رفتن به مطلب
  • 0

درخواست آموزش b4a

alimorteza

سوال

سلام

ببخشید میخواستم صفحه اسپلش حرفه ای بسازم ک بتونم توی اون از تصاویر png  استاده کنم

میخوام وقتی صفحه اسپلش باز میشه صفحه نمایش گوشی هم قابل نمایش باشه نه این که وقتی تصویر png  من باز میشه پشتش صفحه ای سیاه بیاد چطور میتونم این صفحه رو حذف کنم و یه اسپلش خوب بسازم..؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

چرا برنامه های که توی b4a درست میکنم و برای ران گرفتن از برنامه توی گوشی خودم اجرا نمیشه و خطا میزنه میگه { نصب لغو شد } اما توی گوشی های دیگه اجرا میشه حتی فایل apk  رو کپی کردم توی گوشیم اما بازم نصب نشد و خطا زد چیکار کنم مشکلم برطرف بشه...؟

لینک ارسال

سلام

چرا برنامه های که توی b4a درست میکنم و برای ران گرفتن از برنامه توی گوشی خودم اجرا نمیشه و خطا میزنه میگه { نصب لغو شد } اما توی گوشی های دیگه اجرا میشه حتی فایل apk رو کپی کردم توی گوشیم اما بازم نصب نشد و خطا زد چیکار کنم مشکلم برطرف بشه...؟

به نظرم بخاطر package name برنامه ات باشه چون خودت قبلا با این پکیج نیم برنامه نصب کردی حالا اون نسخه قبلی یه مشکلی براش پیش اومده نصب ناقص میشه اول نسخه قبلی رو پاک کن اگه دوباره نصب نشد میتونی پکیج نیم رو عوض کنی البته اگه هنوز برنامه ات نسخه اوله
لینک ارسال

سلام

من در دیزانر اسکریپت مشکل دارم هرکاری میکنم اون نمیتونم لیست ویوی که میخوام بیارم اونجای که مد نظرم هست

نمیدونم من درصدهام رو خیلی تغیر میدادم تا بیاد اونجای که میخوام مثلا یکی از درصدهام 299 بود یکی هم 100 تا اومد اونجای که میخواستم میشه راهنماییم کنین و کد نویسی اصولی و کاربردی داخل دیزانیر رو یاد بگیرم...!!!

و یه سوال دیگه توی دیزاینر بهتر از x یا y  استفاده کنم یا dip ...؟

لینک ارسال

سلام

من در دیزانر اسکریپت مشکل دارم هرکاری میکنم اون نمیتونم لیست ویوی که میخوام بیارم اونجای که مد نظرم هست

نمیدونم من درصدهام رو خیلی تغیر میدادم تا بیاد اونجای که میخوام مثلا یکی از درصدهام 299 بود یکی هم 100 تا اومد اونجای که میخواستم میشه راهنماییم کنین و کد نویسی اصولی و کاربردی داخل دیزانیر رو یاد بگیرم...!!!

و یه سوال دیگه توی دیزاینر بهتر از x یا y  استفاده کنم یا dip ...؟

طبق قوانین تمامی انجمن ها توی یه تاپیک یه سوال جواب داده میشه نه چندتا 

آموزش ScriptDesigner (تنظیمات لایوت و کنترل ها برای تمام گوشی ها و تمام سایز ها)
لینک ارسال

سلام میشه یکی منو راهنمایی کنه تا بتونم متن های رو توی دیتابیس قرار بدم و بصورت تصادفی نمایش بده

جستجو کردم اما نتونستم چیزی پیدا کنم میشه یکی راهنماییم کنه

مثل نمایش حدیث تصادفی

لینک ارسال

سلام میشه یکی منو راهنمایی کنه تا بتونم متن های رو توی دیتابیس قرار بدم و بصورت تصادفی نمایش بده

جستجو کردم اما نتونستم چیزی پیدا کنم میشه یکی راهنماییم کنه

مثل نمایش حدیث تصادفی

http://answercenter.ir/topic/3595-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81%DB%8C/

سوالات خودتون رو در تاپیک های جداگانه و مرتبط مطرح کنید .

قبل از تاپیک زدن و سوال مطرح کردن جست و جو کنید

موفق باشید

لینک ارسال

فک کنم منظورتون اسپلش شیشه ای باشه 

اسپلش شیشه ای

لینک ارسال

فک کنم منظورتون اسپلش شیشه ای باشه 

اسپلش شیشه ای

ممنون از پاسخ خوب تون

و یه اموزش دیگه اگه زحمتی نیست ممنون میشم

اینکه میخواستم بپرسم توی بیسیک چنین قابلیتی هست: مثلا توی بعضی از سایت ها میرید میبینید که هر یه دقیقه یه حدیث رو بصورت تصادفی نوشن میده

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک ارسال

بله با دیتابیس و سرویس این کار رو میتونید انجام بدید 

میشه راهنماییم کنید چطور اینکار ور انجام بدم  ممنون میشم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...