رفتن به مطلب
  • 0

پرداخت در صورت نصب نبودن بازار

babi.jonz

سوال

سلام دوستان

من از try catchاستفاده کردم و بعد از catch یه مسج باکس گذاشتم که لطفا برای پرداخت کافه بازار را نصب کنید

ولی بعد از نصب کردن کافه بازار دوباره همون مسج باکس رو نشون میده و نمیره قسمت پرداخت

من برنامه خودمو پاک میکنم و بعد دوباره نصب میکنم اینبار کار میکنه میخواستم بدونم که چیکار میتونم بکنم که اگه کاربری کافه بازار رو نصب نداشت مسج باکس نشون بده و بعد از نصب کافه بازار بره به پرداخت و مسج باکس نشون داده نشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

از پکیج نیم استفاده کردم

برای تست کردن بجای رفتن به پرداخت یه مسج باکس گذاشتم درست کار کرد ولی وقتی کد رفتن به پرداخت رو بعد از چک کردن پکیج نیم میذارم و برای تست کردن،برنامه بازار رو حذف و دوباره نصب میکنم این ارور رو نشون میده

post-4760-0-02039000-1460745302_thumb.png

لینک ارسال

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)

Dim ariaa As AriaLib

If ariaa.isAppInstalled("com.farsitel.bazaar") = True Then

pardakht.Initialize("pardakht",key)

Else

Msgbox2("برای استفاده کامل از نرم افزار لطفا برنامه بازار را نصب کنید" ," ","","بازگشت","",LoadBitmap(File.DirAssets,"ic_report_problem_black_18dp.png"))

End If

End Sub

لینک ارسال

سلام

من از کتابخونه ی استاد شاهدی استفاده نکردم،یه کتابخونه ی دیگست

لینک ارسال

سلام عزیز جان فرقی نداره دارم روش کار میکنم اما هرکار میکنم نمیتونم ای پی کا اولیه رو توی بازار اپلود کنم 

نتم خیلی امروز افتضاحه به محض تست کردن تلگرام خبرتون میدم 

لینک ارسال

سلام دوستان

من از try catchاستفاده کردم و بعد از catch یه مسج باکس گذاشتم که لطفا برای پرداخت کافه بازار را نصب کنید

ولی بعد از نصب کردن کافه بازار دوباره همون مسج باکس رو نشون میده و نمیره قسمت پرداخت

من برنامه خودمو پاک میکنم و بعد دوباره نصب میکنم اینبار کار میکنه میخواستم بدونم که چیکار میتونم بکنم که اگه کاربری کافه بازار رو نصب نداشت مسج باکس نشون بده و بعد از نثب کافه بازار بره به پرداخت و مسج باکس نشون داده نشه

داداش با دستور ایف قبل از پرداخت چک کن 

اگ وجود داشت این پکیج نیم ک هیپ بره به پرداخت

اگه نه مسج باکس نصب 

و دفعه بعدی توی شرط ایف پکیج نیم بازار هستش دیگ و ادامه روال نصب رو پی میگیره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...