رفتن به مطلب
  • 0

مشکل باز نشدن پروژه

theapps

سوال

سلام دوستان

همنطور که معلومه مشکل در باز کردن پروژه دارم

در مراحل آخر پروژه بودم که ضدحال اومد !@ خلاصه بگم پروژه های دیگه رو قشنگ باز میکنه ولی این پروژه ای که باهاش به مشکل خوردم اصلا باز نمیکنه ! ینی پیام میده که "the given key was not present in the dictionary" و هیپ تغییری هم طبیعتا نمیشه تو پروزم بدم چون اصن بعد این پیام انگار پروژه ای جدید باز شده که ....

تصویر رو هم پیوست میکنم از خطا ، در ضمن در انجمن جست و جو کردم و به نتیجه ی خاصی نرسیدم ...

چکار کنم ؟

44gs_cc.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

دوستان من مشکلم حل شد و البته راه حل رو میگم اگه بقیه ی دوستان هم این مشکل براشون به وجود اومد مجبور نشن پروژه شون رو پاک کنند .

خب کاری که باید بکنین اینه که اول در یک پروژه ی جدید نامن اکتیویتی های پروژه ی قبلی رو به وجود بیاریم و بعد اون پروژه رو سیو میکنیم و میام بیرون ، بعد از اون پروژه قدیمی میایم و فایل های با فرمت bas که همون فایل های اکتیویتی هست رو کپی میکنیم در پروژه ی جدید .... پروژه رو که باز کنید میبینید کد ها برگشتن :DD:

لینک ارسال

سلام دوستان

همنطور که معلومه مشکل در باز کردن پروژه دارم

در مراحل آخر پروژه بودم که ضدحال اومد !@ خلاصه بگم پروژه های دیگه رو قشنگ باز میکنه ولی این پروژه ای که باهاش به مشکل خوردم اصلا باز نمیکنه ! ینی پیام میده که "the given key was not present in the dictionary" و هیپ تغییری هم طبیعتا نمیشه تو پروزم بدم چون اصن بعد این پیام انگار پروژه ای جدید باز شده که ....

تصویر رو هم پیوست میکنم از خطا ، در ضمن در انجمن جست و جو کردم و به نتیجه ی خاصی نرسیدم ...

چکار کنم ؟

44gs_cc.png

سلام ، 

این تایپیک رو بیین شاید مشکلت حل بشه " کـــلیک کــن

لینک ارسال

پروژه ی جدید دیگه شروع کنید کدهاتون پریده و هیچ راهی ندارید برای منم یکبار پیش امد داشتم ران میگرفتم یکدفعه باتری لپتاب تمام شد . اینجوری شد

لینک ارسال

باشه فعلا تا فردا ، یکی از استاید هم راهنماییه کنه لطفا ، حداقل میخوام بدونم کد ها برمیگرده یا نه ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...