رفتن به مطلب
  • 0

ارور گریدل

babi.jonz

سوال

سلام دوستان

من فقط همین مشکلم مونده تا اندروید استادیورو راهندازی کنم، داخل محیط اندروید استادیو شدم ولی پایین برنامه یه چیزایی درباره gridelمینویسه،نمیدونم داره زور میزنه چیزی دانلود کنه، کسی راه حلی برای حل گریدل بصورت افلاین بلده؟

من از سایت گریدل نسخه 2.9 رو قبلا دانلود کردم

ولی به پوشه خود اندروید استادیو میرم خودش اصرار داره نسخه 2.8رو ست کنه

عزیزان لطفا راحل، حل کردن ارور گریدل رو بگید

باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان لطفا کمک کنید

این گردل اعصابمو خرد کرده

کسی بلد نیست گردل رو بصورت افلاین به اندروید استادیو بشناسونه؟

لینک ارسال

http://answercenter.ir/topic/12573-%D8%A8%D8%B1%D8%B7%D8%B1%D9%81-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-android-studio/

بفرما اگه کتابخونه ای اضافه نکرده باشی مشکلت حل مبشه

ولی برای هر باز اضافه کردن کتابخونه باید حتما از قند کن استفاده کنی که اونم از نوعی که بتونه تمام برنامه های ویندوز را تونل کنه

لینک ارسال

سلام

ولی سوال من به این ربطی نداشت

اولین بار که یه پروژه میسازی

مثلا من یه blank activityمیسازم و برای اولین بار شروع میکنه به دانلود gradle ولی به علت تحریم نمیتونه

من هم تبق اموزش های یه جایی اون فایل گردل رو دانلود کردم حالا چطوری بصورت افلاین به اندروید استادیو بشناسونمش که دیگه نخواد گردل رو دانلود کنه چون ما تحریمیم و نمیتونه دانلود کنه

لینک ارسال

ببینید اصلا اندروید استادیو حتی کامپایل برنامه را هم انلاین انجام میده و وقتی هم پروژه میسازی خودش یه پروژه تست هم میسازه و کامپایل میکنه پس حداقل باید یه بار را انلاین بشی

با لینکی که بهت دادم فقط جلوی دوباره نیاز به انلاین بودن را میگیری

برای قند شکن هم توصیه میکنم بخری ولی اگر برات مقدور نیست از ها*ت*اسپا*ت*ش*ید استفاده کن و داخل تنظیمات تیک تونل کل سیسنم را بزن

وفقط برای راه افتادن کارت استافده کن چون این برنامه کلی ویروس و تروجان داره . بعد استفاده هم تمام برنامه های نصب شده توسط این برنامه را از تسک منجر ببند.

لینک ارسال

لطفا در مورد این کد توضیح بدین

گفتن اینو بذارم تو بیلد گردل

repositories {

maven { url ‘http://repo1.maven.org/maven2’}

م

عکس بگیرید بگید کجا بذارم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...