رفتن به مطلب

چند برنامه از من

ارسال‌های توصیه شده

https://cafebazaar.ir/developer/aminkhademi/?l=fa

.این ها برنامه های من هست

ولی یه چیز میدونم که گرافیک بینهایت بده

نمیدونم چیکار کنم خوب شه

من منتظر راهنمایاتون هستم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

از فونت های بهتری مانند Nakh ، Yekan ، Homa و... استفاده کنید که خوانا باشه. همچنین سعی کنید برای باتن ها و پس زمینه از تصاویر استفاده کنید.

رنگبندی رو هم بر اساس رنگ های فلت یا متریال انجام بدید.

تایتل بار پیشفرض خود بیسیک 4 اندروید رو حذف کنید.

آیتم های لیست ویو هاتون رو سفارشی سازی کنید.

از آیکون های یکسری استفاده کنید. مثلا در منوی یکی از برنامه هاتون از آیکون های مربوط به ویندوز استفاده کرده بودید و در همون جا باز از آیکون های فلت. بالاخره سعی کنید آیکون ها هم نوع باشند و با یک رنگ.

در پس زمینه اگر از تصویر استفاده می کنید تصویر رو مات کنید چون زمانی که کاربر داره متون رو می خونه اذیت می شه.

اگر از دیزاینر اسکریپت استفاده نمی کنید حتما استفاده کنید تا برنامه در سایز های مختلف صفحه نمایش درست نمایش داده بشه.

بگردید داخل اینترنت نمونه های زیادی هست یا بسیاری از برنامه های دیگر در کافه بازار هستن که می تونن کمکتون کنن.

موفق باشید

لینک ارسال

ممنون از راهنمایتون

من چون تازه کار هستم اینجوریه

سفارشی کردن لیست ویوو یعنی چه؟

لینک ارسال

ممنون از راهنمایتون

من چون تازه کار هستم اینجوریه

سفارشی کردن لیست ویوو یعنی چه؟

سفارشی کردن ینی شما مثلن ظاهر لیست ویوت رو دقیق مطابق اون چ ک دوس داری میزنی یا مثلن ی باتن، شما فک کن تو نت ی باتن میبینی خوشت میاد، اونو میگیری میای تو بیسیک دقیقا مث همونو پیاده میکنی این طوری باتن سفارشی شده توسط شما ینی دقیقا همون چیزی هس ک میخای (نه چیزی ک مجبوری ازش استفاده کنی!)

لینک ارسال

سفارشی کردن ینی شما مثلن ظاهر لیست ویوت رو دقیق مطابق اون چ ک دوس داری میزنی یا مثلن ی باتن، شما فک کن تو نت ی باتن میبینی خوشت میاد، اونو میگیری میای تو بیسیک دقیقا مث همونو پیاده میکنی این طوری باتن سفارشی شده توسط شما ینی دقیقا همون چیزی هس ک میخای (نه چیزی ک مجبوری ازش استفاده کنی!)

لینک ارسال

عاغا ببین مثلن شما ی لیست ویو داری ک نمیتونی پس زمینه هر کدوم از آیتم های لیست ویوت رو تغییر بدی ینی نمیتونی کاری کنی آیتم 1 با آیتم2 در لیست ویو پس زمینش فرق کنه خب چیکار میکنی؟ میای از مولتی پنل استفاده میکنی ینی چی؟ ینی با حلقه خودت برا خودت ی لیست ویو دستی درست میکنی ک حالا میتونی پس زمینه هر ایتمو تغییر بدی ب این کار میگن سفارشی کردن حالا مولتی پنل و لیست ویو ک کلن 2 تا چیز جدا هستن من فقد میخاستم شما متوجه شی

لینک ارسال

ببخشید چون تازه کارم منظورتون نفهمیدم

با سلام،

دوست عزیز منظور من از سفارشی سازی لیست ویو یعنی اینکه شما رنگ آیتم ها رو تغییر بدید یا برای هر کدوم از اون ها یک عکس بگذارید. یا مثلا آیتم ها رو طبق نیازتون یک ارتفاع بدید. یا خط های زیر هر متن در آیتم ها رو حذف کنید یا... در کل یعنی تغییراتی بدید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...