسه رو پیاده سازی میکنیم  :areuok:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...