رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در فراخوانی متن دیتابیس

mojtaba117

سوال

با سلام خدمت دوستان گلم..

دوستان بنده در پروژم در سه اکتیویتی مختلف با قرار دادن لیست ویو بصورت دستی در اکتیویتی اول و در دوم و سوم با فراخوانی به ترتیب عنوان و متن از دیتابیس به مشکل برخوردم به این صورت که در اکتیویتی آخر یعنی سوم که نمایش متن از دیتا هستش عنوان هایی که در اکتیویتی دوم مشابه هستن قاطی شده و یه متن رو نشون میده در حالی که در ستون متن دیتابیس عناوین هرکدوم متنشون جداست.

ساده تر بگم خدمتتون چند عنوان دارم که با کلیک بروی هر کدام وارد لیستی دیگه از اونا میشم که دارای فصل اول دوم سوم و الی آخرن که هر کدوم از این فصلها نام دارن. متنها برخی از این نام ها مشابهن بعنوان مثال چند فصل به نام کلیات دارم که با وجودی که در عناوین مختلفن در نمایش متن همشون یکسان شدن یه متنو نشون میدن و مابقی که متفاوتن درستن.

این مساله میخاستم بدونم راه حلش چیه و کجای کارم ایراد داره. آیا در فراخوانی متن یا ...

عذر میخام که طولانی شد. ممنون از توجه و نگاهاتون و وقتی که صرف خوندن این سوال و پاسخ صرف میکنین... باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

@@mojtaba117,

قطعه کد اکتویتی که مشکل داره رو قرار بدید احتمالاً یه جای کار رو اشتباه کردین همینطور اسم ستون ها ی دیتابیس رو بگین

لینک ارسال

محمد جان مشکل حل شد با فراخوانی از طریق آیدی... فقط در خصوص جستجو در عنوان و محتوای مباحث با توجه به اینکه در اکتیویتی اول لیست ویو رو بصورت دستی وارد کردم در اکتیویتی جستجو هم باید دستی وارد کنم بعد برای دنباله ی مباحث که از طریق دیتابیس فراخونی شده در اکتیویتی جستجو چه جوری اینا رو مطرح کنم که هم عنوان بیاد هم محتوا

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...