رفتن به مطلب

برنامه درمان 2000 بیماری به صورت طبیعی

ارسال‌های توصیه شده

نرم افزار درمان طبیعی بیماری ها بهترین نرم افزار تو بازار با داشتن بهترین مطالب از 100 سایت که حدود 1 ماه طول کشید تا درستش کنم لطفا دانلود کنید ... کاملا رایگان

برای دانلود کلیک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

برنامه ای خوبیه تقریبا ایده هم متوسط 

چندتا نکته 

1- آیکون خیلی ضعفیه , دیزاینشو متریال میشد خیلی چشم نوازتر میشد البته الانم خوبه ولی خب بازم جای کار داره 

2- تو اسکرین شات ها 2-3 مورد غلط املایی بود اصلاحش کن

3- عنوان رو همون طب ستنی میزاشتی هی فکر کردم منظور از طبیعی سنتی یا یه چیز دیگه است 

یه چیزی کی منتشر کردید که الان دارید معرفی میکنید؟

لینک ارسال

این برنامه رو حدود 2 ماه پیش گذاشتم و من زیاد پیشرفته تو گرافیک کار نکردم این گرافیک رو خیلی  ساده طراحی کردم

لینک ارسال

این برنامه رو حدود 2 ماه پیش گذاشتم و من زیاد پیشرفته تو گرافیک کار نکردم این گرافیک رو خیلی  ساده طراحی کردم

تو امضات زدی سفارش آیکون و پوستر گرافیک برنامه :fekr:   :pardon:

یه نکته ای بگم هر کاری میخای بکنی به بهترین نحو انجام بده تا بعدش پشیمون نشی بگی کاش اینجاشو اینجور میکردم و.. 

لینک ارسال

خب یه سوال دارم در مورد این برنامه؟

من سورس اینو که تو درایور کامپیوترم ذخیره کردم وقتی الان باز میکنم انگار خالیه و هیچ کدی توش نیس چیکار کنم؟یعنی دیگه نمیتونم برنامه رو آپ کنم

لینک ارسال

خب یه سوال دارم در مورد این برنامه؟

من سورس اینو که تو درایور کامپیوترم ذخیره کردم وقتی الان باز میکنم انگار خالیه و هیچ کدی توش نیس چیکار کنم؟یعنی دیگه نمیتونم برنامه رو آپ کنم

یه بنده خدایی همچین مشکلی داشت قبلا پرسیده بود آخرشم مثلا اینکه نتونست کاری کنه و له له شد 

بزارید به بررسی کنم ببینم کدوم تاپیک بودش 

در ضمن درمورد سورس برنامه های بازار  که خیلی اهمیت داره همیشه 2-3 جا کپی کنید تا مشکلی پیش نیاد

به این کار میگن شرایط جنگی 

یعنی چی تو شرایط جنگی 2 یعنی 1 

1 یعنی صفر 

من خودم برای مهم ها این کار رو میکنم 

لینک ارسال

اگر تو فولدر پروژه ات فایل های با پسوند .bas هست میشه اینا رو با نوت پد باز کرد و کپی کنی تو پروژه جدید 

برای لایه ها هم .apk رو به زیپ تبدیل کن و تو پوشه asset لایه با پسوند .bal موجود توی پروژه جدید وارد کن 

اگر فقط apk رو داری هیچی دیگه میوتنی با همسایه(یکی از شخصیت های کلاه قرمزیه)  اشعار له شدن رو همخوانی کنی 

لینک ارسال

اگر تو فولدر پروژه ات فایل های با پسوند .bas هست میشه اینا رو با نوت پد باز کرد و کپی کنی تو پروژه جدید 

برای لایه ها هم .apk رو به زیپ تبدیل کن و تو پوشه asset لایه با پسوند .bal موجود توی پروژه جدید وارد کن 

اگر فقط apk رو داری هیچی دیگه میوتنی با همسایه(یکی از شخصیت های کلاه قرمزیه)  اشعار له شدن رو همخوانی کنی 

خب قسمت اول رو متوجه شدم و اونا رو دارم ولی قسمت دوم رو متوجه نشدم اگه بشه یه توضیح کامل بده

لینک ارسال

خب قسمت اول رو متوجه شدم و اونا رو دارم ولی قسمت دوم رو متوجه نشدم اگه بشه یه توضیح کامل بده

از تنظیمات فولدر آپشن تو کنترل پنل حالت نمایش پسوند فایل رو on کنید بعد بیاین فایل apk ک دارین رو اون apk رو پاک کنین بجاش zip بزارین بعدشم اونو اکسترکت کنید بعدم پوشه DirAsset و خلاصه فایلهاتون توشه

لینک ارسال

ببین هر برنامه ای اندرویدی خروجیش apk است با تغییر فرمت به zip برنامه به فایل زیپ تبدیل میشه  واگر اون فایل زیپ رو باز کنی میبنی که 

همه اطلاعات برنامه میتونی ببینی 

خب تو پوشه assets تمام فایل های برنامه است 

حالا لایه های ما تو b4a میسازیم پسوندش bal است 

تو پروژه  جدید تو قسمت اد کردن انواع فایل لایه رو اضافه کن و بقیه داستان (تعریف باتن تو لایه و..) 

متوجه شدی 

خدایش نباید اینا رو میگفتم ولی چه کنم یاری کردن رو دوست دارم 

لینک ارسال

خب ایده با اینکه تکراریه اگرطالب جامع تر و بیشتر از بقیه نمونه ها باشن موفق خواهد شد.

در مورد گرافیک برنامه هم چند نکته هست که پیشنهاد بنده است:

1.توی برنامه از گرافیک برنامه های ساده و متریال استفاده نکن،گرافیکت رو طوری پیاده کن که چند رنگ مختلف داخل برنامه وجود داشته باشه و حتما رنگهای شاد باشن مثل قرمز و نارنجیو سبز و.. تا گرافیک با مطالب برنامه هم یه پیوندی بخوره.

2.برای پشت زمینه ی هر مطلب داخل لیست ویو یکم خلاقیت نشون بده و مثلا عکس یه برگ خوشگل بزار برای پشت زمینه مطالب

3.خلاقیت به خرج بده(تو این یه مورد هزارتا پیشنهاد جای داده شده:دی)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...